Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas

4.8
(44 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,18 €
Kaina su kodu: 6,96 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-01-11 Jolanta


2024-07-31 8.183 InStock
Į krepšelį 6,96 € -15% su kodu
PATOGU

Knygos „Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas“ aprašymas

Knygoje "Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas" surašyti šių dienų dvasinio mokytojo Eckharto Tolle pokalbiai su jo vedamų seminarų dalyviais. Nagrinėjamos temos labai senos, tačiau amžinai aktualios: kaip išvengti kančios, kaip įprasminti santykius su žmonėmis, kaip apskritai suvokti esminius būties tikslus.

Žiūriu į jį ir nematau, bandau prisiliesti ir neprisiliečiu, noriu išgirsti ir negirdžiu – tai Aš – – – už visų žodžių, regimybių ir pojūčių. Toks amžinai esantis. Toks nei didelis, nei mažas, nei apšviestas, nei užtamsintas, nei skaidrus, nei drumzlinas, nei tyras, nei nuodėmingas, nei gimęs, nei mirsiantis… toks šioje akimirkoje, čia ir dabar. Štai toks aš ESU.

Norėdami prisiliesti prie šios akimirkos jėgos, turime atsisakyti analitinio mąstymo ir jo sukurto netikro aš, arba ego. Su šios knygos puslapiais mes sparčiai kylame į dvasios aukštumas, kur įkvepiame tyro būties oro. Nors kelionė išties nelengva, Eckhartas Tolle kalba apie ją labai suprantamai. Šioje knygoje jis atsako į dažniausiai jam pateikiamus klausimus, ir tie atsakymai yra kelionės kelrodžiai ženklai.

O mūsų, keliautojų, laukia nauji atradimai. Visų pirma mes sužinosime, kad nesame vien protas, kad galime išsivaduoti iš psichologinio skausmo, kad tikrąsias savo galias atskleisime tik atsidavę šiai būties akimirkai. Mes taip pat sužinosime, jog mūsų kūnas yra tie vartai, pro kuriuos galime įžengti į vidinės ramybės ir tylos erdvę, į Dabar, į amžiną buvimą čia – kur nėra jokių problemų, kur viešpatauja džiaugsmas, kur mes randame savo tikrąjį aš. Patekę į tą erdvę mes suvokiame, jog esame tobuli.

Daug kas iš mūsų supras, kad pagrindinė šio kelio kliūtis yra mūsų bendravimas su žmonėmis, ypač intymūs santykiai. Tačiau mes jau esame ‘kitoje teritorijoje’, kurioje viskas vyksta kitaip. Ima aiškėti, jog santykiai – tai dar vieneri vartai, vedantys į dvasios nušvitimą. Pro juos žengsime, jei išmoksime iš tikrųjų mylėti, atjausti ir bendrauti išmintingai. Pasekmė – tikra dviejų aš sąjunga.

Kai išmoksime būti tik čia ir dabar, kai imsime jausti savo vidinį kūną, kai galėsime atleisti ir nesipriešinti, kai prisiliesime prie žodžiais ir sąvokomis neišreiškiamos savo Esaties – štai tada įvyks tikrieji pokyčiai, kurie vadinami nušvitimu.

Eckhartas Tolle gimė Vokietijoje ir ten praleido trylika gyvenimo metų. Vėliau jis studijavo Londono universitete ir dirbo Kembridžo universitete moksliniu konsultantu. Būdamas dvidešimt devynerių, jis patyrė dvasinę transformaciją, kuri visiškai pakeitė jo asmenybę ir gyvenimo būdą. Kitus kelerius metus šios knygos autorius stengėsi suvokti dvasinės transformacijos prasmę ir tokiu būdu pradėjo neapsakomą vidinę kelionę. Eckhartas Tolle neseka jokia religija ar mokymu. Jis tiesiog praneša laiko ribas viršijančią žinią: galima išsivaduoti iš kančios ir gyventi ramybėje. Nuo 1996 metų Eckhartas Tolle gyvena Vankuveryje, Kanadoje. Jis daug keliauja po pasaulį ir skleidžia savo suprastas tiesas visiems, norintiems jas išgirsti.

Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis i rJonas Vitkūnas


  • Pavadinimas originalo kalba: The Power of Now: A Guide to Spiritual Enlightenment
  • Autorius: Eckhart Tolle
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690778
  • Vertėjas: Andrius Rondomanskis, Jonas Vitkūnas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2024-01-11

2022-02-04

Taip sau knyga. Yra tiesos, bet pateikimas - šiaip. Per daug "užgūzinta" apie EGO pasireiškimą, juk kai gimsta žmogus, gimsta ir EGO, miršta žmogus - miršta EGO. Geriau mėgaukimės kiekviena sielos ir kūno minute čia ir dabar. Kūnas kaipo toks - taip pat vertybė, išraiškos dalis. Tiesiog, galime supaprastint požiūrį į daug ką. O patirsime tai, ką lemta patirti, neatmetant jautimo kūne dovanos.

