Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Kategorijoje „Nobelio laureatų ir literatūros klasikos knygos“ pateikiamų kūrinių genialumo ir įtakos pasaulio kultūrai neįmanoma paneigti. Tai pasaulio literatūros šedevrai. Kai kurie jų sukurti prieš kelis šimtus metų, tačiau iki šiol puikuojasi skaitomiausių knygų TOP`uose.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dienos likučiai | Kazuo Ishiguro
10,99 €
Turime sandėlyje
Apsakymai | Fiodoras Dostojevskis
7,99 €
Turime sandėlyje
Asmeninė patirtis | Kenzaburo Oe
1,99 €
Turime sandėlyje
Palaidotas milžinas | Kazuo Ishiguro
13,39 €
Turime sandėlyje
Maras | Alberas Kamiu (Albert Camus)
8,99 €
Turime sandėlyje
Penki kampai | Mario Vargas Llosa
2,99 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nobelio literatūros premija – viena iš penkių Nobelio premijų, įsteigtų Alfredo Nobelio valia 1895 m. Ši premija kasmet nuo 1901 m. įteikiama Švedijos akademijos atrinktam autoriui iš bet kurios šalies.


Akivaizdu, kad Nobelio literatūros premija yra neabejotinai vienas garbingiausių apdovanojimų, o jos įteikimas – vienas pagrindinių įvykių kultūros pasaulyje. Šios premijos laureatų knygos jau seniai įtrauktos į mokyklų ir universitetų programas; jos darė ir tebedaro didelę įtaką ne tik kultūrai, bet ir daugelio šalių politiniam bei socialiniam gyvenimui. Tad susipažinkime su keliais populiariais kategorijos „Nobelio laureatų ir literatūros klasikos knygos“ šedevrais.


Nobelio literatūros premijos laureatės Svetlanos Aleksijevič kūrinys „Karo veidas nemoteriškas“ – knyga apie moteris Antrajame pasauliniame kare, tai ne karo, o jausmų istorija. Ši autorė 2015 metais apdovanota Nobelio literatūros premija „už daugiabalsį jos prozos skambesį, kančios ir narsumo įamžinimą“, kurį ji perteikia savo kuriamoje dokumentinėje grožinėje kronikoje ir savitame žanre, kurios pradininke ji tapo, – polifoniniame romane-išpažintyje, kuriame iš mažųjų istorijų kuriama didžioji istorija.


Jums taip pat gali patikti tokios rekomenduojamos ir visą laiką populiarių literatūros kūrinių sąrašuose karaliaujančios knygos, kaip: 1984-ieji (3-as leidimas); Nežudyk strazdo giesmininko; Rubajatai; Musių valdovas; Cinko berniukai. Taip pat kviečiame pasidomėti vienu iš naujesnių kūrinių: „Barbarų belaukiant“. Tai – dar vieno Nobelio literatūros premijos laureato J. M. Coetzee filosofinis pasakojimas, kuriame keliamas klausimas, kas yra tikrieji barbarai. Tai romanas apie žmogaus prigimtį, kuri, deja, nesikeičia.


Nobelio laureatų ir literatūros klasikos knygos yra lengvai pasiekiamos internetiniame knygyne Patogupirkti.lt. Jas kaip niekad patogu užsisakyti internetu, juo labiau, kad dažnai taikome akcijas ir išpardavimus, per kuriuos mūsų prekės kainuoja žymiai mažiau. Geri pasiūlymai, dovanų idėjos ir įdomios knygos, įvertintos prestižinėmis literatūros pasaulio premijomis, laukia jūsų e. knygyne patogupirkti.lt!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Nobelio laureatų ir literatūros klasikos knygos?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Nobelio laureatų ir literatūros klasikos knygos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Nobelio laureatų ir literatūros klasikos knygos?