Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pamilk save ir būk laimingas

4.7
(25 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,90 €
Kaina su kodu: 9,81 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-26 Dovilė

Asmeniskai man patiko, nes jis buvo susijes su tuo, ka suzinojau apie protz ir traukos desni. Maza to, jos darbas remia psichoimunologijos sriti, su kuria esu susipazinusi. Todel as galejau lengvai suvokti savokas.


2024-04-30 10.9 InStock
Į krepšelį 9,81 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pamilk save ir būk laimingas" aprašymas

Šioje knygoje "Pamilk save ir būk laimingas" Louise L.Hay, metafizines temas gvildenanti paskaitininkė, mokytoja ir daugelio bestselerių (Išsigydyk kūną, Moterų galia ir kitų) autorė, pasakoja apie mąstysenos ir fizinių negalavimų ryšius. Į knygą ji įtraukė unikalų savo sudarytą ligų ir mentalinių jų priežasčių sąrašą bei pateikia daug patarimų. Remdamasi savo asmenine patirtimi, autorė moko, jog įmanoma iš pagrindų pakeisti savo gyvenimą ir susikurti gerovę, kad ir kokia prasta būtų esama padėtis. Kiekvienas skyrius prasideda pozityviu įsiteiginiu, skirtu kokiai nors konkrečiai gyvenimo sričiai tobulinti, o baigiasi sąmonę keičiančių pozityvių minčių srautu.

„Jeigu nuosekliai atliksite knygoje pateiktus pratimus, jūsų gyvenimas pradės keistis. Siūlau kartą perskaityti šią knygą. Tada vėl pradėti nuo pradžių ir skaityti daug lėčiau, skiriant pakankamai laiko kiekvienam pratimui. Jeigu tik įmanoma, darykite pratimus su draugu ar šeimos nariu. Vadovaudamiesi knygoje pateiktais patarimais, nuolat jausite mano nuoširdžią paramą.“
Louise L. Hay

PRATARMĖ

Jei tektų vienui vienam atsidurti negyvenamojoje saloje ir galėčiau turėti tik vieną knygą, tikriausiai pasirinkčiau Luizos Hei „Pamilk save ir būk laimingas“. Joje ne tik išdėstyta didžios mokytojos mokymų esmė, bet ir aprašytas iškilios moters kelias į pilnatvę.

Šioje knygoje Luiza atvirai dalijasi savo potyriais ir išgyvenimais, pasakoja, kaip ir kokį raidos tašką pasiekė. Jos istorija, kurią, mano galva, būtų verta aprašyti ir išsamiau – galbūt net sudarant atskirą knygą, – sužadino manyje ir pasigėrėjimą, ir atjautą.

Čia yra viskas. Viskas, ką reikia žinoti apie gyvenimą, jo pamokas ir darbą su savimi. Be to, Luiza įtraukė savo sudarytą ligų ir mentalinių jų priežasčių sąrašą, kuris, manding, yra išties nepaprastas ir unikalus. Radęs šį rankraštį, susuktą ir įkištą į butelį, negyvenamojoje saloje dienas leidžiantis asmuo gautų visas reikiamas žinias pilnatvei pasiekti.

Gyvenate saloje ar ne, jums tikrai pasisekė, jei net ir visiškai atsitiktinai užtikote Luizą Hei. Jos knygos, nuostabūs gydomieji garso įrašai ir įkvepiantys seminarai yra stebuklingos dovanos nerimastingam pasauliui.

Pats su Luiza susipažinau padėdamas ŽIV sergantiems asmenims ir, turiu pasakyti, labai sėkmingai naudojausi jos idėjomis bei darbais. Visi pacientai, kuriems įjungiau pasiklausyti Luizos įrašą Pozityvus požiūris į ŽIV, iš karto suvokdavo jo žinią, o kai kurie pavertė jo klausymąsi kasdieniu gydomuoju ritualu. Vienas vyriškis papasakojo štai ką: „Guluosi miegoti su Luiza ir keliuosi visada su ja!“

Mano pagarba ir meilė šios knygos autorei užgimė stebint mano mylimų ŽIV pacientų virsmus, jiems susipažinus su Luiza ir jos mokymu. Nesuklysiu teigdamas, kad dauguma šių žmonių nusiramino, prisipildė meile ir atlaidumu sau bei visiems kitiems, pasiekė vidinės pilnatvės būseną.

Gyvenimas man padovanojo daug puikių mokytojų, kai kuriuos jų drąsiai galiu vadinti šventaisiais ar net dieviškumo įsikūnijimais. Tačiau Luiza yra žmogus, turintis neeilinį gebėjimą išklausyti ir besąlygiškai mylėti kitą, todėl su ja nepaprastai gera bendrauti plaunant indus. (Antai kitas ne mažiau mano gerbiamas mokytojas gamina iš koto verčiančią bulvių mišrainę.) Luiza moko pavyzdžiu ir pati gyvena savo mokymu.

Man didžiausia garbė pasiūlyti jums šią knygą – tegul ji tampa jūsų gyvenimo dalimi. To esate verti ir jūs, ir ši knyga!

