-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šaltupė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.89 SoldOut

Knygos „Šaltupė“ aprašymas

"Šaltupė" - eilėraščiai. Serija „Pirmoji knyga“.

Vaikystė, namai, meilė, motinystė - šios amžinosios temos turi stiprią autentišką raišką, asmeniškų išgyvenimų podirvį. Ir kartu J. Jasponytės poetinis pasaulis keliasluoksnis, įžemintas patirtimis iš kitų erdvių, kitų laikų. Juda laukinės gamtos ir civilizacijos švytuoklė, vaikystės upė siekia ir alter ego, ir kosminę upę nuo visatos stogo, o moters ir vaiko ištarmės susišaukia su indėnų, oročėnų, šamanų išmintimi. Kampuoti ritmai slepia šių dienų moters užkalbėjimus ir vidines įtampas.

„Aš niekada nežinojau, ar man apskritai reikia tą knygą leisti. Ar tikrai verta publikuoti tuos tekstus? Dalyvavimas PK konkurse man buvo tarsi savotiškas kokybės barometras, kurio būčiau netekusi leisdama knygą savarankiškai. Čia tarsi iš anksto sužinojau, kad galbūt tie tekstai buvo visai vertingi, jei jau perėjo komisiją.“ – interviu su Jurga Tumasonyte prasitaria dvidešimtojo „Pirmosios knygos“ konkurso laimėtoja.


Parašykite atsiliepimą apie „Šaltupė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Šaltupė“, Jurgita Jasponytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurgita Jasponytė su knyga „Šaltupė“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Šaltupė“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgita Jasponytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Šaltupė“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Šaltupė“ perkama kartu