-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tapymas pagal skaičius – savotiška dailės terapijos rūšis. Tai yra atpalaiduojantis procesas, kurio metu tereikia nurodytomis spalvomis nuspalvinti konkrečias paruošto eskizo dalis. Štai kodėl piešimas pagal skaičius vilioja ne tik meniškas sielas, bet ir tikslumą mėgstančius žmones.

Rasta: 244
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tapyba pagal skaičius. Smagi panda |
10,79 €
Turime sandėlyje
Tapyba pagal skaičius. Kumeliukas |
10,79 €
Turime sandėlyje
Tapyba pagal skaičius. Mona Liza |
14,99 €
Turime sandėlyje
Tapyba pagal skaičius. Kosmosas |
14,99 €
Turime sandėlyje
Tapyba pagal skaičius. Nuogumas |
14,99 €
Turime sandėlyje
Tapyba pagal skaičius. Du geniai |
14,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 244
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Paveikslai pagal skaičius mena XX a. vidurį, kai juos sugalvojo amerikietis dailininkas Dan`as Robbins`as. Jis sujungė vaikų spalvinimo knygelių idėją su Leonardo Da Vinci tapybos mokymo principais. Pastarasis nutapydavo ant drobės kontūrus ir sunumeruodavo ją, o po to jo mokiniai užpildydavo kontūrus atitinkamomis spalvomis.

Įgyvendinus šią amerikiečio dailininko idėją, toks hobis tapo populiarus visame pasaulyje. Vaikams, kuriems įdomi ne tik literatūra bei knygos, tačiau ir dailė bei kiti rankdarbiai, tokie rinkiniai taps įdomios patirties pradžia. Kas žino, gal pradėję nuo piešimo ant drobės pagal skaičius, netrukus margins ją tikrais paveikslais? Svarbu tai, kad ir tapymas pagal skaičius ne ką tesiskiria nuo realaus tapybos proceso. Tam taip pat svarbi tam tikra technika ir kruopštumas.

Pavyzdžiui, tapyba pagal skaičius suaugusiems gali būti grindžiama perėjimu nuo šviesesnių prie tamsesnių atspalvių. Tai yra viena iš rekomenduojamų technikų, kuri leidžia išvengti klaidų, kai greitai džiūvant akriliniams dažams nebeišeina paslėpti pro šalį praslydusių potėpių. Kitas patarimas – pradėti nuo didesnių plotų ir pereiti prie mažesnių.

Knygos suteikia polėkį vaizduotei, o tapyba pagal skaičius vaikams yra būdas struktūruoti fantazijos srautą ir paversti jį materija. Piešimo rinkinys pagal skaičius gali atvaizduoti žinomų dailininkų drobes, skaitomiausių knygų ar populiarių filmų herojus ir kt.

Tapybos pagal skaičius Top`as: Tapyba pagal skaičius. Vakaras Venecijoje; Tapyba pagal skaičius. Žirgas; Tapyba pagal skaičius. Audrey Hepburn; Tapyba pagal skaičius. Venecijos rūmai; Tapyba pagal skaičius. Alyvos ant stalo; Tapyba pagal skaičius. Visata; Tapyba pagal skaičius. Oro balionas.

Tapymas pagal skaičius internetu už gerą kainą. Sekite naujas prekes, išpardavimus, akcijas!