NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai

Kaina: 8,48 €
Kaina su kodu: 7,63 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 8.478 InStock
Į krepšelį

Knygos "Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai" aprašymas

„Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai“ - tai yra antroji „Genoskopo“, išleisto 2016 metais, dalis, skirta giminės perduotam prakeikimui arba palaiminimui analizuoti. Labai specifinė ir miglota tema, apipinta įvairių prietarų ir baimių. Bijome to, ko nepažįstame. Knyga siūlo įsileisti šiek tiek šviesos ir nužvelgti prakeikimų temą, paanalizuoti ją astrologiniais įrankiais. Skaityti gali visi, net ir astrologijos neišmanantys žmonės, na, o astrologai galės lengviau analizuoti giminės prakeikimus ir palaiminimus.

Suprantame, kad šiuolaikiniame pasaulyje vos per šimtą metų labai stipriai pakito vakariečių požiūris į šeimą. Dažnai mums atrodo, kad šeima - tai tik žmonės, su kuriais privalome švęsti Kalėdas... Bet įsižiūrėję atidžiau pamatysime, kad su jais esame susiję labiau nei patys galvojame. Savo artimuosiuose matome savo paties atspindžius, nes būtent iš jų kraujo nuaustas mūsų išmintingas biologinis kūnas.

XXI amžiaus žmogus veržiasi į dvasinį ar profesinį tobulėjimą, sureikšmindamas dvasią, protą ir pamiršdamas, kad be fizinio kūno nieko panašaus net neturėtų galimybių siekti.

Knygoje „Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai“ sužinosime, kaip sąveikauja fizinis kūnas ir dieviškoji mūsų dalis – dvasia. Kuo jie vienas kitam reikalingi ir kokiu būdu juodu turėtų vienas per kitą realizuotis. Čia rasime ir patarimų, kaip elgtis, turint giminės prakeikimą, bei kokias galimybes duoda giminės palaiminimas. Išsiaiškinsime, ar yra galimybė suplanuoti palaimintą kūdikį, ir į ką atsižvelgti, kad jis išvengtų prakeikimo.


  • Autorius: Loreta Stonkutė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094691645

Parašykite atsiliepimą apie "Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Astrologijos knygos

Loreta Stonkutė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Loreta Stonkutė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Genoskopas II. Giminės prakeikimai ir palaiminimai" perkama kartu