⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kategorija „Pasakos apie gyvūnus“ vienija knygeles vaikams, kurių pagrindiniai veikėjai yra įvairūs žvėreliai. Čia rasite gerai žinomų ir jau ne vieną kartą sekamų pasakų, o taip pat ir naujų, dar negirdėtų istorijų. Pasakos apie gyvūnus labai populiarios. Jau nuo seno įvairių šalių tautosakoje vyrauja istorijos, kurių pagrindiniai veikėjai buvo sužmoginti laukiniai ir naminiai žvėrys bei paukščiai. Dažniausiai šios pasakos pamokančios, o vaikams įsimena ilgam. Pavyzdžiui, pasaka apie vilką ir septynis ožiukus moko nepasitikėti svetimais ir visada klausyti mamos.

Rasta: 110
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Naujos girios pasakėlės | Rene Cloke
9,99 €
Turime sandėlyje
Pradedu skaityti. Trys paršiukai. Didžiosiomis raidėmis ir skiemenimis |
-30% su kodu: VLD
3,09 €
Turime sandėlyje
Trys paršiukai |
1,89 €
Turime sandėlyje
Batuotas katinas |
2,69 €
Turime sandėlyje
Lapės gudrumėliai | Petras Cvirka
1,79 €
Turime sandėlyje
Pelėdžiuko kiaušinis | Debi Gliori
-30% su kodu: VLD
10,49 €
Turime sandėlyje
Lietuvių pasaka. Katinėlis ir gaidelis |
-30% su kodu: VLD
1,89 €
Turime sandėlyje
Pradedu skaityti. Bembis. Didžiosiomis raidėmis ir skiemenimis |
-30% su kodu: VLD
3,09 €
Turime sandėlyje
Triušis sodininkas |
3,39 €
Turime sandėlyje
Virėjas Kriuksius |
3,39 €
Turime sandėlyje
Asiliukas Žibulis |
3,39 €
Turime sandėlyje
Dramblys ugniagesys |
3,39 €
Turime sandėlyje
Lietuvių pasaka. Dervuotas veršelis |
-30% su kodu: VLD
1,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 110
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pasakos apie paukščius ir gyvūnus gali būti labai įvairios. Vienos ilgesnės, kitos trumpesnės, įvairove pasižymi ir knygelės, kurias kviečiame įsigyti internetu. Dalį leidinių galima ne tik skaityti, bet ir su jais žaisti. Jie turi mygtukus, kuriuos paspaudus pasigirsta garsai.

Tarp TOP skaitomiausių pasakų apie gyvūnus patenka vaikams ir suaugusiems gerai pažįstami veikėjai. Tai istorija apie tris paršiukus, kurioje smerkiamas veikėjų tingumas ir išryškinama išmintis. Taip pat pasaka apie katinėlį ir gaidelį, kuri ir vėl aukština svarbias vertybes ir primena, kad reikia klausyti vyresnių. Vaikai mėgsta pasakėlę apie skruzdėlytę, kuri skubėjo namo, kol saulė dar nenusileido.

Populiariausi pasakų apie gyvūnus veikėjai yra katinėliai, laputės, vilkai, zuikiai, meškos, ežiukai, paršeliai, gaideliai ir pelėdos. Visi jei patenka į keblias situacijas, bando vieni kitus pergudrauti. Pasakose gėris nugali blogį, tinginiai ir melagiai gauna, ko nusipelnė, o darbštūs ir geri personažai gyvena ilgai bei laimingai.

Tokios pasakos įkvepia vaikus gero elgesio, sužadina jų fantaziją, skatina smalsumą ir norą pažinti pasaulį. Jei ieškote išskirtinių pasakų, kurių veikėjai yra įvairūs žvėreliai, siūlome atkreipti dėmesį į knygą „Brolių Grimų pasakos apie gyvūnus“. Garsių pasaulio pasakininkų rinkinys nukelia į sumanių gyvūnėlių ir jų nuotykių pasaulį. Šmaikščiuose ir neretai pamokomuose pasakojimuose apie gyvūnus išryškėja ir žmonių dorybės bei silpnybės.

Mažiems vaikams ypač patiks knygelės su trumpomis pasakėlėmis. Jas perskaityti užtrunka vos penkias minutes, todėl tokios istorijos itin tinkamos prieš miegą. Mažyliai, klausydami skaitomų pasakų apie gyvūnus, kurių gyvenimas ir rūpesčiai tokie panašūs į žmonių, paners į fantazijų pasaulį, o netrukus ir į sapnų karalystę.

Eiliuotos, skiemenuotos, trumpos ir ilgos liaudies ir žinomų pasakorių istorijos laukia mažųjų skaitytojų. Daug naujų ir įdomių knygų online knygyne galite įsigyti pigiau, tereikia pasinaudoti akcijomis bei išpardavimais. Jų metu galėsite aprūpinti šeimą skaitiniais, kurie skirti tiek suaugusiems, tiek jaunimui.