0

Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvių kalbos užduotys 4 klasei. II dalis

  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 92
  • ISBN ar kodas: 9789955165644

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Mielas ketvirtoke!
Džiaugiamės, kad Tavo rankose lietuvių kalbos užduočių 4 klasei antra dalis. Vadinasi, ir toliau padėsime Tau ne tik mokytis gimtosios kalbos, bet ir kalbėsimės apie kūrinius, jų prasmę. Šioje dalyje Tave lydės eglutė gruodžio mėnesį, snaigė – sausį, pilies kuoras – vasarį. Primename, kad šių ženkliukų skaičius rodo, kelintą mėnesio savaitę mokomės. Kaip ir pirmoje užduočių dalyje, mes Tau siūlome užduotis šešioms pamokoms, kad septintą pamoką galėtum kurti rašinėlius ar projektus, rašyti diktantus, kalbėtis apie perskaitytas knygas.
Kaip ir pirmoje, taip ir antroje dalyje – dviem pamokoms yra skirti trys puslapiai. Atidžiai įsižiūrėk: pirmos pamokos pradžioje po kiek­vie­nu ženkliuku mes primename, ką turi pakartoti, o ką – išmokti. Padirbėjęs dvi pamokas, nepamiršk įsivertinti ir parašyti, ką pakartojai ir ką išmokai. Mėnesio pabaigoje savo žinias, gebėjimus ir įgūdžius pasitikrinsi atlikdamas testą.
Ženkliukas kviečia ir toliau skaityti įdomias kūrinių ir dalykinių tekstų ištraukas. Atsakydamas į klausimus, atlikdamas įvairias skaitymo užduotis, mokysiesi geriau suprasti skaitomus kūrinius. Išmoksi vertinti kitų žmonių poelgius, išsakysi savo nuomonę.
Ženkliukas moko Tave kalbos paslapčių: vėl kalbėsimės apie daiktavardį, būdvardį, veiksmažodį. Aptarsi jų rašybą ir sandarą, suprasi, kaip atsargiai reikia rinktis žodį, kad tave kuo geriau suprastų kiti žmonės. Mokytis rašyti Tau padės taisyklių priminimai, mįslės, sakmės, padavimai ar įvairių kūrinių ištraukos. Dažnai šios užduotys ragins tave dar kartą sugrįžti prie perskaityto kūrinio, jame ieškoti kalbos grožio.
Ženkliukas kviečia Tave toliau kurti skelbimą ar žinutę, kvietimą, rašinėlį, laišką, rašyti pasakojimą. Šioje dalyje prisiminsi, kaip rašomi dramos kūriniai. Mokysiesi išsakyti savo nuomonę, žodžiu ar raštu reikšti mintis. Kaip tik­ras rašytojas galėsi savaip sukurti istoriją.
Ženkliukas skatina Tave kalbėti su draugais apie kūrinius ir tai, kiek šie kūriniai yra svarbūs Tavo gyvenime, siūlo atlikti nedidelius grupinius darbus. Mokysiesi išklausyti draugus, sužinosi, apie ką jie galvoja ir kas jiems yra svarbu.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu