0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Damos etiketas džentelmeno akimis

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-06-23 mira

patiks visoms, kam patiko Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 5.49 SoldOut

Knygos "Damos etiketas džentelmeno akimis" aprašymas

"Gimėte mergaite, branda pavertė jus moterimi, o tapti dama pasirenkate pati."


Knygos autorius Enitanas O. Bereola II gimė ir augo Kalifornijoje. Iš pradžių domėjosi informacinėmis technologijomis. Tačiau greit suprato, kad jam labiau rūpi gyvenimo būdas ir stilius. Pirmoji knyga „Bereoleska: šiuolaikinis džentelmenas ir etiketo knyga rafinuotam miestiečiui“ 2009 aisiais tapo bestseleriu.


"Kartais karalius - tai moteris."

Jamesas De La Vega


Pradėdamas rašyti knygą apie moterų etiketą, autorius žinojo, kad tai gali būti prieštaringa tema. Rašė ne vien apie bendravimą, kuris yra etiketo forma. Knygoje svarstytos ir gilesnės temos, kuriomis moterys kartais nedrįsta kalbėti.

Į sielos reikalus pažvelgta poetiškai, filosofiškai, bet aptarti ir paprasti, gyvenimiški dalykai (kaip elgtis prie stalo, ką dovanoti ir kam, gaminti valgį namie ar ne, ką veikti miegamajame, kur ne vieta etiketui, ir t. t.)


***

Dešimt įsakymų


• Neteisk kitų pagal tai, ko neturi pats. Jei vienintelė tavo transporto priemonė yra sportbačiai, nesuk galvos dėl to, kurio modelio ar gamintojo automobiliu važinėja artimas. Jei neturi baseino, neieškok kito seklumos.

• Jei nutarei būti su blogiuku, neturi teisės skųstis, kad jis blogai su tavimi elgiasi. Taigi sakau: jei vyras jums atrodo ne visai „galiūnas", pradėkite susitikinėti su teroristu ir paskui papasakokite, kaip sekėsi.

• Puoselėsi įvairias naudingas draugystes. Nes jei esi protingiausias žmogus kambaryje, vadinasi, esi ne tame kambaryje.

• Tramdysi lūkesčius. Juk nemestum dolerio į sulūžusį prekybos automatų, tad kodėl turėtum viską atiduoti žmogui, kuris tau nieko neduos mainais? Argi tu neverta daugiau nei doleris ir maišelis traškučių? Iš proto jokios naudos, jei jį pamiršti tada, kai jo reikia labiausiai. Kodėl turėtum pamiršti santykių logikų, jei ją taip vertini visur kitur gyvenime? Sveika nuovoka - tavo širdies apsauga. Nelik neapsaugota.

• Tu nesiūlysi mažiausiai ir mainais nesitikėsi daugiausiai. Skelbiu, kad neteisinga tikėtis vyrą būsiant šešių pėdų ūgio, uždirbsiant šešiaženklį atlyginimų ir turėsiant tobulų pilvo presą, jei pačios pėdos negražios, figūra beformė ir išgeri po šešias skardines per kartą.

• Neapsimesi nevedusio vyro žmona. Tavo vaikinas nėra tavo vyras. Suteikti vaikinui santuokoje gaunamas privilegijas tas pat, kas praktikantui mokėti vadovo atlyginimą. Mokate visą kainą už dalines paslaugas.

• Nebėgiosi vyrui iš paskos. Kai bėgi paskui vyrą, jis bėga nuo tavęs. Praryk šių piliulę ir susitaikyk su tiesa. Jei ištroškai, gurkštelėk orumo. Skanaus.

• Nesakysi, kad visi vyrai vienodi - sakysi, kad susitikinėji su tam tikro tipo vyrais. Teigti, kad visi vyrai vienodi - tai teigti, kad Dievui trūksta kūrybingumo.

• Atidžiai klausysiesi. Intelektą galima įgyti gyvai, bet neišprusimas tau kainuos.

