-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dėlionių kategorija „Dėlionės 4000-6000 detalių“ skirta tiems, kurių mažesnės puzzle jau nebevilioja. Priimkite iššūkį ir sudėliokite paveikslą iš 4, 5 ar 6 tūkstančių dalių!

Rasta: 21

Rasta: 21

4000 detalių dėlionė pareikalaus nemažai vietos. Jos dydis yra apie 136 x 96 cm. 5000 detalių dėlionė dar didesnė, tad nusiteikite, kad ją sudėliosite tikrai ne per vieną dieną.

Dėlionės – smagi ir įtraukianti veikla! Tačiau jei planuojate ja užsiimti pirmą kartą, rekomenduojame 4 ir 5 tūkstančių dalių rinkinius palikti ateičiai ir pasidairyti po kategorijas, kuriose patogiai internetu įsigysite tūkstančio ar pusantro tūkstančio dalių puzzle. Naujokams toks dydis yra optimalus.

Išsirinkote puzzle iš kategorijos „Dėlionės 4000-6000 detalių“? Jūsų laukia tikrai smagus iššūkis. Ko gero jau esate patyręs dėliotojas, suėjęs ne vieną paveikslą, tačiau priminsime kelias esmines taisykles. Pirkdami dėlionę nepamirškite atsižvelgti į paveikslėlio sudėtingumą. Sunkiausia dėlioti tuos, kurie turi didelius, vienodos spalvos objektus ar elementus, pavyzdžiui, žydrą dangų. Kuo piešiniai smulkesni ir kontrastingesni, tuo lengviau juos surinkti.

Nesvarbu, kokio dydžio dėlionę planuojate sudėti, pradėkite nuo rėmelio. Detalės su lygiu krašteliu atrenkamos lengviausiai. Be to, turėdami rėmelį prieš akis matysite, kokio dydžio bus piešinys, bei kokio jis mastelio, nes kartais net ir turint išmatavimus, sunku įsivaizduoti apimtis realybėje.

Kitas etapas – detalių rūšiavimas. Gerai apžiūrėkite piešinį ar nuotrauką ir surūšiuokite detales pagal spalvas arba įvairius objektus, pavyzdžiui, jei dėliojate pasaulio žemėlapį, atskirkite vandenį nuo žemynų. Tam, kad organizuoti ir rūšiuoti dalis taptų lengviau, galite online nusipirkti specialius rūšiavimo dėkliukus. Juose patogu laikyti išskirstytas detales, o nusprendę pailsėti ir prie dėlionės grįžti kitą dieną, dėkliukuose saugiai ir tvarkingai galėsite palikti puzzle dalis.

Sudėlioję rėmelį ir išskirstę detales pradėkite rinkti geriausiai atpažįstamus ir lengviausius objektus. Pamažu dėlionė įgaus vientisą vaizdą, o padėjus paskutinę dalelę apims neapsakomas džiaugsmas dėl įveikto iššūkio.

Dėlionės – puiki laisvalaikio veikla! Padėti vieną kitą detalę galite grįžę po darbo, taip pat surengti puzzle dėliojimo vakarėlius ar kartu su šeima rinkti įvairius paveikslėlius. Užsiėmimas didina gebėjimą susikoncentruoti, lavina atmintį bei pastabumą.

Interneto knygyne įsigysite įvairių dydžių ir temų dėlionių, kurios tiks ir vaikams, ir suaugusiems. Jei dėlioti pavargsite, siūlome paskaityti įdomią knygą, jų asortimentas itin platus. Ieškote nuolaidų ir norite apsipirkti pigiau? Apsižvalgykite akcijų bei išpardavimų skiltyje ir čia rasite naujų, populiarių ir net skaitomiausių knygų bei kokybiškų ir dėmesio vertų žaidimų.