0

Privatus Vilnius. Namų puošyba

Kaina Internetu: 41,49 €
Kaina Knygyne: 45,35 €*
Sutaupote: 3.86 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Privatus Vilnius. Namų puošyba

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 22x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955739418

2020-08-31 41.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Privatus Vilnius. Namų puošyba“ – tik ką išleistos Eugenijaus Skerstono gyvensenos kultūros apybraižos „Privatus Vilnius. Interjerai“ tęsinys, antroji jos dalis.


Naujojoje Eugenijaus Skerstono „Privataus Vilniaus“ serijos knygoje "Privatus Vilnius. Namų puošyba" trumpa vilniečių namų interjerų puošybos istorinė apžvalga pateikiama atsižvelgiant į Vakarų Europos namų puošybos tradicijas. Pateikiami įvairių laikotarpių ir meninių stilių nuo gotikos iki moderno vilniečių namų puošybos esminiai bruožai, daugiausiai dėmesio skiriama geriausiai išlikusių XIX amžiaus Vilniaus rūmų, vilų ir rezidencijų aptarimui. Pristatomi pagrindiniai interjerų puošybos elementai: sienų apdaila, krosnių meniniai ypatumai, meno kūriniai ir dailės dirbiniai namuose, paveikslai, skulptūros, baldai, indai, audiniai ir kitos puošmenos, aptariamos jų eksponavimo ir pritaikymo interjere galimybės ir būdai. Autorius remiasi savo pokalbių su interjerų puošybos specialistais, architektais, dekoratoriais, muziejininkais, kolekcininkais medžiaga.


Eugenijus Skerstonas – vilnietiško interjero estetikos grynintojas, visą gyvenimą kaupęs patirtį ir žinias apie interjerą apskritai ir jas pritaikęs rašydamas knygas apie Vilniaus privačių būstų interjerus, jų puošybą, išskirtinumą, ypatybes ir būdingas istorines tradicijas.
Knyga iliustruota Augio Narmonto nuotraukomis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu