0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Astrologija daugeliui žmonių asocijuojasi su horoskopais paskutiniame dienraščio puslapyje, tačiau šis mokslas gali pasiūlyti gerokai daugiau ir tuo įsitikinsite pasižvalgę po knygų kategoriją „Astrologija ir ezoterika“. Šie leidiniai veda savęs pažinimo link, ugdo asmenybę, supažindina su dvasinių mokytojų mintimis, padeda auginti sąmoningumą ar gydyti sielą, pasitelkus visatos energiją.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jūs esate placebas | Joe Dispenza
Nuolaida knygai -32%
10,99 € 15,99 € *
Baltoji knyga | Ramtha
8,99 € 11,19 € *
Energijos kodai | Sue Morter
  • Nemokamas knygos pristatymas
17,59 € 20,69 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Visos ezoterinės knygos įdomios ir kupinos naujų atradimų. Tarp autorių slypi ir tikrai garsūs vardai, pvz., Carlos Castaneda. Už patrauklią kainą kviečiame pirkti online knygą, kurioje sudėti visi Carlos Castaneda kūriniai.

Apie astrologiją ir ezoteriką rašo astrominerologė Audronė Ilgevičienė-Astrėja, dvasinė gydytoja Helen Parry Jones, Kirlianų mokymų pasekėjas Vladimiras Kivrinas, veidotyrininkas Žydrūnas Sadauskas, meditacinio judėjimo kūrėjas Osho, kvantinio prisilietimo organizacijos įkūrėjas Richard Gordon ir kiti. Šie žmonės dalijasi patirtimi, šviečia ir padeda atrasti savo kelią į laimę.

Viena TOP skaitomiausių knygų yra „Amžių pabaiga. Prognozės ir pranašystės apie pasaulio pabaigą“, kurią parašė mediumė Sylvia Browne. Autorės pranašystės vertinamos prieštaringai, nes tikrai ne visos jos išsipildė, tačiau skaitytojus nustebins tai, ką Sylvia Browne rašo apie 2020-uosius metus.

Grįžkime prie astrologijos. Domina ši sritis? Rekomenduojame Loretos Stonkutės knygą „Dvylika talentų, drakonais lakstančių“. Autorė, remdamasi astrologijos mokytojo Igorio Ivanovičiaus Vetrovo patirtimi, rašo apie žmogiškąsias ydas ir pateikia patarimų, kurie padės geriau suvokti savo vidinį pasaulį.

Ko gero, ne kartą esate girdėję apie įvairias mineralų ir akmenų galias. Sakoma, kad jais galima gydyti ar net burti. Internetu nusipirkti galite net kelias knygas apie šią ezoterikos sritį. Apie mineralus, kristalus ir akmenis rašo Sarah Bartlett, Audronė Ilgevičienė-Astrėja, Marytė Kuodytė, Vladimiras Kivrinas ir kt.

Užsukote į „Astrologijos ir ezoterikos“ skiltį, tačiau esate naujokas ir nežinote, nuo ko pradėti? Pavartykite Gahl Eden Sasson knygą „Astrologijos ir kabalos gidas“. Leidinyje astrologinės žinios apie žmogaus asmenybę apjungtos su kabalos išmintimi. Taip pat jus sudomins ir Violetos Petraitienės astrologijos knygos „Savęs ir visatos pažinimo link“. Pasinaudokite akcija ir šios autorės kelių knygų komplektą įsigykite pigiau.

Ezoterikos knygos apjungia dvasinių mokytojų išmintį, kviečia pažinti savo vidinį pasaulį, padeda ugdyti stipriąsias savo savybes, gydyti sužeistą sielą, išlaisvinti blogas emocijas ir pasisemti energijos iš gamtos bei visos visatos. Gerų, populiarių leidinių kainos nėra didelės, o išpardavimai jas dar sumažina. Šios knygos skirtos suaugusiems vyrams ir moterims, taip pat žingeidžiam jaunimui. Na, o knygelių vaikams rasite kitose knygyno kategorijose.