0

Elkis taip, kaip aš noriu. Knyga apie įtaigą ir įtaką

Informacija

Elkis taip, kaip aš noriu. Knyga apie įtaigą ir įtaką

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786090109472

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Elkis taip, kaip aš noriu. Knyga apie įtaigą ir įtaką" aprašymas
Knygoje "Elkis taip, kaip aš noriu" autorius pasitelkdamas sąmojį ir daugybę konkrečių pavyzdžių padeda perprasti įtakos mechanizmą ir jį valdyti.
Henrikas Feksėjus (Henrik Fexeus), garsus manipuliavimo meno ekspertas, knygų „Minčių skaitymo menas“ ir „Viliojimo menas“ autorius, šįkart atskleidžia įvairias technikas ir būdus, kuriuos taikant paveikiami mūsų jausmai, mintys ir sprendimai.

"Tikriausiai manote, kad šį tekstą skaitote tik todėl, jog taip nusprendėte patys?
Žinoma, galėjo būti ir taip, tačiau labiau tikėtina, kad nė neįtardami buvote priversti tai padaryti.
Su kitų daroma įtaka susiduriame kasdien, be to, kiekvieną dieną ir patys veikiame kitus.
Mūsų aplinkoje knibždėte knibžda daugybė gudriai siunčiamų pranešimų, kuriais kiti siekia padaryti įtaką mūsų jausmams, mintims, sprendimams ir pasiekti savo tikslų.
Skelbimų kūrėjai nori, kad ką nors nusipirktume, politikai – kad už juos balsuotume, vadovas – kad geriau dirbtume.
Kodėl perkame daiktus, kurių mums nereikia? Kodėl mus veikia kitos asmenybės? Kodėl elgiamės priešingai, nei norėtume? O gal ir patys norite išmokti kitus paveikti siekdami, pavyzdžiui, įpiršti kokią nors idėją ar priversti vaikus valgyti daržoves?
Mano tikslas – pabandyti paaiškinti, kaip mus veikia daugybė dalykų pradedant aplinka ir baigiant psichologiniais veiksniais.
Skirtumas tarp dantų pastos ir politiko pardavimo būdų gali būti mažesnis, nei jums atrodo.
Taigi pirmyn! Juk žinote, kad norite šios knygos!"

Henrik Fexeus

Iš švedų k. vertė Nadežda Kušner

Parašykite atsiliepimą apie "Elkis taip, kaip aš noriu. Knyga apie įtaigą ir įtaką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Elkis taip, kaip aš noriu. Knyga apie įtaigą ir įtaką, kurią skaitytojams dovanoja Henrik Fexeus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Henrik Fexeus su knyga Elkis taip, kaip aš noriu. Knyga apie įtaigą ir įtaką jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Elkis taip, kaip aš noriu. Knyga apie įtaigą ir įtaką patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henrik Fexeus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Elkis taip, kaip aš noriu. Knyga apie įtaigą ir įtaką palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Elkis taip, kaip aš noriu. Knyga apie įtaigą ir įtaką" perkama kartu