NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Eglė žalčių karalienė (knyga su defektais)

Kaina: 5,49 €
Kaina su kodu: 4,94 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Eglė žalčių karalienė (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Poema-pasaka „Eglė žalčių karalienė" - vienas gražiausių Salomėjos Nėries kūrinių. Jame susipažįstame su gražuole žvejo dukra - Egle, jos vyru - marių valdovu žalčiu Žilvinu ir jų vaikais: stipruoliais Ąžuolu, Uosiu, Beržu ir dukrele - Drebulėle.

Knyga gausiai iliustruota dailininkės Giedrės Sen piešiniais.

Tekstas parašytas didžiosiomis raidėmis.


  • Autorius: Salomėja Nėris
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 91
  • Formatas: 22x31, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145182-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Eglė žalčių karalienė (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių liaudies pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Eglė žalčių karalienė (knyga su defektais)", kurį pristato Salomėja Nėris. Siūlome ne tik išsamų "Eglė žalčių karalienė (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Salomėja Nėris. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Eglė žalčių karalienė (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Eglė žalčių karalienė (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Eglė žalčių karalienė (knyga su defektais)" perkama kartu