⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Piešimas pagal skaičius – savotiška dailės terapijos rūšis. Tai yra atpalaiduojantis procesas, kurio metu tereikia nurodytomis spalvomis nuspalvinti konkrečias paruošto eskizo dalis. Štai kodėl tapymas pagal skaičius vilioja ne tik meniškas sielas, bet ir tikslumą mėgstančius žmones.

*SVARBU: dėl savo nestandartinio formato, šių prekių pristatymas į paštomatus nėra galimas. Atsiprašome.

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tapyba pagal skaičius. Frida Kahlo |
 • Nemokamas knygos pristatymas
18,99 €
Turime sandėlyje
Tapyba pagal skaičius. Įlanka |
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
18,99 €
Turime sandėlyje
Tapyba pagal skaičius. Haskis |
 • Nauja knyga
13,49 €
Turime sandėlyje
Tapyba pagal skaičius. Kumeliukas |
 • Nauja knyga
13,49 €
Turime sandėlyje
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Paveikslai pagal skaičius mena XX a. vidurį, kai juos sugalvojo amerikietis dailininkas Dan`as Robbins`as. Jis sujungė vaikų spalvinimo knygelių idėją su Leonardo Da Vinci tapybos mokymo principais. Pastarasis nutapydavo ant drobės kontūrus ir sunumeruodavo ją, o po to jo mokiniai užpildydavo kontūrus atitinkamomis spalvomis.

Įgyvendinus šią amerikiečio dailininko idėją, toks hobis tapo populiarus visame pasaulyje. Vaikams, kuriems įdomi ne tik literatūra bei knygos, tačiau ir dailė bei kiti rankdarbiai, tokie rinkiniai taps įdomios patirties pradžia. Kas žino, gal pradėję nuo piešimo ant drobės pagal skaičius, netrukus margins ją tikrais paveikslais? Svarbu tai, kad ir tapymas pagal skaičius ne ką tesiskiria nuo realaus tapybos proceso. Tam taip pat svarbi tam tikra technika ir kruopštumas.

Pavyzdžiui, tapyba pagal skaičius suaugusiems gali būti grindžiama perėjimu nuo šviesesnių prie tamsesnių atspalvių. Tai yra viena iš rekomenduojamų technikų, kuri leidžia išvengti klaidų, kai greitai džiūvant akriliniams dažams nebeišeina paslėpti pro šalį praslydusių potėpių. Kitas patarimas – pradėti nuo didesnių plotų ir pereiti prie mažesnių.

Knygos suteikia polėkį vaizduotei, o tapyba pagal skaičius vaikams yra būdas struktūruoti fantazijos srautą ir paversti jį materija. Piešimo rinkinys pagal skaičius gali atvaizduoti žinomų dailininkų drobes, skaitomiausių knygų ar populiarių filmų herojus ir kt.

Tapybos pagal skaičius Top`as: Tapyba pagal skaičius. Vakaras Venecijoje; Tapyba pagal skaičius. Žirgas; Tapyba pagal skaičius. Audrey Hepburn; Tapyba pagal skaičius. Venecijos rūmai; Tapyba pagal skaičius. Alyvos ant stalo; Tapyba pagal skaičius. Visata; Tapyba pagal skaičius. Oro balionas.

Tapymas pagal skaičius internetu už gerą kainą. Sekite naujas prekes, išpardavimus, akcijas!

*SVARBU: dėl savo nestandartinio formato, šių prekių pristatymas į paštomatus nėra galimas. Atsiprašome.