⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žydrūnas Sadauskas – veidotyrininkas, kūno kalbos treneris, verslo konsultantas, knygų autorius.

Šiandien Žydrūnas Sadauskas yra žymus veidoskaitos lektorius, kuris skaito paskaitas gyvenimo prasmės temomis. Tačiau prieš dešimt ir daugiau metų šis vyras buvo geriau žinomas, kaip verslo konsultantas.
Žydrūnas Sadauskas Londono Kingstono universitete studijavo marketingą.

Žydrūnas Sadauskas knygos

Rasta: 8

Vaikystės šešėliai | Žydrūnas Sadauskas
  • TOP
    91
    TOP 91
14,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 8

Septynis metus dirbo Jungtinėje Karalystėje rinkodaros bei internetinio marketingo srityje.

Vėliau aktyviai konsultavo Lietuvos įmones marketingo klausimais. Žydrūnas Sadaukas 2011-tais metais įkūrė „Internetinio Marketingo Laboratoriją“, buvo vienas iš WEB Akademijos steigėjų. Taip pat prisidėjo prie Lietuvos partizaninio marketingo sąjūdžio įkūrimo bei Vilniaus Universitete skaitė paskaitas apie partizaninį marketingą. Verslo konsultantas nuolat organizavo mokymus įmonėms.

Veidoskaita Žydrūno Sadausko gyvenime atsirado dirbant prie vieno projekto, kuriame ieškojo įvairių metodikų, galinčių atskleisti žmogaus sugebėjimus. Jam buvo svarbu suprasti, kuriose srityse žmogus yra gabiausias. Čia Žydrūnas atrado metodiką, kuri vadinasi „fizionomika“. Ji leidžia iš žmogaus bruožų prognozuoti charakterį. Taip pamažu Žydrūnas Sadauskas užsikabino už naujos srities, kuria, pasirodo intuityviai domėjosi jau nuo jaunystės.

Aštuoniolikmetis Žydrūnas rimtai norėjo tapti specialiųjų tarnybų agentu. Tiesa, šiuo keliu nenuėjo, tačiau susidomėjęs veidoskaita prisiminė tą seną norą. Specialiosios tarnybos turi darbuotojus, kurių specialybė yra profailingas. Šie žmonės iš išorinių faktorių geba sudaryti nusikaltėlio psichologinį paveikslą. Profailingas puikiai papildo veidoskaitą. Daug domėjęsis ir mokęsis šių metodikų, šiandien Žydrūnas Sadauskas yra profesionalus, sertifikatus turintis veidoskaitos, profailingo ir kūno kalbos treneris. Jis nuolat šiomis temomis skaito paskaitas, veda seminarus, konsultuoja, rengia veidoskaitininkus.

Žydrūnas geba diagnozuoti žmogaus gebėjimus bei problemas vien nagrinėdamas veido bruožus. Treneris konsultuoja ir įmones. Jo teigimu gebėjimas perprasti verslo partnerių, kolegų, bei klientų charakterio bruožus, gali suteikti naujų galimybių bendrai veiklai, argumentų derybose, bei palengvinti bendravimą.

Žydrūnas Sadauskas parašė dvi knygas apie veidoskaitos. „Vaikystės šešėliai“ yra populiariosios psichologijos knyga, kurioje autorius pateikė tam tikrus charakterių blokus, kurie atsiranda vaikystėje. Knygoje rašytojas dalijasi savo ilgamete veidoskaitos patirtimi, kuri padėjo suprasti, kad kompleksai formuojasi labai jauname amžiuje.

„Veidoskaita. Praktinis vadovas“ žada padėti atrasti savo vietą pasaulyje bei geriau suprasti kitus.