⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mėgstate siuvinėti, o gal pažįstate šio hobio mėgėją? Tuomet, jums iš tiesų verta apsižvalgyti mūsų e. knygyno kategorijoje „Siuvinėjimo rinkiniai“. Naršydami šioje skiltyje, atrasite daugybę žavių siuvinėjimo kryželiu rinkinių, leisiančių sukurti įvairios tematikos paveikslus. Mes suprantame, kad kartais išsirinkti gali būti keblu, todėl pateikiame trumpą populiarių prekių šioje kategorijoje sąrašą. 

Rasta: 75
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siuvinėjimo rinkinys „Apuokas“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
35,49 €
Turime sandėlyje
Siuvinėjimo rinkinys „Lelijos“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
45,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 75
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tai yra tokie TOP rinkiniai, kaip: Siuvinėjimo rinkinys „Kačiukas ir kamanė“, Siuvinėjimo rinkinys „Žuvytė“, Siuvinėjimo rinkinys „Lelijos“, Siuvinėjimo rinkinys „Ėriukas su žaliu kaspinėliu“, Siuvinėjimo rinkinys „Pliaže“. Mūsų pirkėjai taip pat domisi naujais rinkiniais: Siuvinėjimo rinkinys „Lelijos“, Siuvinėjimo rinkinys „Varlytė ir laumžirgis“ ir kt.


Tikime, kad jums patiks aukščiau išvardintomis prekėmis ir leisite sau patirti šio užsiėmimo teikiamą malonumą. Kita vertus, siuvinėjimo kryželiu rinkinius galima įsigyti ne tik sau, bet ir dovanai. Prekybos centrų lentynos lūžta nuo kičinių suvenyrų, kuriais mes visi jau kiek persisotinę. Tuo tarpu, rankdarbių rinkinys – originali, daug malonių akimirkų žadanti dovana.

Beje, tokią dovaną galima teikti ne tik įgudusiems auksarankiams, bet ir pradedantiesiems, nes prie daugelio rinkinių yra pridedama spalvota schema, adata ir instrukcija. Juose taip pat rasite reikalingų spalvų siūlus, nereikės specialiai ieškoti. Tad tai yra ne tik jauki ir šilta, bet ir praktiška dovana sau arba artimajam.


Įdomūs, skirtingų motyvų siuvinėjimo rinkiniai laukia jūsų Patogupirkti.lt. Čia jūsų dėmesiui pristatomi ir kiti kūrybiniai rinkiniai, skirti vaikams, bet patiksiantys ir tėveliams. Juk kūryba leidžia atsipalaiduoti ne ką mažiau nei gera knyga. Kaip tokios atpalaiduojančios veiklos pavyzdžius galime pateikti dar ir deimantines mozaikas, bei tapybos pagal skaičius rinkinius, kuriuos taip pat įsigysite mūsų e. knygyne.


Čia jūsų taip pat laukia: skaitytojų rekomenduojamos grožinės knygos bei saviugdos literatūra palankiomis kainomis. Mūsų asortimente rasite ir šiuo metu skaitomiausias knygas, kurioms dažnai taikomos akcijos ir išpardavimai. Nepraleiskite progos sutaupyti! Be kita ko, panaršę mūsų kataloge rasite ir gerus stalo žaidimus, žaislus vaikams ir daugybę kitų prekių turiningam laisvalaikiui. Įsigykite internetu dabar!