NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Dr. Joe Dispenza (g. 1961 m. liepos 18 d., Born July 18, 1961, Bafalas, JAV) – amerikiečių neuromokslininkas, lektorius, dėstytojas ir knygų apie neuropsichologiją autorius.

Joe Dispenza studijavo Rodžerso universitete biochemiją. Vėliau susidomėjo neurologija ir The Evergreen State College įgijo šios srities bakalauro laipsnį.

Joe Dispenza knygos

Rasta: 4

Atsikratykite įpročio būti savimi | Joe Dispenza
  • TOP
    33
    TOP 33
-10% su kodu: PATOGU
10,34 €
Kaina su kodu: 9,30 €
Turime sandėlyje
Jūs esate placebas | Joe Dispenza
  • TOP
    35
    TOP 35
-10% su kodu: PATOGU
13,12 €
Kaina su kodu: 11,81 €
Turime sandėlyje
Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai | Joe Dispenza
-10% su kodu: PATOGU
18,87 €
Kaina su kodu: 16,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Studijas tesė Gyvybės universitete, kur jam buvo suteiktas chiropratikos daktaro laipsnis. Baigęs studijas autorius ir toliau domėjosi neurologija, neuromokslu, smegenų veikla, chemija, ląstelių biologija, atminties funkcionavimu, senėjimo procesais ir ilgaamžiškumu.

Joe Dispenza užaugo italų šeimoje ir jam dažnokai tekdavo susidurti su karštu tėvo tempramentu. Šis vertė jaunąjį Joe visada siekti daugiau, todėl vaikinas, kad ir kuo užsiimtų, visada jausdavo nepasitikėjimą savo jėgomis. Ilgainiui jis suprato, jog geriausiai jam sekasi tada, kai atsipalaiduoja ir nesistengia peržengti savęs. 

Joe Dispenza teigia, kad didžiausia jo aistra – darbas, kur jis sutinka gausybę žmonių ir gali įkvėpti juos gyvenimo pokyčiams. Pastaraisiais metais jis aplankė daugiau nei dvidešimt šalių šešiuose žemynuose, kur skaitė paskaitas apie tai, kaip remiantis neurofiziologijos mokslu galima pakeisti savo mąstymą.

Pagrindinis Dr. Joe Dispenza atradimas yra tai, jog smegenys neskiria, kuri patirtis yra fizinė, o kuri emocinė. "Pilkosios  ląstelės" neskiria tikrovės nuo minčių!

Nedaug žmonių žino, kad  Dr.Joe Dispenza sąmonės ir neurofiziologijos tyrimai prasidėjo nuo tragiško jo gyvenimo įvykio. Kai Joe Dispenza partrenkė automobilis, gydytojai pasiūlė pažeistus slankstelius sutvirtinti implantu, kuris, greičiausiai, vėliau visą gyvenimą keltų skausmą. Pasak gydytojų, tik taip jis vėl galėjo vaikščioti. Dispenza nusprendė atsisakyti tradicinės medicinos siūlomo gydymo ir padėti sau pasitelkęs į pagalbą savo paties minčių jėgą. Po 9 mėnesių jis vėl galėjo vaikščioti. Šis išgijimas ir paskatino tyrinėti sąmonės ir pasąmonės galimybes.

Savo knygose Joe Dispenza kviečia naujai pažvelgti į placebo fenomeną. Anot jo, ne tabletė ir injekcijos pakeičia mūsų fizinę būklę – ja, pasitelkdami minčių galią, manipuliuojame mes patys. Jei nuriję tabletę sveikstame, nes manome sveikstą, kodėl neišmokus to daryti be cheminių medžiagų, o remiantis vien tik mintimis?

Autoriaus knygose pateikiami atradimai ir įžvalgos, kaip vien mintimis pertvarkyti smegenų struktūrą ir pasiekti neeilinių savijautos pokyčių.