⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 3.75 SoldOut

Knygos "Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis" aprašymas

Mielas ketvirtoke!
Džiaugiamės, kad Tavo rankose lietuvių kalbos užduočių 4 klasei antra dalis. Vadinasi, ir toliau padėsime Tau ne tik mokytis gimtosios kalbos, bet ir kalbėsimės apie kūrinius, jų prasmę. Šioje dalyje Tave lydės eglutė gruodžio mėnesį, snaigė – sausį, pilies kuoras – vasarį. Primename, kad šių ženkliukų skaičius rodo, kelintą mėnesio savaitę mokomės. Kaip ir pirmoje užduočių dalyje, mes Tau siūlome užduotis šešioms pamokoms, kad septintą pamoką galėtum kurti rašinėlius ar projektus, rašyti diktantus, kalbėtis apie perskaitytas knygas.
Kaip ir pirmoje, taip ir antroje dalyje – dviem pamokoms yra skirti trys puslapiai. Atidžiai įsižiūrėk: pirmos pamokos pradžioje po kiek­vie­nu ženkliuku mes primename, ką turi pakartoti, o ką – išmokti. Padirbėjęs dvi pamokas, nepamiršk įsivertinti ir parašyti, ką pakartojai ir ką išmokai. Mėnesio pabaigoje savo žinias, gebėjimus ir įgūdžius pasitikrinsi atlikdamas testą.
Ženkliukas kviečia ir toliau skaityti įdomias kūrinių ir dalykinių tekstų ištraukas. Atsakydamas į klausimus, atlikdamas įvairias skaitymo užduotis, mokysiesi geriau suprasti skaitomus kūrinius. Išmoksi vertinti kitų žmonių poelgius, išsakysi savo nuomonę.
Ženkliukas moko Tave kalbos paslapčių: vėl kalbėsimės apie daiktavardį, būdvardį, veiksmažodį. Aptarsi jų rašybą ir sandarą, suprasi, kaip atsargiai reikia rinktis žodį, kad tave kuo geriau suprastų kiti žmonės. Mokytis rašyti Tau padės taisyklių priminimai, mįslės, sakmės, padavimai ar įvairių kūrinių ištraukos. Dažnai šios užduotys ragins tave dar kartą sugrįžti prie perskaityto kūrinio, jame ieškoti kalbos grožio.
Ženkliukas kviečia Tave toliau kurti skelbimą ar žinutę, kvietimą, rašinėlį, laišką, rašyti pasakojimą. Šioje dalyje prisiminsi, kaip rašomi dramos kūriniai. Mokysiesi išsakyti savo nuomonę, žodžiu ar raštu reikšti mintis. Kaip tik­ras rašytojas galėsi savaip sukurti istoriją.
Ženkliukas skatina Tave kalbėti su draugais apie kūrinius ir tai, kiek šie kūriniai yra svarbūs Tavo gyvenime, siūlo atlikti nedidelius grupinius darbus. Mokysiesi išklausyti draugus, sužinosi, apie ką jie galvoja ir kas jiems yra svarbu.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis", Levutė Karčiauskienė, Alma Liutkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Levutė Karčiauskienė, Alma Liutkienė su knyga "Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Levutė Karčiauskienė, Alma Liutkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis" perkama kartu