Trumpam atidėdamas į šalį skaitomą knygą kiekvienas žvalgosi plokščio daikto, kurį galėtų įdėti tarp puslapių, kad vėliau rastų vietą, kurioje baigė skaityti. Tam tinka bet kas: virvutė, juostelė, popieriaus skiautė...

Rasta: 10

Graviruotas odinis knygos skirtukas „Aš myliu knygas“ |
-10% su kodu: PATOGU
5,79 €
Kaina su kodu: 5,21 €
Turime sandėlyje
Graviruotas odinis knygos skirtukas „Vakaras su knyga“ |
-10% su kodu: PATOGU
5,79 €
Kaina su kodu: 5,21 €
Turime sandėlyje
Graviruotas odinis knygos skirtukas „Paskutinį kartą užmigau čia“ |
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Graviruotas odinis knygos skirtukas „Knygos atveria duris į pasaulį“ |
-10% su kodu: PATOGU
5,79 €
Kaina su kodu: 5,21 €
Turime sandėlyje
Rasta: 10

Tačiau jeigu jus dažnai skaitote knygas ir grožis jums nėra svetimas - jums būtinas knygų skirtukas! Tai daiktas, kuris dedamas tarp knygos lapų, kad būtų galima greitai rasti norimą puslapį. Šis daiktas - ne tik skaitytojų pagalbininkas, jis gali būti tikras meno kūrinys.

Dar senovės Kinijoje ir Egipte raštininkai prie ritinių tvirtindavo papiruso gabalėlius, kad pažymėtų reikiamą vietą. Viduramžiais puslapių žymėjimas buvo paplitęs visur, nes jų pagalba buvo galima greičiau susigaudyti storose bažnytinėse knygose.

Knygose buvo naudojamos ir juostelės. Jos, spausdinant knygą, pritvirtinamos prie nugarėlės ir yra labai patogios, kai reikia greitai užverčiant knygą pažymėti reikiamą vietą. Tokios knygos su juostelėmis dabar leidžiamos gana retai, dažniausiai tai darbo kalendoriai ar teismo kodeksai.

Visiems, kas mėgsta minkštus ir lanksčius knygų skirtukus, galime pasiūlyti odinius knygų skirtukus. Jeigu popierinis skirtukas gali suplyšti, o medinis sulūžti, tai odinis skirtukas tarnaus amžinai.  

Patogupirkti knygyne galite įsigyti dešimt rūšių įvairių graviruotų knygų skirtukų iš odos. Jie visi su lazeriu išgraviruotu paveikslėliu ir originaliu užrašu: „Ką skaitai?“, „Aš myliu knygas“, „Paskutinį kartą užmigau čia“, „Žmonėms, kurie norėtų būti kitur“ ir kt. Be to, kiekvienas skirtukas su virvutę, kurią palikus knygos išorėje dar lengviau rasti skaitomą vietą.

Odinis skirtukas - puiki dovana visiems, kas daug skaito ir perka knygas. Toks skirtukas tai ne šiaip tarp puslapių įkištas popierius, plastikas ar kartonas, tai - nedidelis meno kūrinys, kurį malonu liesti, jis elegantiškas ir stilingas. Nedidelė kaina ir gera kokybė - posakis, kuris tinka kalbant apie odinius knygų skirtukus.