⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Loreta Stonkutė – astrologė, jogos dėstytoja, ezoterinių knygų autorė.


Daugybe veiklų užsiimanti Loreta Stonkutė – įdomi asmenybė. Ji noriai kalba apie savo veiklas tačiau asmeninių biografijos detalių nėra daug.

Loreta Stonkutė knygos

Rasta: 15

Mirties stepė | Loreta Stonkutė
4,79 €
Turime sandėlyje
Virusas | Loreta Stonkutė
11,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 15

Save moteris pristato, kaip astrologę, mamą, kretingiškę bei išradėją.


Žinoma, kad autorė studijavo Klaipėdos universitete ir tuo būtent tuo metu sustiprėjo jos domėjimasis astrologija. Tiesa, ji pati sako, kad ši sritis rūpėjo jau gerokai anksčiau, tačiau paauglystėje mergina neturėjo sąlygų ir priemonių gilinti savo žinias. Išvykusi studijuoti ir susipažinusi su dėstytoja Aleta Chomičenkiene ji pradėjo nuosekliau studijuoti astrologiją ir bendravo tiek su vietiniais mokytojais, tiek su žymiu daktaru Igoriu Vetrovu iš Rusijos, tiek su Indijos išminčiais.


Šiandien Loreta Stonkutė yra žymi astrologė, kurios citatų ir komentarų nevengia įvairūs leidiniai. Savo gyvenimo kelyje ji išbandė ir masažistės profesiją, vedė jogos paskaitas bei įvairius dvasinius mokymus. Moteris sako, kad neketina apsiriboti ir bando viską, kur tik veda aukštesnė jėga. Be viso to ji rašo įvairaus žanro literatūros kūrinius.


Tarp Loretos Stonkutės kūrinių, kuriuos kviečiame pirkti internetu, rasite tiek ezoterinių romanų, tiek ir įvairių mokomųjų vadovų. Pavyzdžiui, „Astrologijos vadovėlis“ yra pirmasis lietuvių kalba išleistas klasikinės-karminės astrologijos vadovas, kuriame autorė išdėstė šio mokslo pagrindus. Visiems besidomintiems šia sritimi rekomenduojama ir knyga „Kabalistinė kanalų astrologija“. O leidinys „Sanna. Pradžios knyga“ pasakoja apie žmogaus kūno ir dvasios gyvenimo linijas, aptaria meditacijų ir sąmonės keitimo būsenas.


Autorė užpildo ezoterinių vadovėlių nišą, nes lietuvių kalba leidinių apie astrologija yra labai nedaug. Loreta Stonkutė knygose perduoda savo mokytojų Igorio Vetrovo, Levo Bechako, Sohan Veer Singh ir kitų šviesulių išmintį.


Loreta Stonkutė sukūrė ir ne vieną ezoterinį romaną. Tai „Miegantys žmonės“, „Azahielle“, „Mirties stepė“ ir kiti. Visus juos vienija saviti autorės kūrybos bruožai: panirimas į veikėjų dvasines gelmes, unikalumo paieškos, bendravimas su aukštesnėmis būtybėmis, mistikos kupini nuotykiai, magiški siužetai. Autorės herojai dažniausiai yra blaškomi nesuprantamų jėgų, tačiau visada atranda kelią į šviesą ir pilnatvę.