2021-12-27

2021-07-07

2021-06-14

Knyga perkraunanti mintis, suteikianti naujų naujų dvasinių jėgų ir idėjų. Kaip savotiškas apsivalymas, naudinga susipažinti.

2021-06-08

Mokėti būti čia ir dabar, yra toks paprastas , bet kartu ir toks sudėtingas uždavinys. nes smegenys visada viską generuoja į priekį.

2021-06-03

Ši knyga yra brangakmenis! Viena visų laikų mėgstamiausių knygų. O ateitis ir praeitis egzistuoja tik mūsų galvose, vienintelis laikas, kuris iš tikrųjų egzistuoja, yra DABAR.

2021-06-02

Mano nuomone, knyga su labai vertingais mokymais, kuriuos skaitytojas turėtų atidžiai išnagrinėti. Tai įrankis, kurį turėtumėte išmintingai naudoti savo naudai.

2021-06-01

Ši knyga gali pakeisti bet kurią religinę knygą! Ir tuo pačiu gydanti knyga.

2021-05-31

Geras kūrinys, man padėjo išsivaduot nuo nuolatinio streso ir baimių. Padėjo nusiraminti, nepergyventi dėl mažareikšmių dalykų, jaučiu, kaip dvasinė pusiausvyra atsistatė.

2021-05-30

Labai gera knyga skaityti prieš miegą. Veikia kaip antidepresantas. Nuteikia ramiai, sustyguoja mintis. Labai teigiamas įspūdis.

2021-05-30

Gal trūko susikaupimo skaitant, ar įsijautimo, bet kažkokio nušvitimo ar perkrovimo nepajutau.

2021-05-27

Labai dvasiška ir gilu, sunku nupasakoti žodžiais, lyg autoriaus mintys atveria akis ir staiga dvasiniams klausimams, kuriems neturėjau atsakymo jie tiesiog atėjo savaime. Esu labai nustebinta, kad knyga gali turėti tokią galią.

2021-05-20

Radau beveik tik teigiamus atsiliepimus apie šia knygą, todėl nedvejodamas įsigijau. Tenka pripažinti jog neveltui ja giria.

2021-05-17

Puikios įžvalgos.

2021-05-11

Rekomenduočiau visiems, kurie ieško tikrosios savo gyvenimo prasmės, ir visiems, kurie serga ir pavargsta nuo įprasto gyvenimo.

2021-04-30

Šviesi knyga. Gera skaityti, kai norisi tiesiog kažko lengvo, pozityvioms mintims nuteikiančio turinio.

2021-04-28

Gera knyga. Parodo kokią gyvenimo kryptį rinktis.

2021-04-26

Naudinga, kuomet pristinga vidinės stiprybės ir valios. Knyga tiems, kas ieško būdų praturtinti savo dvasinį pasaulį.

2021-04-22

Verta paskaityti, kuomet kankina depresija, nerimas, bloga nuotaika. Daug šviesių minčių, gerų patarimų, kaip pagerinti savijautą.

2021-04-20

Patarimų rinkinys, ieškantiems būdų kaip atrasti dvasinę ramybę.

2021-04-19

Tokia knygą reikia paimti į rankas, kada neigiamos emocijos dėl įvairiausių situacijų paima viršų ir atrodo, kad nebėra jokios išeities. Skaitant nuramino, daug paaiškinimų ir patarimų kaip susidraugauti ir suprasti save.

2021-04-15

Šviežias oro gurkšnis kankinamiems depresijos ar nerimo. Lengvai skaitosi, jautru ir asmeniška, radau naudingų patarimų, kaip nusiraminti ir nekreipti dėmesio į nereikšmingas, bet nuotaiką gadinančias smulkmenas.

2021-04-14

Knyga, kurią verta paimti į rankas, kuomet atsiduri kryžkelėje ir gyvenime iškyla daug daugiau klausimų nei yra jėgų ir žinių į juos atsakyti. Padeda susisteminti mintis, parodo kelius, kuriais lengviau pasiekti dvasinę ramybę.

2017-10-31

Puiki knyga jeigu norite pažinti save, suartėti su kitais ir tobulėti kaip asmenybė.

2017-10-03

Ar knyga 2004 m. leidimo?

2016-10-31

Skaitau,sakini net po kelis kartus,sunku ja suprasti,nors neesu kokia atsilikusi,bet turinys sunkus,suprasti labai sudetinga,perskaiciau 178 puslapius,bet mazai ka suprantu,po biski mintis aiskeja,bet tikrai,jei buciau zinojusi,kad ji taip man bus nesuprantama,buciau nepirkusi,skaiciau Sielu keliones ir kitas rimtas knygas,ten yra nors paaiskinimai,arba manau vertimas yra ne koks,jei nebuciau skaiciusi kitu knygu panasia tema,tada si knyga,man butu visai nesuprantama,skaitant sia knyga,butu salia kas galetu paaiskinti,gal butu aiskiau,daug ko taip ir matyt nesuprasiu...

