0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pamilk save ir būk laimingas

5.0
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-20 Felicija

Kaip ir skamba knygos pavadinime, taip ir atsitiko man, perskaičius šią knygą :) ačiū autorei, kad padėjo man pačiai pamilti save


2021-09-30 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pamilk save ir būk laimingas" aprašymas

Šioje knygoje "Pamilk save ir būk laimingas" Louise L.Hay, metafizines temas gvildenanti paskaitininkė, mokytoja ir daugelio bestselerių (Išsigydyk kūną, Moterų galia ir kitų) autorė, pasakoja apie mąstysenos ir fizinių negalavimų ryšius. Į knygą ji įtraukė unikalų savo sudarytą ligų ir mentalinių jų priežasčių sąrašą bei pateikia daug patarimų. Remdamasi savo asmenine patirtimi, autorė moko, jog įmanoma iš pagrindų pakeisti savo gyvenimą ir susikurti gerovę, kad ir kokia prasta būtų esama padėtis. Kiekvienas skyrius prasideda pozityviu įsiteiginiu, skirtu kokiai nors konkrečiai gyvenimo sričiai tobulinti, o baigiasi sąmonę keičiančių pozityvių minčių srautu.

„Jeigu nuosekliai atliksite knygoje pateiktus pratimus, jūsų gyvenimas pradės keistis. Siūlau kartą perskaityti šią knygą. Tada vėl pradėti nuo pradžių ir skaityti daug lėčiau, skiriant pakankamai laiko kiekvienam pratimui. Jeigu tik įmanoma, darykite pratimus su draugu ar šeimos nariu. Vadovaudamiesi knygoje pateiktais patarimais, nuolat jausite mano nuoširdžią paramą.“
Louise L. Hay

PRATARMĖ

Jei tektų vienui vienam atsidurti negyvenamojoje saloje ir galėčiau turėti tik vieną knygą, tikriausiai pasirinkčiau Luizos Hei „Pamilk save ir būk laimingas“. Joje ne tik išdėstyta didžios mokytojos mokymų esmė, bet ir aprašytas iškilios moters kelias į pilnatvę.

Šioje knygoje Luiza atvirai dalijasi savo potyriais ir išgyvenimais, pasakoja, kaip ir kokį raidos tašką pasiekė. Jos istorija, kurią, mano galva, būtų verta aprašyti ir išsamiau – galbūt net sudarant atskirą knygą, – sužadino manyje ir pasigėrėjimą, ir atjautą.

Čia yra viskas. Viskas, ką reikia žinoti apie gyvenimą, jo pamokas ir darbą su savimi. Be to, Luiza įtraukė savo sudarytą ligų ir mentalinių jų priežasčių sąrašą, kuris, manding, yra išties nepaprastas ir unikalus. Radęs šį rankraštį, susuktą ir įkištą į butelį, negyvenamojoje saloje dienas leidžiantis asmuo gautų visas reikiamas žinias pilnatvei pasiekti.

Gyvenate saloje ar ne, jums tikrai pasisekė, jei net ir visiškai atsitiktinai užtikote Luizą Hei. Jos knygos, nuostabūs gydomieji garso įrašai ir įkvepiantys seminarai yra stebuklingos dovanos nerimastingam pasauliui.

Pats su Luiza susipažinau padėdamas ŽIV sergantiems asmenims ir, turiu pasakyti, labai sėkmingai naudojausi jos idėjomis bei darbais. Visi pacientai, kuriems įjungiau pasiklausyti Luizos įrašą Pozityvus požiūris į ŽIV, iš karto suvokdavo jo žinią, o kai kurie pavertė jo klausymąsi kasdieniu gydomuoju ritualu. Vienas vyriškis papasakojo štai ką: „Guluosi miegoti su Luiza ir keliuosi visada su ja!“

Mano pagarba ir meilė šios knygos autorei užgimė stebint mano mylimų ŽIV pacientų virsmus, jiems susipažinus su Luiza ir jos mokymu. Nesuklysiu teigdamas, kad dauguma šių žmonių nusiramino, prisipildė meile ir atlaidumu sau bei visiems kitiems, pasiekė vidinės pilnatvės būseną.

Gyvenimas man padovanojo daug puikių mokytojų, kai kuriuos jų drąsiai galiu vadinti šventaisiais ar net dieviškumo įsikūnijimais. Tačiau Luiza yra žmogus, turintis neeilinį gebėjimą išklausyti ir besąlygiškai mylėti kitą, todėl su ja nepaprastai gera bendrauti plaunant indus. (Antai kitas ne mažiau mano gerbiamas mokytojas gamina iš koto verčiančią bulvių mišrainę.) Luiza moko pavyzdžiu ir pati gyvena savo mokymu.

Man didžiausia garbė pasiūlyti jums šią knygą – tegul ji tampa jūsų gyvenimo dalimi. To esate verti ir jūs, ir ši knyga!

Dave Braun


  • Autorius: Louise L. Hay
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050776
  • Vertėjas: Tadas Juras
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-09-20

Kaip ir skamba knygos pavadinime, taip ir atsitiko man, perskaičius šią knygą :) ačiū autorei, kad padėjo man pačiai pamilti save

2021-09-15

Šia knyga vadovaujuosi sunkiais gyvenimo momentais, ją atsivertus visada randu atsakymą įvairioms situacijoms

2021-09-13

Radau daug puikių patarimų šioje knygoje, rekomenduoju

2021-08-27

Ši knyga man pasitarnavo sunkiais gyvenimo etapais. Autorė aprašo, kaip tapti harmoningu žmogumi. Pagrindinis dalykas tikriausiai yra tas, kad turi išmokti pamilti save, ir tik tada galėsi būti laimingu. Šią knygą, skaitysiu tikrai dar ne kartą.

2021-07-19

Knyga verta dėmesio, reikalinga perskaityti kiekvienai moteriai, kuri vis dar nežino kaip mylėti save ir pasaulį aplink save

2021-02-23

Puiki knyga. Puiki ir prasminga dovana. Rekomenduočiau paskaityti kiekvienai moteriai.

2019-08-20

Labai gera knyga apie saviugdą ir savibalansą. Labai šviesi ir viltinga. Lengvai skaitosi.

2016-07-21

Nuostabi knyga. Priverčia pažvelgti į save ir savo negalavimus kitaip. Nuteikia optimistiškai, kad mes patys esame savo gyvenimo šeimininkai. Mūsų praeities mintys kuria mūsų dabartį, o dabarties mintys - ateitį.

Parašykite atsiliepimą apie "Pamilk save ir būk laimingas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Louise L. Hay parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pamilk save ir būk laimingas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pamilk save ir būk laimingas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pamilk save ir būk laimingas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pamilk save ir būk laimingas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Louise L. Hay tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pamilk save ir būk laimingas" perkama kartu