⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Privatus Vilnius. Namų puošyba

Kaina: 33,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 33.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Privatus Vilnius. Namų puošyba" aprašymas

Knyga „Privatus Vilnius. Namų puošyba“ – tik ką išleistos Eugenijaus Skerstono gyvensenos kultūros apybraižos „Privatus Vilnius. Interjerai“ tęsinys, antroji jos dalis.


Naujojoje Eugenijaus Skerstono „Privataus Vilniaus“ serijos knygoje "Privatus Vilnius. Namų puošyba" trumpa vilniečių namų interjerų puošybos istorinė apžvalga pateikiama atsižvelgiant į Vakarų Europos namų puošybos tradicijas. Pateikiami įvairių laikotarpių ir meninių stilių nuo gotikos iki moderno vilniečių namų puošybos esminiai bruožai, daugiausiai dėmesio skiriama geriausiai išlikusių XIX amžiaus Vilniaus rūmų, vilų ir rezidencijų aptarimui. Pristatomi pagrindiniai interjerų puošybos elementai: sienų apdaila, krosnių meniniai ypatumai, meno kūriniai ir dailės dirbiniai namuose, paveikslai, skulptūros, baldai, indai, audiniai ir kitos puošmenos, aptariamos jų eksponavimo ir pritaikymo interjere galimybės ir būdai. Autorius remiasi savo pokalbių su interjerų puošybos specialistais, architektais, dekoratoriais, muziejininkais, kolekcininkais medžiaga.


Eugenijus Skerstonas – vilnietiško interjero estetikos grynintojas, visą gyvenimą kaupęs patirtį ir žinias apie interjerą apskritai ir jas pritaikęs rašydamas knygas apie Vilniaus privačių būstų interjerus, jų puošybą, išskirtinumą, ypatybes ir būdingas istorines tradicijas.
Knyga iliustruota Augio Narmonto nuotraukomis.


  • Autorius: Eugenijus Skerstonas
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 22x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955739418

Parašykite atsiliepimą apie "Privatus Vilnius. Namų puošyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Privatus Vilnius. Namų puošyba", Eugenijus Skerstonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eugenijus Skerstonas su knyga "Privatus Vilnius. Namų puošyba" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Privatus Vilnius. Namų puošyba" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Skerstonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Privatus Vilnius. Namų puošyba" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Privatus Vilnius. Namų puošyba" perkama kartu