TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Dėlionės 1-3 metų vaikams

Kategorijoje „Dėlionės vaikams nuo 4 metų“ patalpinome gražių rinkinių, kurie sudomins visus mažuosius dėliotojus. Viena detalė prie kitos ir netrukus prieš akis pamatysite spalvingas gėles, pasakų personažus ir filmukų herojus!

Rasta: 287
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mozaika (340 dalių) |
9,29 €
Turime sandėlyje
Mozaika (140 dalių) |
7,79 €
Turime sandėlyje
Mozaika (528 detalės) |
8,99 €
Turime sandėlyje
Dėlionė "Enchantimals" (30 detalių) |
4,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 287
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vaikiškos dėlionės yra nesudėtingos ir pritaikytos mažyliams. Jų detalės padarytos iš storo kartono ir pasižymi dideliu formatu. Dėlionės vaikams nuo 4 metų prasideda nuo trisdešimties detalių. Dėlionės vaikams nuo 6 metų jau gali siekti 160 ar net daugiau dalių.

Puzzle gamintojai žino, kaip išlaikyti mažųjų nenuoramų dėmesį ir parengė dėlionių su gerai pažįstamais filmukų veikėjais, pavyzdžiui, „Šuniukais patruliais“, „Ratais“, „Keršytojais“, „Žmogumi voru“ ar „Ledo šalies“ princesėmis. Taip pat mažyliams siūlome puzzle su įvairiais žvėreliais, dinozaurais, pasakų personažais, transporto priemonėmis ar fantastiniais, spalvingais pasauliais.

Jei patiems mažiausiems vaikučiams skirti rinkiniai yra labai paprastučiai, tai dėlionės 4-6 metu vaikams jau primena tas, kurios skirtos ir suaugusiems. Vienintelis skirtumas – detalių dydis ir skaičius, tačiau esminės taisyklės tos pačios. Rekomenduojama puzzle pradėti nuo kampučių ir rėmelio, o tada jungti svarbiausius piešinio objektus, kol galiausiai visas piešinys susijungs į vientisą.

Dėlioti dėliones labai smagu! Juk padėjus į teisingą vietą paskutinę detalę apima džiaugsmas ir pasididžiavimas savimi dėl įveiktos užduoties. Pasitenkinimo jausmą jaučia ne tik vaikai, bet ir vis suaugusieji, pabaigę jiems skirtas puzzle.

Dėliojimas – raminanti veikla, tad jei jūsų vaikas labai judrus, patiria sunkumų, kai reikia susikoncentruoti, pamėginkite jį sudominti smagiu paveikslėliu. Užsiėmimas turi ir kitų privalumų, pavyzdžiui, lavina smulkiuosius vaikų rankų judesius, atmintį, susikaupimą ir norą iki galo atlikti užduotį. Pastebėta, kad dažnai dėliones rinkę vaikai ateityje lengviau priima sprendimus ir sprendžia sudėtingas problemas. Taigi – puzzle yra puiki smegenų mankšta.

Puzzle rinkti smagu kartu su visa šeima. Populiarios dėlionės vaikams nuo 4 metų neužima daug vietos, tad tikrai rasite kampelį, kuriame galėsite imtis šios veiklos. Rinkinių, kuriuos galite įsigyti internetu, asortimentas nuolat kinta, tad kviečiame užsukti dažniau ir papildyti savo kolekciją. Taip būsite užtikrinti, kad smagios veiklos nepritrūks bet kokiu oru!

Kviečiame naujų, įdomių dėlionių įsigyti ir didelius, ir mažus. Tinkamą rasite tiek kūdikiams, tiek aistringiems šios veiklos gerbėjams, kuriems net ir tūkstantis detalių jau nebekelia iššūkio. Pasinaudokite gerais žemų kainų pasiūlymais ir apsipirkite pigiau. Tą padaryti galite akcijų ir išpardavimų metu. Jų dėka papildykite ne tik dėlionių kolekcijas, bet ir knygų lentynas.