• Neieškosi kitur to, kas ir taip slypi tavo viduje. Pirmoji didžiausia meilė, kurių atrasi, yra Dievas. Antrąją išvysi veidrodyje. Gėrėkis tuo, ką matai.


***


KĄ SAKO ĮTAKINGI ŽMONĖS...

„Ši knyga visuomenei primena vieną dalyką: moterys - didingiausias kūrinys ir su jomis turėtų būti atitinkamai elgiamasi."

Hillas Harperis, aktorius, New York Times bestselerio autorius


„Dievinu dievinu Damą! Ohoho! Tai bent! Tai gryna tiesa ir man ji BE GALO PATINKA!!! Ši knyga tikrai įkvėps!"

Michelle Williams, Destinys Child Grammy apdovanota dainininkė


„Tai jaudina. Daugybės žmonių įsitikinimai apie tai, kas yra
moteriškumas, klaidingi. Moterys turėtų būti savimi. Moterys turėtų
pačios nuspręsti, kuo nori būti. Ši knyga palaiko tokią nuostatą."


Kongresmenė Barbara Lee, JAV ambasadorė Jungtinėse Tautose


Iš anglų kalbos vertė Jurga Brastavičiūtė  • Autorius: Enitan O. Bereola II
  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 14x22, minkši viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955165545

2016-10-13

Knyga apie nieką. Pusę vos įveikiau, daugiau gaila laiko. Skirta galbūt paauglėms arba vos pradedančioms žengti į moterų pasaulį, bet ir tai yra geresnių. Yra keletas protingų frazių, bet daugiau.... Apie tai, kad juoda suknelė - amžina klasika, o raudona prikausto dėmesį. Tačiau realiai šios spalvos mažai kam tinka. Taip, vos įžengusi i pilnametystę aš jas dėvėjau, tačiau greitai supratau, kad yra daugybė pastelinių atspalvių, kurie man tinka tobulai.
Yra keletas pamątymų apie ikivedybinį seksą. Apie tai, kokios mes turim būti stiprios, kai mus palieka. Daug dėmesio skirta laiško formos kreipimuisi į skaitytoją, kokia tu puiki ir kaip esi verta visko, kas geriausia, tik vyrai to nesupranta. Gyvenu laimingą gyvenimą ir , švelniai tariant, jaučiuosi keistai skaitydama, kai kažkoks nepažįstamas vyšiškis "kabina makaronus", kad esu tobulas Dievo kūrinys. Žinau tai ir pati :). Tokie paistalai galbūt tiktų išgyvenančioms skyrybas ir verkiančioms įsijungiau bus į pagalvę, kad "visi vyrai kiaulės". Silpnoms moterims, nes stipri žino, tai toliau bus tik geriau. Patiko frazė, kad pilnam kambary vyrų reikia būti tokiai išrankiai, kaip stovint prie pilnos drabužinės su mintimi "nėra ką rengtis". Nors aš pati visada ir vadovausi ta mintim su posakiu "jei bet koks, tai geriau joks".Yra įdėta nemažai interviu apie trečiųjų asmenų požiūrį į tam tikrus dalykus, kas knygą paverčia tarsi geltonąja spauda.
Žodžiu, tikėjausi rimtesnės knygos. Nebaigtą dedu aš ją į šoną ir imu kitą knygą, nes gyvenimas per trumpas, kad jį švaistyčiau tokiems skaitalams :).

2015-06-23

patiks visoms, kam patiko Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis

Parašykite atsiliepimą apie "Damos etiketas džentelmeno akimis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Damos etiketas džentelmeno akimis", kurią skaitytojams dovanoja Enitan O. Bereola II. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Enitan O. Bereola II su knyga "Damos etiketas džentelmeno akimis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Damos etiketas džentelmeno akimis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Enitan O. Bereola II. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Damos etiketas džentelmeno akimis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Damos etiketas džentelmeno akimis" perkama kartu