Louise L. Hay (1926 m. spalio 8 d., Los Andželas, CA - 2017 m.

Louise L. Hay knygos

Rasta: 15

Pamilk save ir būk laimingas | Louise L. Hay
-10% su kodu: PATOGU
10,90 €
Kaina su kodu: 9,81 €
Turime sandėlyje
Ieškok stiprybės savyje | Louise L. Hay
-10% su kodu: PATOGU
13,40 €
Kaina su kodu: 12,06 €
Turime sandėlyje
Jūs galite susikurti išskirtinį gyvenimą | Cheryl Richardson, Louise L. Hay
-10% su kodu: PATOGU
11,63 €
Kaina su kodu: 10,46 €
Turime sandėlyje
Mintys iš širdies (knyga su defektais) | Louise L. Hay
-10% su kodu: PATOGU
6,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Turime sandėlyje
Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija (knyga su defektais) | Louise L. Hay, Mona Lisa Schulz
-10% su kodu: PATOGU
5,89 €
Kaina su kodu: 5,30 €
Turime sandėlyje
Moters galia tapti laiminga | Louise L. Hay
-10% su kodu: PATOGU
8,07 €
Kaina su kodu: 7,27 €
Turime sandėlyje
Moters galia tapti laiminga (knyga su defektais) | Louise L. Hay
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 15

rugpjūčio 30 d., San Diegas, CA) - viena iš savipagalbos judėjimo steigėjų, daugiau kaip 30-ies populiariosios psichologijos knygų (iš kurių žinomiausia - "You Can Heal Your Life") autorė, Hay House Publishing leidybos įmonės, Hay House Radio ir labdaros fondo The Hay Foundation įkūrėja.

Svarbiausia Louise L. Hay mokymo idėja ta, kad visų mūsų psichinių ir fizinių negalavimų priežastys - destruktyvios mintys (neigiamas požiūris į save) ir neigiamos emocijos. Pakeitę mąstymą galime išgydyti savo kūną ir sielą.

Louise Hay vaikystė buvo itin sudėtinga. Augo su mama, gyveno labai skurdžiai. Abi mušė patėvis. Kai Louise buvo penkeri metai, ją išprievartavo kaimynas. Būdama penkiolikos metė mokyklą ir po metų susilaukė mergytės, kurią atidavė įvaikinti.

1950 metais atvyko į Niujorką. Dirbo tarnaite, padavėja, pardavėja. Vėliau pasikeitė vardą ir pradėjo modelio karjerą, kuri buvo gana sėkminga. 1954 metais ištekėjo už anglų verslininko Andrew Hay. Po 14 metų vyras ją paliko dėl kitos moters.

Tuo metu Louise atrado tikėjimą, kuris padėjo jai transformuoti mintis ir parodė, jog pozityvus mąstymas gali pakeisti ne tik savijautą, bet ir kūną bei gyvenimą. Ji sakė pamokslus bažnyčioje, daug bendravo su žmonėmis ir netrukus suprato, kad gali padėti žmonėms.
Po kelerių metų Louise L. Hay sudarė žinyną "Heal Your Body", kuriame išdėstė psichologines fizinių negalavimų priežastis ir sukūrė teigiamo mąstymo savipagalbos modelius, kurie turėtų būti taikomi gydant. Knygos "Heal Your Body" 5000 egzempliorių tiražas buvo išpirktas per 2 metus. Įvairūs Amerikos miestai ėmė kviesti Louise L. Hay skaityti paskaitų ir vesti seminarų.
Po trijų metų Louise L. Hay galutinai atsisakė modelio karjeros ir įstojo mokytis į tarptautinį Maharishi Mahesh Yogi universitetą Fairfield mieste Ajovoje.

1977 metais Louise Hay buvo diagnozuotas vėžys. Ji apsvarstė įvairius gydymo variantus, atsisakė operacijos ir pasirinko alternatyvų gydymą: kūno valymą, refleksoterapiją ir psichoterapiją. Louise L. Hay buvo įsitikinusi, kad jos vėžio priežastis - nenoras ir negalėjimas pamiršti vaikystėje patirtą prievartą. Louise sukūrė "atleidimo schemą", kuri "tirpdo" nuoskaudas. Per šešis mėnesius Louise Hay išgijo.

1980 m. Louise grįžo į Pietų Kaliforniją.
1984 m. pasirodė nauja knyga "You Can Heal Your Life".
1985 m. Louise Hay savo bute pradėjo dirbti su šešetu vyrų, kuriems buvo diagnozuotas AIDS. Iki 1988 m. grupė išaugo iki 850 žmonių ir persikėlė į kino salės patalpas Holivude. Tuo metu Louise Hay parašė knygą apie AIDS - "Creating a Positive Approach".
1987 m. Louise Hay įkūrė leidybos bendrovę "Hay House Publishing", kuri leidžia daugiau negu 130 autorių knygas, audio knygas, CD ir DVD. "Hay House" yra pagrindinis Deepak Chopra knygų leidėjas.
2004 m. knyga "You Can Heal Your Life" vėl tapo bestseleriu, nes Louise pasirodė Oprah Winfrey ir Phil Donahue pokalbių šou.
2005 m. pradėtos transliuoti laidos per "Hay House Radio - Radio for your Soul®". Čia vyksta interaktyvūs pokalbiai su savipagalbos knygų autoriais.
2008 m. pasirodė dokumentinis filmas "You Can Heal Your Life", kurį įsigijo dešimtys tūkstančių "laimės dirbtuvių" seminarų dalyvių.
2014 m. vasario mėn. Kalifornijoje  buvo atidaryta personalinė Louise Hay tapybos ir grafikos paroda "The Art of Louise Hay".

2017 m. rugpjūčio 30 d., būdama 91 metų, Louise Hay mirė miegodama savo namuose San Diege Kalifornijoje.