BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Kutis“ – knygų serija, skirta patiems mažiausiems. Knygeles, pritaikytas mažyliams nuo 0 iki 3 metų, išleido leidykla „Jūsų Flintas“. Siūlome internetu įsigyti net kelių tipų leidinių.

Šioje knygų serijoje ypač populiarios knygelės „Kutis. Lipinu“. Leidiniuose laukia smagios užduotėlės: spalvinimas, vedžiojimas, kirpimas ir linksmųjų lipdukų klijavimas.

Kutis knygos


Dėlionė „Kutis“ | Arno Surminski
  • Nauja knyga
3,39 €
Turime sandėlyje
Kutis. Raudonas rinkinys |
8,89 €
Turime sandėlyje
Kutis. Mėlynas rinkinys |
8,39 €
Turime sandėlyje
Kutis. Žalias rinkinys |
8,39 €
Turime sandėlyje

Atlikdami šias užduotis vaikai smagiai leis laiką, bet svarbiausia, kad tuo pačiu tvirtės jų pirštukai, gražės brėžiamos linijos, lavės dėmesys, gebėjimas susikaupti, didės savarankiškumas.

„Kutis. Lipinu“ tipo knygelių daug. Vienos populiariausių yra „Metų laikai“,
„Gyvūnėlių namai“, „Gyvūnėlių pietūs“, „Gyvūnėliai kalba“, „Gyvūnėliai draugauja“, „Kūno dalys“,
„Šventės“ ir „Gyvūnėlių dienelė“.

Visi šie leidinukai, be jau išvardintų privalumų, taip pat padeda susipažinti su pasauliu, gyvūnėliais, jų skleidžiamais garsais, mitybos ypatumais ir t.t.

Vaikučiams taip pat patiks knygos „Kutis. Jungiu. Linksmi gyvūnėliai“ ir „Kutis. Lipinu ir jungiu. Namai namučiai“. Jos geriausiai tinka 2-3 metų „skaitytojams“. Spręsdami smagias užduotis vaikai lavins rankeles, didins dėmesingumą bei geriau pažins aplinką ir save.

Dar daugiau įdomių puslapių, kurie padės atrasti pasaulį, laukia knygų serijos leidiniuose „Kutis. Spalvos. Lipink ir pažink ūkyje“ ir „Kutis. Spalvos. Lipink ir pažink. Tolimieji kraštai“.

Atkreipiame dėmesį į išsiskiriančias knygas „Mano pirmoji akademija. KUTIS akademija“. Jos yra trys: A lygio, B lygio ir C lygio.

A lygis skirtas 1,5 metų vaikams, B – 2 metų vaikams, o C lygis – 3+ metų vaikams. Kiekvieną akademijos rinkinį sudaro dešimt lavinamųjų knygučiu.

Visos šios knygelės yra skirtos ugdyti smulkiąją motoriką, akių ir rankos koordinaciją, vaizduotę ir kūrybiškumą. Visos trys knygelės išlaiko nuoseklumą. A lygyje vaikai dar tik pradės mokytis laikyti pieštuką, o C lygyje jau gebės savarankiškai išspręsti nesunkias užduotėles.

Šios knygutės papildytos lipdukais, kurių rasite net 160. Jie mokymosi ir lavinimo procesą padaro itin smagiu.

Knygų serija „Kutis“ apima ir daugiau vaikiškų lavinamųjų knygelių, kurios tampa puikia pagalba tėvams ir auklėtojams. Leiskite mažyliams spalvinti, jungti taškus, klijuoti lipdukus ir kitaip žaisti!