Dave Braun


  • Autorius: Louise L. Hay
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050776
  • Vertėjas: Tadas Juras
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-27

Didele ismintis, bet nieko ko dar nesame girdeje. Vienas is tu tipisku myleti save ir isgydyti viska knygu. Tikrai niekas nenukentes labiau myledamas save.

2022-10-26

Asmeniskai man patiko, nes jis buvo susijes su tuo, ka suzinojau apie protz ir traukos desni. Maza to, jos darbas remia psichoimunologijos sriti, su kuria esu susipazinusi. Todel as galejau lengvai suvokti savokas.

2022-10-25


Man patiko šios knygos idėjos. Manau, kad Louise L. Hay buvo pradininkė, rašydama ir svarstydama apie proto kūno ryšį irv nuo to laiko atsirado daugiau raštų ir žurnalų, kuriuose ši tema buvo nagrinėjama daug giliau.

2022-10-21

kadangi perskaičiau tiek daug savipagalbos knygų, ši knyga atrodė pasikartojanti (ir net šiek tiek pasenusi), bet suprantu, kodėl tuo metu ji buvo novatoriška.

2022-10-18

Nors manau, kad daugelis čia pateiktų teiginių yra nuostabūs ir kad skaitant šią knygą galima išmokti kažko naudingo, tačiau tai ginčytina knyga.
Tvirtai tikiu minties modelių ryšiu su bendra laime ir sveikata. Tačiau teigti, kad kiekvieną ligą, net vėžį, galima išgydyti vien išmokus mąstyti pozityviau, yra pavojinga mintis...

2022-10-14

Nemanau, kad mes turime fiziniu problemu del savo mastymo modeliu, manau, kad musu poziuris gali mums padeti arba pakenkti. Sutinku tik dalinai su Louise L. Hay nuomone.

2022-10-13

Puiki savipagalbos knyga, nurodanti kaip pozityvios mintys, gebejimas myleti ir vertinti save kaip asmenybe gali priversti pakeisti tam tikrus aspektus ir pasiekti laimingesni gyvenima.

2022-10-12

Įdomu, kaip atrodytų mūsų pasaulis, jei visi taikytų šį mąstymo būdą? Priverčianti susimąstyti ir įtraukianti knyga.

2022-10-11

Stengiuosi skaityti kiekvieną rytą. Labai verta. Naudą tikrai pajausite, jeigu perskaitysite ir laikysitės Hay nurodymų. Jei tai padarysite, išgydysite.

2022-10-07

Ši knyga man patinka. Kai kurie aspektai jau pasenę, bet su daugeliu sutinku.

2022-10-06

Sveiko proto biblija, kuri pades pamilti save arba bent jau labiau gerbti ir tapti laimingu arba bent jau i viska pažiureti kitomis akimis.

2022-10-05

si knyga tiesiogine prasme pakeite mano gyvenima. tokie geri bendri gyvenimo patarimai, kurie tiktu bet kam. labai rekomenduojame visada turėti savo lentynoje!!

2022-10-02

privercia susimastyti ir itraukia. esu labai dekinga, kad turejau galimybe parskaityti. ismokau pamilti save.

2022-05-09

Kiekviena moteris turėtų paskaityti šią knygą, nes visų pirmą mano reikia išmokti mylėti save, tik tada jau galėsi ką nors pasiūlyti ir pasauliui..

2022-04-28

Patiko knygą labai įdomi.

2022-01-27

Labai stipri knyga. Rekomenduoju.

2022-01-25

Didelis ačiū autorei, rekomenduoju paskaityti

2021-09-20

Kaip ir skamba knygos pavadinime, taip ir atsitiko man, perskaičius šią knygą :) ačiū autorei, kad padėjo man pačiai pamilti save

2021-09-15

Šia knyga vadovaujuosi sunkiais gyvenimo momentais, ją atsivertus visada randu atsakymą įvairioms situacijoms

2021-09-13

Radau daug puikių patarimų šioje knygoje, rekomenduoju

2021-08-27

Ši knyga man pasitarnavo sunkiais gyvenimo etapais. Autorė aprašo, kaip tapti harmoningu žmogumi. Pagrindinis dalykas tikriausiai yra tas, kad turi išmokti pamilti save, ir tik tada galėsi būti laimingu. Šią knygą, skaitysiu tikrai dar ne kartą.

2021-07-19

Knyga verta dėmesio, reikalinga perskaityti kiekvienai moteriai, kuri vis dar nežino kaip mylėti save ir pasaulį aplink save

2021-02-23

Puiki knyga. Puiki ir prasminga dovana. Rekomenduočiau paskaityti kiekvienai moteriai.

2019-08-20

Labai gera knyga apie saviugdą ir savibalansą. Labai šviesi ir viltinga. Lengvai skaitosi.

2016-07-21

Nuostabi knyga. Priverčia pažvelgti į save ir savo negalavimus kitaip. Nuteikia optimistiškai, kad mes patys esame savo gyvenimo šeimininkai. Mūsų praeities mintys kuria mūsų dabartį, o dabarties mintys - ateitį.

Parašykite atsiliepimą apie "Pamilk save ir būk laimingas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Louise L. Hay pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pamilk save ir būk laimingas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pamilk save ir būk laimingas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pamilk save ir būk laimingas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pamilk save ir būk laimingas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Louise L. Hay tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pamilk save ir būk laimingas" perkama kartu