⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jūs esate placebas

4.8
(18 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina: 12,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-01 Romualdas

Man patiko šios knygos mokslinis ir dvasinis derinys, padedantis suprasti būtį ir kaip keistis naudojant tokias technikas kaip meditacija. Rekomenduojamu!


2023-02-28 12.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jūs esate placebas" aprašymas

Ar įmanoma įvairias ligas išgydyti be vaistų ir operacijų? Vien mintimis? Tiesa ta, kad tai atsitinka dažniau nei galite tikėtis. Žmonės, tikėdami, kad geria vaistus, išgyja, nors iš tiesų jų tabletės tebuvo iš cukraus. Knygoje „Jūs esate placebas“ daktaras Joe Dispenza dalijasi dokumentais patvirtintais atvejais apie žmones, kurie tikėdami placebo efektu paveikė vėžį, širdies ligas, depresiją ir net artritą.

Žinoma, placebas gali veikti ir kita kryptimi. Asmenys įtikėję prakeikimais ar išgirdę neteisingą ligos diagnozę iš tiesų suserga ir net miršta. Žmonių tikėjimas toks stiprus, kad farmacijos kompanijos naudoja dvigubai ar net trigubai didesnius atsitiktinių imčių tyrimus, kad galėtų ištirti vaistų poveikį.

Mokslo populiarinimo knygoje „Jūs esate placebas“ daktaras Joe Dispenza ne tik nagrinėja įtaigos efekto istoriją bei jo poveikį kūnui ir smegenims, bet ir užduoda klausimą, ar įmanoma išmokti placebo principų ir, nepasikliaujant išrorinėmis medžiagomis, sukelti teigiamus sveikatos pokyčius.

„Jūs esate placebas“ iliustruota smegenų skenogramomis ir kitais moksliniais įrodymais, kurie paaiškina, kodėl žmonės sugebėjo pasveikti vadovaudamiesi vien tikėjimo galia. Knygos tekstas apjungia neurologijos, biologijos, psichologijos ir kitus mokslus, jame gausu nuorodų. Placebo efektas nėra mistinis, tai mokslu pagrįstas reiškinys.

Taip pat autorius pateikė praktinį meditacijų vadovą, kuris padės pakeisti išankstinius nusistatymus ir pradėti gydytis. Smegenys gavusios „tuščią“ preparatą gali patikėti, kad gavo vaistų, tačiau kaip jas paveikti, kai tablečių niekas neduoda? Atsakymas yra tam tikra meditacija, į kurią panirti padės knygoje „Jūs esate placebas“ pateikti patarimai.

„Goodreads“ apžvalgose šis leidinys įvardijamas, kaip viena geriausių savipagalbos knygų, padėjusi daugeliui žmonių.

Joe Dispenza (g. 1961 m.) – amerikiečių neuromokslininkas ir bestselerių autorius. Jis Rodžerso universitete studijavo biochemiją, vėliau mokėsi neurologijos. Autoriaus domėjimosi sritys – smegenų veikla, atmintis, neuromokslas. Tyrinėti placebo efektą Joe Dispenza paskatino asmeninė patirtis, kuomet ji po automobilio avarijos atsisakė tradicinio gydymo ir vien valios jėga atgavo gebėjimą vaikščioti.

Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė.

Domitės saviugda, populiariąja psichologija ir mokslinėmis knygomis? Iš trumpo aprašymo galima spręsti, kad šis leidinys skirtas jums. Rekomenduojame pasinaudoti akcijomis ir knygą įsigyti internetu. Jei ieškote kitų žanrų knygų, tai mūsų asortimente tikrai rasite visko: nuo įdomių veikėjų ir siužetų, iki skanių receptų. Leidinius pigiau įsigysite per išpardavimus, o geriausią skaitinį išsirinksite pasidomėję aprašymais, santraukomis, ištraukomis, puslapių skaičiumi bei kitų skaitytojų atsiliepimais. 


