Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • TOP
    38
    TOP 38
Kaina: 14,43 €
Kaina su kodu: 12,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-17 Domas

Kiekvienas save gerbiantis turi ją perskaityti ir permastyti apie mitybą ir gyvenimo būdą


2024-05-31 14.434 InStock
Į krepšelį 12,99 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ aprašymas

Tūkstančiai žmonių sulaukė jo pagalbos tuomet, kai niekas jau nebegalėjo padėti. Įspūdingais ir, svarbiausia, veiksmingais gydymo metodais ir stebuklingu talentu garsėjantis Anthony William savo paslaptis atskleidžia knygoje „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“.

Kai sergate ir gydytojai negali jums niekuo padėti, ar galite sau leisti laukti 20 metų, kol medicinos mokslas patobulės ir bus atrasta tikroji jūsų negalavimo priežastis bei būdai jį gydyti? Ar norėtumėte, kad tiesiog būtų kažkas, kas galėtų jums padėti atsigauti ir pasveikti čia ir dabar?

Knygoje „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ autorius aptaria visiškai natūralius sprendimus daugybei mus kankinančių ligų, tokių kaip Laimo liga, fibromialgija, antinksčių nuovargis, lėtinis nuovargio sindromas, hormonų disbalansas, Hašimoto liga, išsėtinė sklerozė, depresija, neurologinės ir autoimuninės ligos, diabetas, virškinimo sutrikimai.

"Ši knyga – tai išsilaisvinimo vadovas. Parašiau ją norėdamas padėti jums iš tikrųjų išgyti bei apsisaugoti nuo įvairiausių abejotinų sveikatos saugojimo tendencijų, madų, klaidų, pusiau tiesų ir apgavysčių. Parašiau ją, kad mūsų vaikai užaugtų sveiki."
Anthony William

Knygos autorius Anthony William vadinamas medicinos mediumu. Būdamas ketverių metų jis šokiravo visą šeimą, pareikšdamas, kad senelė serga plaučių vėžiu. Tuo metu nebuvo jokių simptomų, tačiau ši Anthony diagnozė netrukus buvo patvirtinta mediciniškai. Nuo to laiko jis naudoja savo dovaną padėdamas žmonėms – diagnozuodamas jų ligas ir patardamas, kaip atgauti sveikatą. Anthony William talentu ir dovana naudojosi tūkstančiai žmonių, jis padeda net gydytojams, kurie susiduria su sudėtingais atvejais ir neranda informacijos ar veiksmingų gydymo būdų.

Jeigu ir jūs pavargote skaityti vienas kitam prieštaraujančius patarimus kaip pagyti ar sustiprinti sveikatą, jei norite žinoti, kaip nesusirgti, jaustis energingesniems, jaunesniems ir gyvybingesniems, kaip padėti artimiesiems – knygoje „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ rasite atsakymus į iki šiol kankinusius klausimus.

Knygoje svarbios informacijos ras ir tie, kurie išgirdo nesuprantamą diagnozę arba patiria nepaaiškinamus simptomus. Ir tie, kuriems, galbūt, tereikia emociškai ir psichologiškai atsigauti po ligos. „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ – tai ilgesnio ir sveikesnio gyvenimo vadovas. Šioje knygoje autorius dalinasi per 25-erius darbo su pacientais metus sukaupta patirtimi ir atskleidžia savo gydymo paslaptis.

Iš anglų kalbos vertė Laimutė Marija ŽukauskienėKiti taip pat domėjosi


2021-12-17

Kiekvienas save gerbiantis turi ją perskaityti ir permastyti apie mitybą ir gyvenimo būdą

2021-03-14

2020-11-29

Nuostabi info, pakeitusi požiūrį į sveikatą, į galimybes pasveikti. Rekomenduoju skaityti kiekvienuose namuose, kekvienoje šeimoje.

Parašykite atsiliepimą apie „Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Anthony William pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anthony William tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ perkama kartu