0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas (3-oji pataisyta laida)

5.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.30 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-11 Laura

Rekomenduočiau visiems, kurie ieško tikrosios savo gyvenimo prasmės, ir visiems, kurie serga ir pavargsta nuo įprasto gyvenimo.

Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas (3-oji pataisyta laida)


2021-05-31 6.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas (3-oji pataisyta laida)" aprašymas

Knygoje "Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas" surašyti šių dienų dvasinio mokytojo Eckharto Tolle pokalbiai su jo vedamų seminarų dalyviais. Nagrinėjamos temos labai senos, tačiau amžinai aktualios: kaip išvengti kančios, kaip įprasminti santykius su žmonėmis, kaip apskritai suvokti esminius būties tikslus.

Žiūriu į jį ir nematau, bandau prisiliesti ir neprisiliečiu, noriu išgirsti ir negirdžiu – tai Aš – – – už visų žodžių, regimybių ir pojūčių. Toks amžinai esantis. Toks nei didelis, nei mažas, nei apšviestas, nei užtamsintas, nei skaidrus, nei drumzlinas, nei tyras, nei nuodėmingas, nei gimęs, nei mirsiantis… toks šioje akimirkoje, čia ir dabar. Štai toks aš ESU.

Norėdami prisiliesti prie šios akimirkos jėgos, turime atsisakyti analitinio mąstymo ir jo sukurto netikro aš, arba ego. Su šios knygos puslapiais mes sparčiai kylame į dvasios aukštumas, kur įkvepiame tyro būties oro. Nors kelionė išties nelengva, Eckhartas Tolle kalba apie ją labai suprantamai. Šioje knygoje jis atsako į dažniausiai jam pateikiamus klausimus, ir tie atsakymai yra kelionės kelrodžiai ženklai.

O mūsų, keliautojų, laukia nauji atradimai. Visų pirma mes sužinosime, kad nesame vien protas, kad galime išsivaduoti iš psichologinio skausmo, kad tikrąsias savo galias atskleisime tik atsidavę šiai būties akimirkai. Mes taip pat sužinosime, jog mūsų kūnas yra tie vartai, pro kuriuos galime įžengti į vidinės ramybės ir tylos erdvę, į Dabar, į amžiną buvimą čia – kur nėra jokių problemų, kur viešpatauja džiaugsmas, kur mes randame savo tikrąjį aš. Patekę į tą erdvę mes suvokiame, jog esame tobuli.

Daug kas iš mūsų supras, kad pagrindinė šio kelio kliūtis yra mūsų bendravimas su žmonėmis, ypač intymūs santykiai. Tačiau mes jau esame ‘kitoje teritorijoje’, kurioje viskas vyksta kitaip. Ima aiškėti, jog santykiai – tai dar vieneri vartai, vedantys į dvasios nušvitimą. Pro juos žengsime, jei išmoksime iš tikrųjų mylėti, atjausti ir bendrauti išmintingai. Pasekmė – tikra dviejų aš sąjunga.

Kai išmoksime būti tik čia ir dabar, kai imsime jausti savo vidinį kūną, kai galėsime atleisti ir nesipriešinti, kai prisiliesime prie žodžiais ir sąvokomis neišreiškiamos savo Esaties – štai tada įvyks tikrieji pokyčiai, kurie vadinami nušvitimu.

Eckhartas Tolle gimė Vokietijoje ir ten praleido trylika gyvenimo metų. Vėliau jis studijavo Londono universitete ir dirbo Kembridžo universitete moksliniu konsultantu. Būdamas dvidešimt devynerių, jis patyrė dvasinę transformaciją, kuri visiškai pakeitė jo asmenybę ir gyvenimo būdą. Kitus kelerius metus šios knygos autorius stengėsi suvokti dvasinės transformacijos prasmę ir tokiu būdu pradėjo neapsakomą vidinę kelionę. Eckhartas Tolle neseka jokia religija ar mokymu. Jis tiesiog praneša laiko ribas viršijančią žinią: galima išsivaduoti iš kančios ir gyventi ramybėje. Nuo 1996 metų Eckhartas Tolle gyvena Vankuveryje, Kanadoje. Jis daug keliauja po pasaulį ir skleidžia savo suprastas tiesas visiems, norintiems jas išgirsti.

Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis i rJonas Vitkūnas


  • Autorius: Eckhart Tolle
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690778

2021-05-11

Rekomenduočiau visiems, kurie ieško tikrosios savo gyvenimo prasmės, ir visiems, kurie serga ir pavargsta nuo įprasto gyvenimo.

2021-04-30

Šviesi knyga. Gera skaityti, kai norisi tiesiog kažko lengvo, pozityvioms mintims nuteikiančio turinio.

2021-04-28

Gera knyga. Parodo kokią gyvenimo kryptį rinktis.

2021-04-26

Naudinga, kuomet pristinga vidinės stiprybės ir valios. Knyga tiems, kas ieško būdų praturtinti savo dvasinį pasaulį.

2021-04-22

Verta paskaityti, kuomet kankina depresija, nerimas, bloga nuotaika. Daug šviesių minčių, gerų patarimų, kaip pagerinti savijautą.

2021-04-20

Patarimų rinkinys, ieškantiems būdų kaip atrasti dvasinę ramybę.

2021-04-19

Tokia knygą reikia paimti į rankas, kada neigiamos emocijos dėl įvairiausių situacijų paima viršų ir atrodo, kad nebėra jokios išeities. Skaitant nuramino, daug paaiškinimų ir patarimų kaip susidraugauti ir suprasti save.

2021-04-15

Šviežias oro gurkšnis kankinamiems depresijos ar nerimo. Lengvai skaitosi, jautru ir asmeniška, radau naudingų patarimų, kaip nusiraminti ir nekreipti dėmesio į nereikšmingas, bet nuotaiką gadinančias smulkmenas.

2021-04-14

Knyga, kurią verta paimti į rankas, kuomet atsiduri kryžkelėje ir gyvenime iškyla daug daugiau klausimų nei yra jėgų ir žinių į juos atsakyti. Padeda susisteminti mintis, parodo kelius, kuriais lengviau pasiekti dvasinę ramybę.

Parašykite atsiliepimą apie "Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas (3-oji pataisyta laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Eckhart Tolle parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas (3-oji pataisyta laida), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas (3-oji pataisyta laida) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas (3-oji pataisyta laida) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas (3-oji pataisyta laida)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eckhart Tolle tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas (3-oji pataisyta laida)" perkama kartu