0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Ramduva knygos

  1. 2
  2. 3
  3. 4

Mįslės mažiesiems |
2,09 € 2,49 € *
Gyvūnai (serija "3 vienoje") |
Nuolaida knygai -25%
4,99 € 6,59 € *
Slėpynės | Kazys Saja
Nuolaida knygai -26%
9,99 € 13,49 € *
Man 2 metai. Maži ir dideli |
Nuolaida knygai -22%
2,99 € 3,79 € *
Tobio pažintis su spalvomis |
Nuolaida knygai -24%
1,99 € 2,59 € *
Tobio pažintis su figūromis |
Nuolaida knygai -24%
1,99 € 2,59 € *
Tobis atranda priešybes |
Nuolaida knygai -33%
1,89 € 2,79 € *
  1. 2
  2. 3
  3. 4

Leidykla Ramduva, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Ramduva leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Ramduva leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Ramduva siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Ramduva ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!