0

Jūs esate placebas

  • Nuolaida knygai -38%
5.0
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-07 Vaida

Puikus susipažinimas su placebo galia.

Informacija

Jūs esate placebas

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094690198

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jūs esate placebas" aprašymas

Šioje knygoje "Jūs esate placebas. Kaip sąmonė virsta materija" dr. Džo Dispenza, jau žinomas lietuvių skaitytojams iš 2014 m. išleistos knygos „Atsikratykite įpročio būti savimi“, aprašo daug dokumentais pagrįstų atvejų, kai patikėjus placebu žmonėms pavyko išsigydyti širdies ligas, artritą, depresiją ir netgi išsivaduoti nuo Parkinsono ligos sukeliamų drebulių.
Dr. Dispenza taip pat pasakoja apie kitus žmones, kurie susirgo ar netgi numirė, patikėję prakeiksmu ar išgirdę klaidingą mirtinos ligos diagnozę.

Autorius pateikia mokslinius įrodymus (įskaitant spalvotas smegenų skenogramas), paaiškinančius nuostabius išgijimus per jo vedamus seminarus, kuriuose žmonės mokosi taikyti dr. Dispenzos sukurtą asmeninės transformacijos modelį, grįstą placebo efekto veikimo principais.

Knygos "Jūs esate placebas" pabaigoje rasite meditaciją, skirtą pakeisti įsitikinimams ir suvokimams, kurie trukdo mums žengti į priekį – toks yra pirmas žingsnis į išgijimą.
Šioje knygoje pateikiami naujausi tyrimų duomenys iš įvairiausių mokslo sričių: neurologijos, biologijos, psichologijos, kvantinės fizikos, taip pat pasitelkiamos žinios apie hipnozę ir elgesio sąlygojimą, siekiant demistifikuoti placebo efektą ir parodyti, kaip neįmanomi dalykai tampa įmanomais.

Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė

Nauja Joe Dispenza knyga "Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai"

TURINYS

Pratarmė / 11
Įžanga / 15
Įvadas / 29

I dalis. INFORMACIJA
1 skyrius. ARTAI ĮMANOMA? / 41
2 skyrius. TRUMPA PLACEBO ISTORIJA / 61
3 skyrius. PLACEBO EFEKTAS SMEGENYSE / 83
4 skyrius. PLACEBO EFEKTAS KŪNE / 111
5 skyrius. KAIP MINTYS KEIČIA SMEGENIS IR KŪNĄ / 135
6 skyrius. ĮTAIGA / 151
7 skyrius. NUSITEIKIMAS, ĮSITIKINIMAI IR SUVOKIMAS / 183
8 skyrius. KVANTINIS PROTAS / 205
9 skyrius. TRYS ASMENINĖS TRANSFORMACIJOS ISTORIJOS / 223
10 skyrius. INFORMACIJA APIE TRANSFORMACIJĄ: RODYMAS, KAD JŪS ESATE PLACEBAS / 253

II dalis. TRANSFORMACIJA
11 skyrius. PASIRUOŠIMAS MEDITACIJAI / 285
12 skyrius. ĮSITIKINIMŲ IR SUVOKIMŲ KEITIMO MEDITACIJA / 301

Baigiamasis žodis / 313
Priedas / 319
Nuorodos / 332
Padėkos / 345
Apie autorių

2020-04-07

Puikus susipažinimas su placebo galia.

2019-05-14

2018-02-09

Placebo efektas yra pripažintas, išbandytas ir veikia. Knygoje aprašomas ir paaiškinamas šis labai susijęs su tikėjimo galia fenomenas. Pabaigoje pateikiama labai stipri meditacija placebui sintezuoti, dirbtinai iškviesti ir patirti jo gydančią bei transformuojančią galią.

Parašykite atsiliepimą apie "Jūs esate placebas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Joe Dispenza parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jūs esate placebas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jūs esate placebas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jūs esate placebas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jūs esate placebas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joe Dispenza tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Jūs esate placebas" perkama kartu