0

Paukšteliai

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-10-11 Vanda

Subtilu, gražu ir erotiška

Informacija

Paukšteliai

  • Serija: Modernioji klasika
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 114
  • ISBN ar kodas: 9789955739104

2020-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paukšteliai" aprašymas

"Paukšteliai" - Anais Nin erotinių apsakymų rinkinys.

"Prancūzija nuo senų laikų turi rafinuotos, elegantiškos erotinės literatūros tradiciją. Kai pradėjau rašyti užsakovui, maniau, kad čia [Amerikoje] ji taip pat egzistuoja, bet klydau. Viskas, ką teko skaityti, tebuvo antrarūšių rašytojų sukurptas šlamštas. Atrodo, nė vienas geras rašytojas net nebandė rašyti erotikos.
Subūriau poetus ir mes visi kūrėme nuostabią erotiką. Nors iš mūsų primygtinai reikalavo gašlybių, negalėjome suvaldyti aistringos poezijos šėlsmo. Erotikos rašymas mums rodė kelią į šventumą, o ne į nuodėmę.
Homoseksualai rašė tarsi jie būtų moterys. Drovieji rašė apie orgijas. Frigidiškos moterys - apie beprotišką aistrą. Patys lyriškiausieji pasinėrė j kūnišką pasitenkinimą, patys tyriausieji atsidavė perversijų tyrinėjimui."
Anais Nin, Dienoraštis, III t. Niujorkas, 1941, spalis

"Ji visad atrodė tarsi tik ką pakilusi iš lovos su meilužiu arba tuoj ten atsigulsianti."

"Tai buvo apsvaigimo, apakimo metas, kai gyvenama tik rankomis, lūpomis ir kūnu."

"Aš myliu tave, nes tu man primeni Europą, ypač Paryžių. Nežinau, kas yra tame Paryžiuje, bet net ore ten tvyro juslingumas. Kaip užkratas. Tai toks žmogiškas miestas. Nežinau, ar tai todėl, kad porelės nuolat bučiuojasi gatvėse, prie staliukų kavinėse, parkuose. Jie apsikabina taip laisvai, sustoja ilgam giliam bučiniui ant šaligatvio, metro įėjimuose. Galbūt tai, o gal minkštas oras. Nežinau."

Iš prancūzų kalbos vertė Urtė Katinaitė

2013-10-11

Subtilu, gražu ir erotiška

Parašykite atsiliepimą apie "Paukšteliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paukšteliai, kurią skaitytojams dovanoja Anais Nin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anais Nin su knyga Paukšteliai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paukšteliai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anais Nin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paukšteliai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paukšteliai" perkama kartu