0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Veneros delta

  • Nuolaida knygai -77%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (77%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Veneros delta


2021-06-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Veneros delta" aprašymas

Daugiau nei prieš pusšimtį metų Anais Nin nežinomo turtuolio, pasivadinusio tiesiog „Kolekcininku“, užsakymu rašė erotinius apsakymus. Nors užsakovas reikalavo „tiesiog istorijų, jokios analizės, jokios filosofijos“, tačiau Anais Nin nesugebėjo užgniaužti savo subtilios tarpukario Paryžiaus avangardo vaizduotės bei įgimtos prancūziškos elegancijos ir sukūrė erotiką, kurią gaubia, anot kritikų, „ypatinga poezijos ir transcendencijos aura“ (The Reader’s Adviser, 1986). Pirmą kartą išleisti 1977 m. (po autorės mirties) du erotinių apsakymų rinkiniai – "Paukšteliai" ir "Veneros delta" – ne tik iki šiol yra pasaulinių bestselerių sąrašuose, bet ir pripažinti neginčijama XX a. literatūros klasika.

"Veneros delta" – tai 15 trumpų apsakymų rinkinys, užburiantis savo poetiniu stiliumi ir vaizdinių bei idėjų pluoštu. Naudodamasi Kamasutra ir kitais erotiniais kūriniais Anais Nin sukūrė nuostabų, magišką pasaulį, kuriame personažai turi pačių universaliausių troškimų ir išskirtiniausių talentų.

Kurdama savąją „jausmų kalbą“ autorė pirmoji įžengia į literatūros sritį, seniau priklausiusią vien vyrams. Jos aistringa proza išryškina moters seksualumą pasaulyje, kur tik meilė turi reikšmės.

Apsakymų rinkinyje Anais Nin kelia klausimus, kas yra vyriškumas, patriarchalinis dominavimas, homoseksualus troškimas, seksualinės baimės, pedofilija ir incestas. Autorė atskleidžia psichoanalitinių įžvalgų, kuriose aiškėja Sigmundo Freudo ir jo mokinių įtaka.

„Vyras niekada nežinos, kokią vienatvę jaučia moteris. Vyras guli moters gimdoje, kad įgautų stiprybės, jis minta šiuo susijungimu, o tada pakyla ir išeina į pasaulį, į savo darbą, į mūšį, į meną. Jis nėra vienišas. Jis užsiėmęs. Plaukiojimo amniotiniame skystyje atsiminimas suteikia jam energijos, užbaigtumo. Moteris taip gali būti užsiėmusi, bet ji jaučiasi tuščia. Jausmingumas jai nėra tik ją apliejanti malonumo banga ir įelektrinto džiaugsmo iškrova susilietus su kitu. Kai vyras guli jos gimdoje, ji patiria pilnatvę, kiekvienas meilės aktas yra vyro ėmimas į save, gimimo ir atgimimo aktas, vaiko auginimo ir žmogaus išnešiojimo. Vyras guli jos gimdoje ir kiekvieną kartą atgimsta iš naujo su troškimu veikti, būti. Bet moteliai kulminacija nėra gimimas, o akimirka, kai vyras yra joje."
Anais Nin, dienoraštis

1995 m. Zalmanas Kingas knygos motyvais sukūrė filmą.

Iš anglų kalbos vertė Jolita Parvickienė


  • Autorius: Anais Nin
  • Serija: Modernioji klasika
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 13x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955739524

Parašykite atsiliepimą apie "Veneros delta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Veneros delta, kurią skaitytojams dovanoja Anais Nin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anais Nin su knyga Veneros delta jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Veneros delta patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anais Nin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Veneros delta palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Veneros delta" perkama kartu