⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leidykla „Mijalba“ veikia nuo 1997-tų metų. Nuo pat pradžių ji užėmė ezoterinių, dvasinių, psichologinių, alternatyvios medicinos knygų nišą ir nuosekliai eina šiuo keliu jau daugiau nei dvidešimt metų.


Leidėja Vilma Urbanavičienė sako, kad žmogaus širdis nerimsta ir vis ieško ribų, džiaugsmo, šviesos, meilės, Dievo.

Mijalba knygos

Rasta: 291
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jūs esate placebas | Joe Dispenza
  • Nauja knyga
12,39 €
Turime sandėlyje
Naujoji žemė | Eckhart Tolle
6,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 291
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tačiau visa tai jau yra mūsų viduje. Todėl „Mijalbos“ knygos skirtos surasti tai, kas paslėpta žmoguje, atrasti kelią į save, padėti širdžiai atsiverti, nušvisti, o tada pamatyti save mylimą, laimingą, besidžiaugiantį gyvenimu. Iš kryptingai atrinktų knygų kalba pasaulio išmintis.


Leidyklos „Mijalba“ siūlomi leidiniai apima keletą kategorijų. Saviugdos knygos kalba apie įpročius, sėkmingą santuoką, moko, kaip išsivaduoti nuo streso, įvairių kompleksų, padeda atrasti religijas. Kita kategorija apima dvasines knygas, mantras, pokalbius su dievu, maldas. Sielai skirtų istorijų kategorijoje „Mijalba“ yra išleidusi ne vieną dvasinį, ezoterinį ar fantastišką romaną.Taip pat leidykla siūlo ir įvairių religijų dvasininkų raštus, mokymus bei pasakojimus. Alternatyvios medicinos lentynose išvysime knygų, skirtų sąmoningam ligų gydymui, dažniausiai pasitelkiant vidinius resursus. 


Tarp leidyklos „Mijalba“ autorių – įvairių sričių specialistai bei mokytojai. Tarp jų:
Psichiatras, tyrinėjantis sąmonę ir dvasines būsenas David R. Hawkins.
Dvasinio augimo knygų autorė, metafizikė Saulė Zujūtė.
Valdymo specialistas, šeimos ugdymo ekspertas, mokytojas, organizacijų konsultantas Stephen R. Covey.Vakaruose itin mylimas budizmo mokytojas Thich Nhat Hanh.
„Happy Science“ organizacijos, kuri siekia atnešti žmonijai laimę, padėti jai įveikti rasinius, religinius ir kultūrinius barjerus ir kurti tobulą taikos bei harmonijos pasaulį, įkūrėjas Ryuho Okawa.
Energetinio gydymo pionierius Richard Gordon.
Jogos mokytoja, astrologė, ezoterinių romanų bei vadovėlių autorė Loreta Stonkutė.


 „Mijalba“ skaitytojams linki ramybės, susitaikymo bei malonaus laiko su savo knygomis.