0

Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2015-05-02 skaiciau

Idomu, ne banalu, norisi pritaikyti :)

Informacija

Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786090100585

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus" aprašymas
Švedų autoriaus Henrik Fexeus knyga „Minčių skaitymo menas" - tai puikus vadovas, padėsiantis jums išmokti pažinti kitus žmones . Psichologinės įtaigos, nežodinio bendravimo ir kūno kalbos įgūdžiai be galo svarbūs tokiam pažinimo procesui. Jų įgiję galėsite ne tik atskleisti, ką žmogus jaučia ar galvoja, bet netgi pakreipti jo mintis ir nuomonę pageidaujama linkme.
Henrik Fexeus požiūris į minčių skaitymą naujas ir praktiškas. Jis jums be galo pravers kasdienybėje: ieškant darbo, einant į pirmąjį pasimatymą ar pristatant naują idėją viršininkui - visada, kuomet norėsite pasirodyti įspūdingai ar padaryti įtaką.
Dažnai laikysena, balso tonas, tempas, žvilgsniai ir rankų judesiai pasako apie žmogaus jausmus daug daugiau nei žodžiai. Kurie, beje, ne visada būna teisingi. Knygos „Minčių skaitymo menas" autorius mus moko, kaip išsiaiškinti šiuos slaptus pranešimus.
2015-05-02

Idomu, ne banalu, norisi pritaikyti :)

2012-02-03

Nusipirkau knygą, bet nieko iš jos nesitikėjau. Bet ji man patiko. Palyginus su Pizo kn.\"Kūno kalba\", ji daug įdomesnė, platesnė ir ne tokia tiesmukiška. Joje yra pratimų, taisyklių, patarimų. Tai - kokybiško santykio tarp žmonių kūrimo vadovas.

Parašykite atsiliepimą apie "Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus, kurią skaitytojams dovanoja Henrik Fexeus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Henrik Fexeus su knyga Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henrik Fexeus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus" perkama kartu