Dėlionės-kilimėliai – lavinanti priemonė mažiems vaikams. Spalvingi ir minkšti kilimėliai padeda pažinti spalvas, lavina smulkiąją motoriką ir skatina fizinį bei emocinį ugdymą. Kviečiame gražių dėlionių įsigyti internetu.

Rasta: 7

Minkšta dėlionė-kilimėlis „Ledo šalis 2“ |
-10% su kodu: PATOGU
9,99 €
Kaina su kodu: 8,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Kilimėlis dėlionė, dažniausiai, susideda iš 4-10 didelių detalių. Visas jas sujungus į vieną išryškėja paveikslėlis, o sudėliotas kilimas tampa puikia, minkšta žaidimų aikštele.

Minkšto pagrindo dėlionės-kilimėliai dažnai pasižymi ryškiomis, akį traukiančiomis spalvomis ir smagiais paveikslėliais. Juos sudėję vaikai išvys pamėgtus filmukų herojus, pavyzdžiui, Šuniukus patrulius, Mikę Pūkuotuką, Kiaulytę Pepą ar Ledo šalies veikėjus. Atpažįstami personažai mažyliams suteikia daug džiaugsmo.

Kilimėliai dėlionės yra vieni dažniausiai perkamų ir mėgstamų namų apyvokos daiktų, skirtų vaikų kambariui. Norėdami suteikti vaikui geriausią ir draugiškiausią aplinką, tėvai stengiasi aprūpinti mažylį patogiais ir gražiais daiktais, kurie be viso kito dar ir lavina.

Kai mažas vaikas pradeda tyrinėti jį supančią erdvę, jis susiduria su įvairiais paviršiais, kuriais gali šliaužti, vaikščioti ir žaisti. Saugiausia ir mažiausiai judėjimą ribojanti vieta yra grindys, o dėlionių kilimėliai tampa minkšta, spalvinga ir saugia danga. Šiuos kilimėlius galima naudoti tiek patalpose, tiek lauke, todėl keliaudami į iškylą galite pasiimti juos kartu ir vaikas saugiai žais ant šio paviršiaus.

Dėliodami minkštas dėliones–kilimėlius vaikai lavina savo rankučių judesius. Tinkamai parinktos puzzle prisideda prie vaiko vystymosi. Be mokomosios funkcijos, atskiri dėlionės elementai yra universalūs ir tinka įvairiems žaidimams.

Vaikai gali naudoti detales įvairioms trimatėms figūroms statyti. Kilimėlis leidžia mažyliams išmokti priežasties ir pasekmės pagrindų, nes atsitiktinai surinkę dalis, jie greitai pradės kartoti veiksmus ir išmoks dėlioti.

Kviečiame internetu įsigyti kilimėlių-dėlionių bei kitų loginių žaislų vaikams. Lavinimas per žaidimus ir mažyliams patinkančius daiktus yra naudingas ir įsimenamas. Išrinktos dėlionės užima nedaug vietos.

Aprūpinę mažuosius šeimos narius žaislais, palepinkite ir save. Pirkti online rasite daug įdomių, įvairaus sudėtingumo dėlionių suaugusiems. Rinktis galite nuo 500 detalių puzzle iki rinkinių, sudarytų net iš kelių tūkstančių dalių. Klystate, jei galvojate, kad dėlionės naudingos tik vaikams. Suaugę žmonės taip pat atranda daug privalumų, tokių kaip gerėjanti atmintis ar gebėjimas susikaupti.

Dėlionių-kilimėlių vaikams, skaitomiausių knygų, naujų žaidimų ir kitų populiarių produktų galite įsigyti pigiau. Tereikia pasinaudoti akcijomis ir išpardavimais. Žemos kainos užtikrina galimybę aprūpinti visą šeimą lavinamosiomis pramogomis, įsigyti vertingų dovanų įvairioms progoms ar tiesiog palepinti save.