⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ieškote dovanos tikram literatūros gerbėjui? O gal ir save priskiriate šiam tipui? Jus gali sudominti originalūs knygų skirtukai! Mūsų internetinio knygyno skiltyje jūsų laukia: mediniai skirtukai knygoms, odiniai knygų skirtukai, rankų darbo knygų skirtukai ir dar daugelis kitų.

Rasta: 113
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Plastikinė lupa |
0,49 €
Turime sandėlyje
Medinis knygos skirtukas FLORA |
1,99 €
Turime sandėlyje
Knygos skirtukas "Paukštis" |
1,49 €
Turime sandėlyje
Knygos skirtukas. Laikas sau |
2,99 €
Turime sandėlyje
Knygos skirtukas. Katinas |
2,99 €
Turime sandėlyje
Magnetinis skirtukas „Šuo“ |
0,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 113
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Juk kur kas smagiau skaityti, kai skaitymo pažangą žymi įdomūs, nauji knygos skirtukai. Kaip ir minėjome, pastarieji gali tapti puikia dovanos idėja skaitančiam estetui.

Viena tokių idėjų – dirbtinės odos knygų skirtukai su lazeriu išgraviruotu originaliu užrašu. Odiniai skirtukai yra ilgaamžiai, jie nesilamdo ir neplyšta, todėl vertinami skaitytojų dėl praktiškumo. Tačiau jų išvaizda taip pat svarbi, renkantis dovaną mylimam žmogui ar džiugų skaitymo atributą sau. Šie skirtukai supakuoti dėžutėje, tad puikiai tinka dovanoti. Beje, dėžutėse parduodami ir iš kitų medžiagų pagaminti skirtukai. Taigi bus iš ko pasirinkti, norintiems išrinkti dovaną gimtadienio proga ar kitam atvejui. Svarbu ir tai, kad skirtukai patrauklūs ne tik išvaizda, bet ir kainos atžvilgiu. Neretai taikomi išpardavimai, akcijos.

Geri knygų skirtukai internetu – indėlis ne tik į malonesnį skaitymo procesą, bet ir į tvaresnį vartojimą. Suprantame, kad esant įtemptai ekologinei situacijai, dažnas mūsų susimąsto apie tvarumą. Todėl skirtukas knygoms taip pat gali tapti atsakingesnio požiūrio į gamtos išsaugojimą dalimi. Siūlome tvarius medinius skirtukus, taip pat skirtukus knygoms, pagamintus iš perdirbto popieriaus, kurių viduje slypi staigmena (sėklytės, kurias galėsite pasėti, kai nebenaudosite skirtuko). Juos jau spėjo pamėgti mūsų klientai, galvojantys apie natūralumą ir tvarų gyvenimo būdą.

Manome, kad jums gali būti įdomu, kokios prekės atsiduria knygų skirtukų TOP viršūnėje? Tai: Knygos skirtukas BORUŽĖLĖ, Knygos skirtukas DOBILAS, Knygos skirtukas SAULĖ mėlyna/geltona, Medinis knygos skirtukas ATSIPALAIDUOK, Medinis knygos skirtukas MAŽASIS PRINCAS, Medinis knygos skirtukas VASARA, bei knygos skirtukas su užrašu „Kiekviena knyga gali padaryti gražesnį, jeigu ne visą žmogaus gyvenimą, tai bent jo dalelę“.

Tokiais populiariais skirtukais papuoštos skaitomiausios knygos taps dar įdomesnėmis, o rekomenduojamos literatūros rinkiniai – kur kas patrauklesniais moksleiviams ir studentams.