TURINYS

Pratarmė / 11
Įžanga / 15
Įvadas / 29

I dalis. INFORMACIJA
1 skyrius. ARTAI ĮMANOMA? / 41
2 skyrius. TRUMPA PLACEBO ISTORIJA / 61
3 skyrius. PLACEBO EFEKTAS SMEGENYSE / 83
4 skyrius. PLACEBO EFEKTAS KŪNE / 111
5 skyrius. KAIP MINTYS KEIČIA SMEGENIS IR KŪNĄ / 135
6 skyrius. ĮTAIGA / 151
7 skyrius. NUSITEIKIMAS, ĮSITIKINIMAI IR SUVOKIMAS / 183
8 skyrius. KVANTINIS PROTAS / 205
9 skyrius. TRYS ASMENINĖS TRANSFORMACIJOS ISTORIJOS / 223
10 skyrius. INFORMACIJA APIE TRANSFORMACIJĄ: RODYMAS, KAD JŪS ESATE PLACEBAS / 253

II dalis. TRANSFORMACIJA
11 skyrius. PASIRUOŠIMAS MEDITACIJAI / 285
12 skyrius. ĮSITIKINIMŲ IR SUVOKIMŲ KEITIMO MEDITACIJA / 301

Baigiamasis žodis / 313
Priedas / 319
Nuorodos / 332
Padėkos / 345
Apie autorių


  • Autorius: Joe Dispenza
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690884

Kiti taip pat domėjosi


2023-02-01

Man patiko šios knygos mokslinis ir dvasinis derinys, padedantis suprasti būtį ir kaip keistis naudojant tokias technikas kaip meditacija. Rekomenduojamu!

2023-01-25

Ši knyga keičia gyvenimą ir ją turi perskaityti VISIEMS. Ši knyga yra patirtis.

2023-01-18

gera savipagalbos knyga, kurią reikėtų rekomenduoti žmonėms, kurie nori atlikti kai kuriuos pakeitimus.

2023-01-17

Tikrai geras, bet šiek tiek tankus/moksliškas

2023-01-12

Man padėjo meditaciją paversti reguliaresniu įpročiu. Jis derina mokslą su istorijomis apie žmones, su kuriais dirbo, siekdamas pagrįsti būdus, kaip perjungti mūsų smegenis, kūną ir emocijas.

2023-01-11

Labai nuobodu skaityti, daug kalbama apie meditaciją ir jos metodus, kurie man atrodo labai elementarūs, gerai tai, kad paaiškinama, kaip smegenys veikia kiekviename amžiuje ir kaip jos elgiasi.

2023-01-10

Stulbinantis Negalėjau padėti šios knygos. Visiškai prasminga, kad žmonės gali gyventi vadovaudamiesi neigiamomis mintimis ir elgesiu, todėl jūs negalėtumėte pritaikyti tų pačių praktikų ir pakeisti savo mąstymo modelių bei įpročių į teigiamus.

2023-01-04

tvirtai meditacijos patarimai

2023-01-03

Galingas. Man labai padėjo žinoti, kaip atpažinti gyvenimą, kurį noriu gyventi, kaip pradėti jį kurti. Tačiau man buvo sunku susieti su meditacijos pratimais, kuriuos Joe atlieka šioje knygoje.

2023-01-02

Viskas buvo gerai, kol autorius prisidėjo prie dukters vasaros kelionių į Italiją kaip „kvantinį mąstymą“, o ne privilegiją.

2022-12-22

Manau, kad jei visi sutelktume savo mintis, pasaulis būtų kitas.

2022-12-21

Manau, kad jei visi sutelktume savo mintis, pasaulis būtų kitas.

2022-01-06

2021-01-12

Puiki, radikali , mąstymą keičiamti knyga. Skaitant galima suvokti, kaip mažai save pažįstame , kokios didelės minčių galios ir kaip mažai išnaudojamas mastymo vidinis žmogaus potencialas.

2020-10-14

2020-04-07

Puikus susipažinimas su placebo galia.

2019-05-14

2018-02-09

Placebo efektas yra pripažintas, išbandytas ir veikia. Knygoje aprašomas ir paaiškinamas šis labai susijęs su tikėjimo galia fenomenas. Pabaigoje pateikiama labai stipri meditacija placebui sintezuoti, dirbtinai iškviesti ir patirti jo gydančią bei transformuojančią galią.

Parašykite atsiliepimą apie "Jūs esate placebas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Joe Dispenza pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jūs esate placebas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jūs esate placebas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jūs esate placebas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jūs esate placebas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joe Dispenza tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jūs esate placebas" perkama kartu