TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

3D dėlionės – iššūkis tradicinių dėlionių gerbėjams. Skirtingai nei įprasta, šias puzzle reikės dėlioti ne plokštumoje, o auginti tūrinį objektą. Ar nusiteikę sudėlioti Eifelio bokštą ar kitą įdomybę?

Rasta: 30

3D dėlionė „Big Ben“ |
12,99 €
Turime sandėlyje
3D medinė dėlionė „Bolid“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
25,59 €
Turime sandėlyje
3D medinė dėlionė „Karieta“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
32,99 €
Turime sandėlyje
3D medinė dėlionė „Gaublys“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
59,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 30

Skirtingai nuo tradicinių puzzle, kurias sudaro keli šimtai ar keli tūkstančiai kartoninių plokščių detalių,  kurias sudėjus sukuriamas vientisas vaizdas, 3D dėlionės labai dažnai yra pagamintos iš plastikinio putplasčio ar kitos specialios medžiagos. Sudėjus detales, jos sukuria stovinčią struktūrą. Dalys lengvai jungiasi tarpusavyje, todėl kuriant 3D objektą nereikia klijų.

Paprastai 3D dėliones reikia rinkti nuo apačios į viršų ir taip pastatyti objektą. Labai dažnai tai yra įvairūs žymūs pastatai, pavyzdžiui, Eifelio bokštas Paryžiuje, Empire State Building Niujorke, Big Benas Londone. Pizos bokštas ar Brandenburgo vartai Berlyne.

Tačiau 3D dėlionės tuo neapsiriboja. Gamintojai siūlo sudėlioti pieštukines, gaublius, automobilius ar net įvairių filmukų, pavyzdžiui „Frozen“, herojus. Taigi, kai kurios dėlionės taps ne tik gražiu, bet ir funkcionaliu interjero elementu.

Kaip ir įprastos puzzle, taip ir trimačiai rinkiniai turi daug privalumų. Visų pirma, tai yra smagi laisvalaikio pramoga. Jei ilgais žiemos vakarais namuose pradedate nuobodžiauti – pradėkite rinkti dėlionę ir pamatysite, kaip greitai prabėgs laikas. Antra, dėlionės padeda pabėgti nuo rutinos. Sukaupę dėmesį ir susikoncentravę į statinio lipdymą, pamiršite visą aplinkinį pasaulį.

Taip pat 3D modeliai prisideda prie lavinimo. Rinkdami Triumfo arką ar Romos Koliziejų, geriau susipažinsite su šiais statiniais ir pasijusite tikrais architektais, be to, užsimanysite daugiau sužinoti apie jų istoriją. Dėlionės lavina pastabumą. Greitai pastebėsite, kad tai, kas iš pradžių atrodė neįveikiama, vėliau sudėliojama gerokai greičiau.

3D dėlionės gali tapti puikia dovana įvairiomis progomis. Tinkamai parinkta dėlionė patiks ir vaikams, ir suaugusiems vyrams ar moterims, juk visiems reikia smagių ir neįpareigojančių užsiėmimų, susikaupimo ir nusiraminimo valandėlės. Jei jau pabodo įprastos dėlionės – rinkitės trimatę. Tai taps nauju iššūkiu ir rutinos pokyčiu.

Įvairaus dydžio ir sudėtingumo dėlionių kviečiame įsigyti internetu. Galime pasiūlyti įvairių paveikslėlių, kurie įtiks įvairiausio skonio žmonės. Pasižvalgykite ir po kitas kategorijas, kur jūsų laukia loginiai galvosūkiai ir kitos pramogos įvairaus amžiaus žmonėms. Žinoma, siūlome ir TOP skaitomiausias, įdomias ir naujas knygas, kurios taip pat paįvairins jūsų laisvalaikį.

Nepamirškite patikrinti akcijų ir išpardavimų skilčių! Jų metu įvairiausių kategorijų produktai kainuoja pigiau, taigi, galėsite internetu įsigyti daugiau smagių dėlionių ir knygų.