2016-04-24

Nuostabi!!!

2014-06-10

Kažkada seniau buvo "užsikabinusi" akis už šios knygos knygyno lentynose, tačiau tikrai ne gerąja prasme. Atsimenu, pamaniau, kad kažkokia sektantų literatūra. Knygą įsigijau tik po rekomendacijos ir tik paklausiusi autoriaus paskaitas internete. Štai taip baisiai man nepatiko jos viršelis. Perskaičiusi ją, buvau maloniai nustebinta. Ši knyga patiks žmogui, kuris domisi jogos filosofija, religija, ezoterika ar kažkaip kitaip ieško dvasingumo, bet nenori nusiskusti plikai ir persikraustyti gyventi į urvą Indijoj, t.y. per daug išsiskirti iš minios :) Jei jus kankina depresija ar puola savižudiškos mintys, šią knygą jums taip pat privaloma perskaityti.
Maniškė keliauja per drauges. Kol kas sulaukiau tik gerų atsiliepimų.
Teisybės dėlei turiu įvardinti mažą minusiuką, jog kai kur mintys kartojasi. Trečioji autoriaus knyga "Naujoji žemė" stiliaus prasme yra kur kas pranašesnė.

2013-11-06

Jei mylite sia knyga labai rekomenduoju paklausyti Echarto seminaru. Nuostabi praktika deja angliskai.

2011-10-10

Ta knyga turetu destyti mokykloje vaikamas t.p kaip ir \"Naujoji zeme\"

2011-04-19

Nuostabi knyga, kaip ir E. Tolle \"Naujoji žemė\". 4 kartus perskaičiau, ir vėl skaitau, nes vis giliau ir giliau galiu pažvelgti į save, taip pat rekomenduoju youtube Mooji pasiieškoti, labai panašu.

2011-04-11

mano antroji gyvenimo knyga ! :)

2011-02-07

Aciu uz atsiliepimus.Skaiciau ir skaitau daugybe ezoteriniu knygu, taciau sios dar neturiu.Tikrai pazvelgus i virseli nepirkciau, taciau as paskaitineju turini, na visur panasiai raso, bet sita isigysiu, nes Jusu atsiliepimai patys geriausi :) Sekmes

2010-12-02

Pagrindinė knyga iš visų skaitytu

2010-09-04

jo butu gerai kad leidejai atkreiptu demesi i tokius dalykus, nes sitos, atrodytu, smulkmenos atpurto daugeli zmoniu ir skaitytoju ratas gerokai sumazeja.\r\no kalbant apie tokia knyga, kuri gali buti ir yra issigelbejimas daugeliui, net ir viena skaitytoja prarasti yra didziule netektis.\r\njei gu ka, taip, nenuleisk ranku, papasakok teciui kad eckhart tolle neturejo jokiu ezoteriniu uzmaciu (kaip ir pavadinimas the power of now) - cia tik musu leidejai is didelio rasto isejo is krasto :)

2010-05-15

Pati geriausia ezoterinė knyga kokią esu skaitęs.. Nuo šiol esu ištikimiausias E.Tolle gerbėjas.

2010-03-26

labai vykusi knyga, viskas labai aiskiai parasyta be jokiu isvedziojimu. Tikra ta zodzio prasme Dvasinis nusvitimo vadovas. Virselis biski vaikiskas ;) bet anokia cia problema.

2010-03-23

geriausiai padedanti knyga dvasiškai tobulėt ir šeip nepaprastai palengvina gyvenimą

2010-01-14

Super. Negaliu jos paleisti iš rankų.... Pakeitė visą mano gyvenimą.

2010-01-12

Del virselio ir pavadinimo vertimo + auksiniu raidziu, tai tikrai buvo persistengta. Su malonumu tokia knyga padovanociau tevui, taciau vien is virselio nuvertins ir neskaitys. o butu naudinga.

2009-12-29

tikrai prastas viršelis

2009-10-29

Na taip, tik leidejai, galejo parinkti geresni virsheli siai nuostabiai knygai. Aisku esmes tai nekeicia, bet zmogui nezinanciam kas tai per daiktas ir ziurint is salies, gali pasirodyti kad tai tik dar viena ezoterine, mistine, self-help knygele.

2009-08-08

jei ieskote knygos, kuri padetu surasti gyvenimo tiksla, atskleistu dvasinio pasaulio laime, ir apskritai, padetu rasti prasme nelaimese, ja radote. Vienintele psichologine kokybiska knyga, kuria tikrai verta pirkti.

Parašykite atsiliepimą apie „Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Eckhart Tolle pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eckhart Tolle tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas“ perkama kartu