⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lavinamosios dėlionės vaikams padės mažyliams pažinti raides, skaičius, išmokti skaityti ar atrasti įvairius pasaulio reiškinius. Siūlome įdomių dėlionių įsigyti internetu ir mokymosi procesą paversti kur kas smagesniu.

Rasta: 47
  1. 1
  2. 2

Galvosūkis-dėlionė CROSS ROADS |
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 47
  1. 1
  2. 2

Lavinamosios dėlionės vaikams pasižymi didele įvairove. Rekomenduojame itin populiarų produktą – skiemenų dėlionę. Tokią priemonę su vienokiomis ar kitokiomis variacijomis vaikystėje turėjome daugelis. Smagi dėlionė užduočių ir knygelės padės vaikams išmokti iš skiemenų sudėti žodį ir be didelių pastangų pradėti skaityti. Tokio tipo produktų galime pasiūlyti net kelių rūšių, tad tereikia išsirinkti, kuri atrodo patraukliausiai.

Dėlionės, kurios padeda pažinti raides ir skaityti, skirtos ikimokyklinio amžiaus vaikams bei pradinukams. Detalės dažniausiai yra didelės, lengvai paimamos ir pritaikytos mažoms rankutėms. Produktai pagaminti kokybiškai ir yra ilgaamžiai.

Mažesniems vaikams  parinkite lavinamąsias medines dėliones rėmelyje. Mažyliams reikės surasti tinkamos formos detalę ir įdėti ją į rėmelyje išpjautą kontūrą. Šios dėlionės gerina pirštų motoriką ir ugdo loginį mąstymą. Jos rekomenduojamos vaikams nuo 3 metų.

Mažiesiems šeimos nariams ugdyti pravers ir tokio tipo dėlionė, kaip „Mokausi spalvų ir formų“. Tai rinkinys smalsiems ikimokyklinukams, kurie savo tėveliams nuolat užduota klausimus „Kas tai?“ ar „Kas čia?“. Dėlionė padės vaikams pajusti atradimo džiaugsmą, jiems bus nepaprastai smagu sudėti spalvingą paveikslėlį.

Dėlionių gamintojai turi daug patirties ir gali pasiūlyti geriausiai įvairaus amžiaus vaikams pritaikytų produktų. Jei mėgstate lietuvių autorių darbus, pasižvalgykite po leidyklos „Nieko rimto“ sukurtų dėlionių asortimentą. Jas iliustravo žinomi menininkai Sigutė Ach, Kęstutis Kasparavičius ir kiti. Šios puzzle lavina ne tik mažąsias rankutes, bet ir estetinį vaikų skonį.

Pirkti online rasite ir tokių dėlionių, kurios padeda susipažinti su aplinka. Ryškiaspalviai paveikslėliai kviečia į ekskursiją po miestų gatves, miškus ir fermas bei parodo įvairias transporto priemones, gyvūnus bei augalus. Dėliodami kartu su vaikais, aptarkite matomus objektus, papasakokite, kur juos galima pamatyti.

Lavinamosios dėlionės vaikams – naudinga ir nebrangi priemonė, kuri padės turiningai praleisti laisvalaikį bei išmokti naujų dalykų. Dėliodami paveikslėlius vaikai patiria daug džiaugsmo bei išmoksta įvairius darbus atlikti iki galo.

Interneto knygyne patalpintas platus asortimentas lavinamųjų dėlionių vaikams ir įvairaus dydžio puzzle suaugusiems. Ši loginė pramoga patinka įvairaus amžiaus žmonėms, tad siūlome užsukti dažniau ir patikrinti naujienas. Be to, visada verta pasinaudoti akcijomis ir išpardavimais ir naujų žaidimų, bei populiarių ir įdomių knygų įsigyti pigiau.