Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Raganėlė Vinė – be galo populiari knygų serija, kurios personažus pamilo viso pasaulio vaikai. Raganėlė Vinė ir katinas Vilburas nuolat įsivelia į įvairius nuotykius ir nesusipratimus.

Spalvingos knygelės skirtos 7-10 metų vaikams.

Raganėlė Vinė knygos

Rasta: 11

Vinė ir vienos raganos orkestras | Korky Paul, Laura Owen
-10% su kodu: PATOGU
7,99 €
Kaina su kodu: 7,19 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 11

Mažieji skaitytojai, kartu su smagiais veikėjais, leisis į stebuklų pasaulį, kuriame skraidys ant šluotos, išdykaus, atostogaus ir daug juoksis iš įvairių nesusipratimų.

Visame pasaulyje knygutės apie Vinę parduodamos milijoniniais tiražais. Viskas prasidėjo nuo paveikslėlių knygelių, kurias sukūrė autorė Valerie Thomas, o iliustravo Korky Paul. Po šios knygų serijos sėkmės kiek vyresniems vaikams skirtas knygeles parašė rašytoja Pippa Goodhart, pasirašanti Lauros Owen vardu, o jas iliustravo tas pats dailininkas. Taigi, iš tiesų yra dvi serijos: paveikslėlių ir pasakojimų, o jas atskirti galima pagal autores.

Su raganaite susipažinti galima paveikslėlių knygelėje „Raganėlė Vinė“. Žiūrėdami piešinukus ir skaitydami trumpus tekstukus sužinosite, kad Vinė gyvena juodame juodame name, kuriame be burtų neįmanoma!

Pradinukams rekomenduojame rinktis Lauros Owen istoriją „Pirmyn, Vine!“. Tai įtraukianti ir linksma knygelė su trumpais ir aiškiais sakiniais, vaizdingais tekstais ir keturiais juokingais pasakojimais. Leidinio pardavimų statistika įspūdinga – visame pasaulyje parduota daugiau nei septyni milijonai kopijų.

Jei Vinė tapo mylimu jūsų vaikų personažu, tai būtina perskaityti ir knygutę „Vinė ir vienos raganos orkestras“. Juk čia laukia susitikimas su dantukų fėja, bandymas patekti į chorą ar atnaujinti atsibodusius drabužius.

Išradinga Vinė ir jos draugas Vilburas kiekvieną situaciją paverčia itin juokinga. Ir jie visada randa išeitį! Beje, pirkti internetu galime pasiūlyti ir knygelių apie paties Vilburo nuotykius. Tai „Katino Vilburo veiksmų knygelė“ bei „Katino Vilburo jausmų knygelė“. Jos skirtos patiems mažiausiems ir padeda mokytis suvokti jausmus bei veiksmus.

Trūksta linksmybių? Atsiverskite dar vieną šios knygų serijos leidinį „Vinė nardo“. Kur gi ners mūsų žavioji veikėja? O gi į nuotykius! Trumpi pasakojimai ir didesnis šriftas padės ugdyti vaikų skaitymo įgūdžius. Šį leidinį taip pat sudaro keturios istorijos.

Skaitydami serijos „Raganaitė Vinė“ knygeles vaikai lavina vaizduotę ir žodyną. Nepaprasti veikėjų nuotykiai skatina drąsą ir kūrybiškumą.

Raganėlė Vinė – smagi, įdomi ir praturtinanti serija, kurią rekomenduojame visiems vaikams!