-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Dėlionės 2000 detalių“ – kategorija, kurioje dėlionių entuziastai ras gražių, naujų puzzle, kurias patogiai galės įsigyti internetu. 2000 detalių dėlionė rekomenduojama pažengusiems puzzle gerbėjams.

Rasta: 35
  1. 1
  2. 2

Dėlionė TIGER FAMILY (2000 det.) |
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,99 €
Turime sandėlyje
Dėlionė „Owls“ (2000 det.) |
13,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 35
  1. 1
  2. 2

Mėgstate dėlioti įvairius piešinius? Tuomet, ko gero, mažesnės puzzle jūsų jau nesuvilios, o 2000 dalių rinkinys taps iš tiesų smagiu iššūkiu. Pirkti online rasite įvairių paveikslėlių. Gal jums patiktų sudėlioti viso pasaulio žemėlapį? Jis tikrai papuoštų bet kuriuos namus. Taip pat siūlome džiunglių, gyvūnų ir įvairių šalių bei miestų nuotraukas. Spalvingos puzzle traukia akį ir jas dėliodami tikrai užsikrėsite gera nuotaika.

Dėlionės tinka tiek vienišiams, kurie mėgsta ramiai leisti laiką, tiek visai šeimai, kuri azartiškai ieško tinkamos detalės. Dėlioti galima bet kuriuo paros metu, nes tai užsiėmimas, kuris niekada netrukdys kaimynams! Pasaulinė pandemija atgaivino dėlionių populiarumą, nes daug laiko namuose priversti leisti žmonės atrado, kad šis veikla puikiai užpildo netikėtai atsiradusį laisvą laiką.

Žiemą ir vasarą, naktimis, rytais, per atostogas ar po darbo – dėliokite tada, kada užsimanote, o kai baigsite piešinį, būtinai patikrinkite kategoriją „Dėlionės 2000 detalių“ ir įsigykite naujų dėlionių.

Jums taip pat pravers pagalbinės priemonės. Siūlome nusipirkti dėlionės rūšiavimo dėkliukus, kurie palengvins organizaciją. Puzzle gerbėjai rekomenduoja detales skirstyti pagal pagrindines piešinio spalvas arba aiškiai išsiskiriančius objektus. Surūšiuotas dalis galite laikyti maišeliuose, tačiau specialūs dėlionės dėkliukai daug patogesni ir įveda tvarkos.

Kita naudinga priemonė – kilimėlis dėlionei laikyti. Ant jo galima sudėlioti paveikslus iki trijų tūkstančių dalių, o tada suvynioti ir patogiai saugoti, kol susiruošite piešinį suklijuoti.

Jei šia veikla susidomėjote tik dabar, priminsime, kad naujokams siūlome puzzle iš 500 ar 1000 dalių, o 2000 detalių dėlionė patiks tiems, kurie mėgsta iššūkius. Šie rinkiniai atitrauks jus nuo rutinos ir leis pailsėti protui. Tuo pačiu metu bus ugdoma atmintis, pastabumas, bei gebėjimas susikaupti.

Dėlioti pradėkite nuo rėmelio, taip iš karto matysite, kiek vietos užims piešinys, nes iš anksto gana sunku tai įvertinti. Be to, rėmelio dėliojimas yra lengviausia viso proceso dalis, nes detalės iš kitų išsiskiria lygiu kraštu.

Interneto knygyne parduodame įvairių dydžių dėliones. Rinkitės pagal sudėtingumą arba mėgstamiausią piešinį. Pavargote dėlioti? Paskaitykite įdomią knygą! Interneto knygyno asortimentas pasižymi jų gausa, tad gerų ir naujų skaitinių turime tiek vaikams, tiek suaugusiems. Be to, siūlome galimybę apsipirkti pigiau, nes draugiškų kainų rasite išpardavimų bei akcijų skiltyse.