0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Savas kambarys

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 7,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Savas kambarys" aprašymas

"Savas kambarys" - esė, parašyta dviejų pranešimų "Moterys ir literatūra" pagrindu, analizuojanti moters kūrėjos padėtį vyrų dominuojamoje visuomenėje. Pasitelkusi istorinę perspektyvą, V. Woolf taikliai parodo įvairias kliūtis, su kuriomis susidurdavo kuriančios moterys. Ji padaro iš pirmo žvilgsnio kuriozišką, tačiau pagrįstą ir praktišką išvadą: kad galėtų kurti, moteriai reikia savo kambario ir bent penkių šimtų svarų pajamų per metus.

Didelę "Savo kambario" sėkmę lemia ir tai, kad V. Woolf niekur nenuslysta į didaktiką ar moralizavimą. Ji tvirtai įsitikinusi, kad visokių graužačių ir neapykantos kamuojamas rašytojas negali sukurti nieko, kas turėtų išliekamąją vertę. Knyga aistringai, bet labai taktiškai gina bendražmogiškąjį humanizmą apskritai.

Didžiulis V. Woolf laimėjimas čia yra ir forma. "Labiausiai stebina knygos teksto ir struktūros įtaiga, žaismingumas, pokalbio forma... "Kambarys" parašytas panašiai kaip ir V. Woolf grožiniai kūriniai, ypač "Orlando", sukurtas tuo pačiu metu: kartojimas, hiperbolė, parodija, sąmojis ir daugybė požiūrio taškų."

Iš anglų kalbos vertė Lina BūgienėParašykite atsiliepimą apie "Savas kambarys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Savas kambarys", kurią skaitytojams dovanoja Virginia Woolf. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Virginia Woolf su knyga "Savas kambarys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Savas kambarys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginia Woolf. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Savas kambarys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Savas kambarys" perkama kartu