-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medžiaginiai maišeliai  pirkiniams yra svarbus indėlis išlaisvinant mūsų planetą nuo klastingų sintetinių atliekų. Aplinkos tarša – tikra mūsų laikų rykštė. Vis didesnis kasdien išmetamų atliekų kiekis stumia mus į ekologinės katastrofos bedugnę. Drobiniai pirkinių krepšiai – ne tik šiuolaikinė tendencija ar permainingos mados užgaida.

Rasta: 48
  1. 1
  2. 2

Rasta: 48
  1. 1
  2. 2

Iš tiesų, daugelis jų atrodo gana stilingai ir gali tapti išskirtine kasdienio įvaizdžio dalimi, kuri dažnai neša ir tam tikrą žinutę. Mes kalbame ne vien apie ekologinio pobūdžio pranešimą.

Tokie populiariausi medžiaginiai maišeliai pirkiniams, kaip: Pirkinių krepšelis „Kokio velnio aš tiek daug prisipirkau visko...“ atskleidžia jūsų humoro jausmą, atkreipia dėmesį. Na, o draugų ar kolegų kompanijoje medvilninis pirkinių maišelis su išskirtiniu, originaliu užrašu gali tapti net ir akstinu smagiai diskusijai. Be to, tai yra praktiška ir ilgaamžė dovanos idėja, išsiskirianti tvarumu ir patogumu. Beje, medžiaginiame maišelyje puikiai jausis ne tik kasdieniniai pirkiniai, bet ir mėgstama knyga, kurią smagu skaityti laisvą nuo darbų minutę.

Medvilniniai pirkinių maišeliai yra skirti daugkartiniam naudojimui. Audiniai ar pluoštai, iš kurių jie pagaminti, yra natūralūs, todėl optimalūs ne tik pirkiniams, bet ir tolesniam jų laikymui. Ekologiški maišeliai užtikrina gaminių „kvėpavimą“, o taip pat neleidžia daugintis bakterijoms. Be to, tokie krepšeliai yra labai higieniški (tinkamai prižiūrint). Jie daug labiau tinka kasdieniame gyvenime nei plastikiniai maišeliai, kuriuose gaminiai tiesiog „dūsta“.

Kviečiame domėtis draugiškesniu planetai vartojimo būdu. Mūsų asortimente jūsų laukia ne tik rekomenduojamos ir skaitomiausios knygos, bet ir originalūs maišeliai susidėti mėgstamai literatūrai ir kitiems pirkiniams. Rinkitės iš tokių TOP prekių, kaip: Pirkinių krepšys „Nagų lakas“ (baltas), Pirkinių krepšys „Pelekas“ (baltas), Laisvalaikio krepšys „Ramusis vandenynas“, Pirkinių maišelis „Y KAP Y“, Pirkinių krepšys „Kosmonautas su širdimi“ (baltas). Jums gali patikti ir tokie nauji šios kategorijos nariai, kaip: Pirkinių maišelis „Nešu laimę“.

Nesijaudinkite, jų kainos – draugiškos! Beje, verta sekti ir nuolat taikomus išpardavimus, bei akcijas. Geri pasiūlymai internetu ir įdomios knygos iš elektroninio knygyno Patogupirkti.lt laukia jūsų dėmesio!