⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Interneto knygyno kategorijoje „Dėlionės 500 detalių“ rasite labai įvairių puzzle, kurios puikiai tinka pradedantiesiems suaugusiems dėliotojams arba jau pažengusiems vaikams.

Rasta: 63
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dėlionė „Elnias“ (500 det.) |
  • Nauja knyga
5,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 63
  1. 1
  2. 2
  3. 3

500 detalių dėlionė neužima daug vietos, nes kuo daugiau dalių, tuo didesnis galutinis sudėliotas paveikslas. Internetu įsigyti galite labai įvairių paveikslų ir piešinių.

Fantastikos mėgėjus nudžiugins galimybė sudėlioti Hario Poterio plakatą. Gyvūnų mylėtojams siūlome tigrų, pandų, lamų, kačiukų, spalvingų paukščių nuotraukas. Mėgstantiems keliauti rekomenduojame dėlioti nostalgišką Paryžiaus vaizdelį, nuostabųjį Prahos senamiestį, Maču Pikču kalną, Niujorko gatves ar Romos įžymybes.

Kategoriją „Dėlionės 500 detalių“ džiugiai papildėme ir daugeliui pažįstamos menininkės Sigutės Ach iliustruotomis dėlionėmis, viliojančiomis ryškiomis spalvomis ir gėlių raštais.

Dėlionės – rami, tačiau smagi veikla. Ji jau senokai turi daugybę gerbėjų ir entuziastų, o pasaulinės pandemijos metu namuose įkalinti žmonės ir vėl atrado šią jaukią pramogą. Pagrindinis dėlionių pranašumas tas, kad joms nereikia jokio specialaus pasirengimo ir žinių. Svarbiausia tinkamai pasirinkti puzzle dydį ir sudėtingumą, skirti dėlionei laisvos vietos ir, žinoma, savo laiko.

Kaip pasirinkti tinkamą dėlionę? Vaikams rekomenduojame rinkinius, kuriuos sudaro mažiau detalių. Suaugusiems patiks smulkios dėlionės, tačiau jei esate visiškas šio užsiėmimo pradinukas, siūlome pradėti nuo 500 detalių. Lengviau sudėlioti tuos paveikslėlius, kurie turi daug smulkių objektų, yra margi, kontrastingų spalvų. Sunkiausia dėlioti vienspalvius didelius plotus.

Dėlionių entuziastai rekomenduoja pradėti nuo rėmelio. Detales su lygiais kraštais lengviausia surasti. Sudėjus rėmelį iš karto matosi kokio dydžio bus galutinis paveikslas, bei koks yra piešinio mastelis. Kitas vertingas patarimas – surūšiuoti detales pagal išsiskiriančias spalvas arba objektus. Pirkti online rasite dėlionės rūšiavimo dėkliukus, kurie padės organizuoti smulkias dalis bei jų nepamesti, kai nusprendžiate vieną kitą dieną pailsėti nuo dėliojimo.

Dėlionės padeda jaukiai praleisti laisvalaikį namuose, tačiau tuo pačiu jos labai naudingos. Visų pirma – ramina. Dėliodami puzzle jūs visą dėmesį sukoncentruojate į reikalingos detalės paieškas ir taip pailsite nuo rutinos ir kitų rūpesčių. Be to, dėlionės ne tik padeda susikaupti, bet ir lavina pastabumą. Dėliodami savo pirmąją puzzle užtruksite, bet po to paveikslus surinksite vis greičiau ir greičiau bei būsite pasirengę iššūkiui imtis sudėtingesnių dėlionių.

Kviečiame papildyti savo dėlionių kolekcija ir gražių rinkinių įsigyti internetu. Naujų ir įdomių puzzle galite nusipirkti su nuolaida. Tereikia pasinaudoti akcijomis bei išpardavimais. Jų metu išparduodame ne tik žaidimus, bet ir TOP skaitomiausias knygas!