Lorna Byrne (g. 1953 m. kovo 25 d., Dubline, Airijoje) – rašytoja ir taikos ambasadorė.

Garsi airių rašytoja Lorna Byrne geriausiai žinoma dėl savo atsiminimų knygų. Autorė teigia, kad ji nuolat mato angelus ir dvasias.

Lorna Byrne knygos

Rasta: 6

Rasta: 6

Moteris dažnai dalyvauja įvairiuose laidose, duoda interviu garsioms žiniasklaidos priemonėms, tokioms kaip „The Economist“, „Daily Telegraph“, CNN, BBC ir kt.

Šios asmenybės biografija tikrai įdomi. Lorna Byrne gimė Dubline ir užaugo skurdžiame priemiestyje. Ji teigia, kad nuo mažumės matė angelus ir jai sunku susigyventi su tuo, kad daug žmonių ja netiki. Autorės vaikystė buvo gana sunki, nes dėl to, kad visi mergaitę laikė „kitokia“, ji nepritapo net savo šeimoje. Taip pat jai nesisekė mokslai, tačiau nepaisant to, Lorna daug pasiekė.

Lorna Byrne teigia, kad kai buvo jauna, angelas jai parodė vyro, už kurio ištekės viziją, papasakojo, kad jie turės vaikų, o sutuoktinis mirs jaunas. Viskas išsipildė. Angelai išpranašavo ir rašytojos karjerą. Pati Lorna tuo netikėjo, nes jau mokykloje turėjo daug rašymo ir skaitymo sunkumų. Tačiau nutiko taip, kad pasaulį autorės kūryba išvydo. Daugelis jos knygų yra memuarai.

Pirmoji knyga „Angelai man glosto plaukus. Moters ir jos angelų istorija“ pasirodė 2008-ais metais. Šiame kūrinyje Lorna Byrne pasakoja apie savo gyvenimą. Jos palydovai bei mokytojai – angelai ir dvasios, o skaitytojas gauna progą su jais susipažinti ir suvokti, ką patiria žmogus, kuriuo niekas netiki.

Antroji knyga „Laiptai į dangų“ pasaulį išvydo 2010-ais metais. Autorė tęsia pirmoje knygoje pradėtus pasakojimus apie susitikimus su nuolatiniais savo palydovais. Lorna atskleidžia, kaip angelai jai padeda nuraminti kitus žmone, taip pat dalinasi asmenine istorija, kaip atsitiesė mirus vyrui likusi su keturiais vaikais.

„Angelai mano rankose“ – dar vienas asmeninis pasakojimas. Autorė aprašo susitikimą su savo mirusio vyro siela. Jos knyga suteikia vilties ir paguodos. Knygoje „Meilė kilusi iš dangaus“ rašytoja žada pakeisti meilės sampratą bei gyvenimą.

Autorė rašo paprastai. Jos kūrybos bruožai būdingi daugeliui saviugdos knygų. Tekstai paguodžia, motyvuoja, siūlo patarimų. Rekomenduojame knygas pirkti internetu, čia rasite atsiliepimų, aprašymus ir galėsite patogiai išsirinkti autorės kūrinius.