-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stalo žaidimai vaikams nuo 1 iki 4 metų – kategorija, kurioje tėvai ras daugybę įdomių rinkinių savo mažylių laisvalaikiui. Pasirūpinkite puikiomis dovanomis, kurios tikrai pradžiugins mažiausius šeimos narius.

Rasta: 112
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žaidimas „Tip Tap“ | Huch
14,39 €
Turime sandėlyje
Žaidimas DOBBLE: Kakė Makė |
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,99 €
Turime sandėlyje
HAS "Ledo šalies" herojė Elsa |
9,99 €
Turime sandėlyje
Domino „Automobilis“ |
4,59 €
Turime sandėlyje
Domino „Vaisiai“ |
4,59 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Šuniuk, atnešk“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
23,99 €
Turime sandėlyje
Finduso atimties žaidimas |
9,39 €
Turime sandėlyje
Galvosūkis „Bugzzle“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 112
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Maži vaikai mėgsta ryškiaspalvius žaislus, kurie traukia dėmesį, o taip pat įvairius iš animacinių filmukų atpažįstamus herojus. Jūsų mažylis dievina filmukus „Ledo šalis“, „Princesės“ ar „Šuniukai patruliai“? Nustebinkite vaikus padovanodami jiems šių filmų veikėjus, kurie virto lėlėmis ar apsigyveno stalo žaidimų rinkiniuose. Juk nieko nėra smaigiau nei rankose laikyti „Ledo šalies“ heroję Elsą ar žavųjį Kristofą.

Žaidimai 1-2 metų vaikams yra saugūs, spalvingi ir pasižymi dideliais objektais ir aiškiais piešinių kontūrais, kurie prikausto žvilgsnį. Žaislai lengvai telpa į mažius delniukus ir yra atsparūs įvairiems galimiems nutikimams.

Stalo žaidimai vaikams nuo 3-4 metų bei kiti žaislai džiugina paprastomis, bet įdomiomis užduotimis, kurios įraukia, išlaiko dėmesį ir skatina pažinti pasaulį. Tokie žaidimai lavina vaikų atmintį, pastabumą, atidumą detalėms, ugdo reakciją, emocinį intelektą, o taip pat padeda mokytis skaičių ar raidžių. Taigi žaisti ne tik linksma, bet ir labai naudinga.

Siūlome internetu įsigyti įvairių kortų žaidimų su pažįstamais personažais. Tai „Ledo šalis“, „Maša ir lokys“, „Kiaulytė Pepa“, „Žmogus-voras“, „Troliai“ ir kiti. Žaidimų taisyklės paprastos ir su tėvelių pagalba vaikai greitai jas perpras. Taip pat mūsų knygyno asortimente rasite unikalių lėlyčių, kurios patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Kategorija „Stalo žaidimai vaikams nuo 1 iki 4 metų“ nuolat kinta. Vieni žaidimai išperkami, kiti atkeliauja ir laukia pirkėjų dėmesio. Rekomenduojame užsukti dažniau, patikrinti, kas naujo ir tikrai rasite žaislų, kurie taps puikia Kalėdų ar gimtadienio dovana bei papildys jau turimus žaislus ar jų rinkinius.

Pirkti online rasite žaidimų ir kito amžiaus vaikams, taip pat suaugusiems. Jiems patiks strateginės ir loginės pramogos. Turime ir rinkinių, kurie tinka visai šeimai. Juk ilgais rudens vakarais ar per vasaros atostogas taip smagu susėsti visiems kartu ir žaisti uždegančius, azartiškus, linksmus ir suartinančius žaidimus!

Norite sutaupyti? Turime gerą žinią. Interneto knygyne dažnai vyksta įvairios akcijos ir sezoniniai išpardavimai. Jų dėka galėsite apsipirkti pigiau. Nukainuojame ne tik įdomius žaidimus, bet ir populiarias, TOP skaitomiausias ar net naujas knygas. Telieka išsirinkti prekes, kurios praturtins jūsų laisvalaikį, patogiai jas užsisakyti, o mes pasistengsime sklandžiai ir operatyviai jas pristatyti!

Klausimai apie kategorijos prekes