0

Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių

Informacija

Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090134917

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių" aprašymas

Mentalisto, manipuliatoriaus ir psichologijos iliuzionisto Henrik Fexeus knyga „Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių“ tai nesudėtingos ir labai naudingos šiuolaikiniam žmogui pamokos apie socialinius ir bendravimo įgūdžius, kuriais dažniausiai būna grįstas kelias į sėkmę.

Knygoje „Šeštasis jausmas“ autorius moko socialinių įgūdžių, kurie iki šiol buvo prieinami tik nedaugeliui, tačiau dabar viskas – kaip  ant delno.


Žmonės turintys tą šeštąjį jausmą bendravimui dažniau tampa lyderiais, greičiau sulaukia paaukštinimo ir kur kas lengviau užmezga svarbius bei ilgalaikius santykius su kitais žmonėmis. Jie tobulai veda kitus ten, kur jiems reikia ir gali išspręsti bet kokį konfliktą jam dar neįsiplieskus. Tai žmonės, kurių jūs pasiilgstate ir norite juos vėl sutikti, nes jie suteikia gyvenimui prasmės. Knygoje „ Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių“ H. Fexeus paaiškina, kaip ištobulinti savo socialinius įgūdžius, kad ir jūs įgytumėte tą šeštąjį jausmą.


Technikos, apie kurias pasakoja knygos autorius, yra ne tik veiksmingos, jos yra būtinos kiekvieno gyvenime. Pastaruoju metu mūsų visų socialiniai ir empatijos įgūdžiai yra nepakankami ir šioje srityje žmonės nesustabdomai rieda į nuokalnę. Dar niekada nebuvo tiek daug nesusipratimų tarp žmonių kaip šiais laikais. O tuo pačiu metu mes skaitome apie tyrimus, kurie rodo, jog vienintelis būtinas dalykas, kad jaustumės laimingi, yra artimi ir intymūs santykiai…

Patarimai, kuriuos knygoje „Šeštasis jausmas“ duoda Henrik Fexeus, pagerins jūsų bendravimo gebėjimus ir suteiks žinių, padėsiančių kurti prasmingą gyvenimą.


Henrik Fexeus (g. 1971 m.) – švedų mentalistas, manipuliatorius, psichologijos iliuzionistas, lektorius ir rašytojas. Jis – tikra žinių apie pasąmoninį bendravimą ir įtakos darymą enciklopedija. Yra parašęs aštuonias knygas, kurių pasaulyje parduota daugiau nei milijonas egzempliorių. Jo knygos verčiamos į 30 kalbų.

Vis dėlto rašytojas jaučiasi labiausiai savo kailyje, kai būna ant scenos – ar skaitydamas paskaitas, ar kaip mentalistas. H. Fexeus išskirtinumas ir autentiška psichologijos technika paverčia jį puikiu atlikėju, kuris kviečiamas pasirodyti visame pasaulyje.

H. Fexeus dar pradinėje mokykloje susidomėjo magija ir tai tapo tikru išbandymu jo klasės draugams. Paauglystėje Henrikas suprato, kad magija yra tiesiog pasąmoninės įtakos forma ir pabandė kontroliuoti kitų žmonių įsitikinimus bei veiksmus. Jis iki šių dienų stebisi, kad niekas jam nepasakė, kokios naudingos šios žinios bus bendraujant su merginomis.

Knygos „Šeštasis jausmas“ autorius tyrinėja komunikacijos technikas ir psichinius įgūdžius skirtingose srityse – nuo klasikinės psichologijos iki hipnozės, analizuoja žiniasklaidos įtaką, reklamą, propagandą. Henrikui yra sakę, kad jo galios pavojingos, tačiau jis visiškai tai neigia ir save apibūdina kaip malonų, nerūpestingą vyruką, kuriam patinka žmonės.


Iš švedų kalbos vertė Agnietė Merkliopaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Henrik Fexeus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Henrik Fexeus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šeštasis jausmas: bendravimo menas – ką ir kaip pasakome be žodžių" perkama kartu