⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 6.99 SoldOut

Knygos "Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu" aprašymas

Knyga "Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu" - trečioji ir paskutinė monografijų apie lietuvių rašytojų veiklą tam tikrais politiniais laikotarpiais trilogijos ("Didysis apakimas: lietuvių rašytojų kairėjimas XX a. 4-ajame dešimtmetyje", 2010; "Skausmingas praregėjimas: lietuvių rašytojai Antrojo pasaulinio karo metais ir pokariu", 2014.) dalis.

 

Pirmoje knygos dalyje išsamiai nagrinėjama rašytojų pozicija tautinio atgimimo išvakarėse; antroje dalyje – rašytojų reakcija į prasidėjusius pertvarkymus šalyje; trečioje – Lietuvos SSR rašytojų sąjungos pozicija aptariamų įvykių atžvilgiu; ketvirtoje dalyje pagrindinis dėmesys skiriamas rašytojų dalyvavimui Lietuvos persivarkymo sąjūdžio veikloje; penktoje dalyje atskleidžiama rašytojų pozicija dėl tolesnės Lietuvos ateities; šeštoje dalyje nagrinėjama atskirų rašytojų santykis su komunistų partija, asmeniniai išgyvenimai, lūkesčiai, nusivylimai, jų vertinimas visuomenėje. Knygos pabaigoje pateikiama daug priedų, šaltinių ir literatūros sąrašas, asmenvardžių rodyklė, santrauka anglų kalba.

 

Knyga "Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu" parašyta lengvu stiliumi, gausiai iliustruota, todėl skirta ne tik akademinei, bet ir plačiajai visuomenei, besidominčiai netolima savo šalies praeitimi, kurioje iki šiol dėl tyrimų stokos gausu baltų dėmių.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu", Mindaugas Tamošaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mindaugas Tamošaitis su knyga "Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Tamošaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prieštaringas iš(si)laisvinimas: Lietuvos rašytojai tautinio atgimimo laikotarpiu" perkama kartu