TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

„Dėlionės 1000 detalių“ – kategorija, kurioje rasite ko gero populiariausio ir universaliausio dydžio dėliones. Didelė įvairovė leidžia išsirinkti ir internetu įsigyti puzzle, kuri atitinka dėliotojo skonį ar net interjerą.

Rasta: 173
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dėlionė SENTINEL (1000 det.) |
9,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 173
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1000 detalių dėlionė tinka pradedantiesiems, tačiau jas mėgsta ir pažengę dėliotojai, nes toks dydis yra optimalus ir neužima itin daug vietos. Tūkstančio detalių puzzle pasirinkimas yra vienas didžiausių ir galime pasiūlyti labai įvairių temų.

Istorijos gerbėjams patiks dėlionės su vėliavomis, žemėlapiais, Lietuvos kariais ir vyčiu. Maginės fantastikos fanai gali rinktis net iš kelių Hario Poterio versijų. Žavitės tolimuoju kosmosu? Pažinkite jį dėliodami planetų piešinius ar nuotraukas.

Galime nudžiuginti ir maisto mylėtojus – jiems skirtos dėlionės puikuojasi įvairių patiekalų nuotraukomis ar egzotiniais prieskoniais. Norite padovanoti draugui puzzle, bet nežinote, kokį paveikslėlį rinktis? Turime neutralių gamtos vaizdų, kalnų, pilių, laivų, taip pat garsių menininkų Vincento van Gogo ar Fridos Kahlo darbų. Tokios dėlionės nudžiugins daugelį.

Pirkti online rasite ir pagalbinių priemonių. Viena jų – kilimėlis dėlionei laikyti ant kurio galima sutalpinti iki 3000 tūkstančių detalių puzzle. Kitas produktas – detalių rūšiavimo ir laikymo padėkliukai.

Kategorija „Dėlionės 1000 detalių“ nuolat pildoma, tad neliūdėkite jei jau surinkote visas savo turėtas puzzle, greičiausiai ir vėl turime naujų!

Dėlionės – nesudėtinga, smagi ir raminanti veikla. Ji ypač rekomenduojama tiems, kurie darbe patiria daug streso, nemoka atsipalaiduoti ir nukreipti minčių nuo rūpesčių. Susitelkę į piešinį ir ieškodami tinkamos detalės, nė nepastebėsite, kaip atitrūksite nuo kasdienybės. Dėliojimas ramina, gerina atmintį ir koncentraciją. Taip pat ugdo pastabumą, nė nepajausite, kaip tūkstančio detalių krūvoje pastebėsite tą, kuri yra reikalinga.

Primename kelias esmines dėliojimo taisykles. Puzzle rinkitės pagal savo lygį. Kuo smulkesnis ir kontrastingesnis piešinys, tuo lengviau ją sudėlioti. Didieji vienos spalvos plotai tampa iššūkiu net pažengusiesiems. Dėliones pradėkite nuo rėmelio surinkimo, nes jis yra lengviausias atskaitos taškas. Vėliau dėliokite labiausiai išsiskiriančius objektus iki kol juos apjungsite į vieną visumą.

Dėlionės nereikalauja jokio išankstinio pasirengimo ir leidžia nenuobodžiai leisti laiką namuose. Kadangi nuolat galite įsigyti vis kitą paveikslėlį – jos neatsibosta. Kviečiame naujų, įdomių puzzle bei įvairių knygų įsigyti pigiau. Geras kainas užtikrina įvairios akcijos ir išpardavimai. Jums tereikia patogiai išsirinkti produktus, kurie patiks ir vaikams, ir suaugusiems, o mes pasistengsime juos pristatyti kuo operatyviau.