⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai


Renkatės naujas knygas ir pritrūko idėjų? Užsukite į kategoriją „Perkamiausios knygos: bestseleriai“ ir pasižvalgykite, ką perka kiti skaitytojai! Gali būti, kad atrasite tikrai įdomių, puikiai vertinamų grožinės ir dalykinės literatūros skaitinių, kuriuos parengė žinomi ir mylimi rašytojai. Čia ir romanai bestseleriai, ir detektyvai, ir saviugdos leidiniai tobulėjantiems, tad kviečiame pasižvalgyti!

Rasta: 185
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jūs esate placebas | Joe Dispenza
  • Nauja knyga
12,39 €
Turime sandėlyje
Neribota atmintis | Kevin Horsley
1,89 €
Turime sandėlyje
Menas mylėti | Erich Fromm
2,39 €
Turime sandėlyje
Itin jautrus asmuo | Elaine N. Aron
10,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 185
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kiekvienas skaitytojas unikalus ir renkasi knygas pagal savo skonį, ar tai, kas jam aktualu. Tačiau ilgainiui išryškėja lyderiai – knygų bestseleriai neapleidžiantys TOP perkamiausių pozicijų.

Kategorijoje „Perkamiausios knygos: bestseleriai“ rasite įvairių žanrų knygų. Ypač populiarūs saviugdos ir populiariosios psichologijos kūriniai bei jų autoriai Robert T. Kiyosaki, Mark Manson, Steve Andreas, Connirae Andreas, Kevin Horsley ir kiti.

Jie rašo apie žmogaus smegenų veiklą, atmintį, neurolingvistinį programavimą, bendravimo įgūdžius. Tokių knygų tikslas – padėti žmonėms išlaisvinti savo potencialą, ugdyti naujus įpročius, atsikratyti nerimo, sustiprinti teigiamas savybės, pagerinti profesinį ir asmeninį gyvenimą.

Tarp skaitomiausių atsiduria ir knygos apie vaikų auklėjimą. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į šių temų autorius Michael C. Reichert, Veroniką Urbonaitę-Barkauskienę bei Austėją Landsbergienę. Informacija, pateikiama jų knygose, padės spręsti įvairias problemas iškylančias vaikams ir jaunimui bei jų tėvams. Itin gerai vertinama Austėjos Landsbergienės knyga „Pradinukų abėcėlė tėvams ir mokytojams“ rekomenduojama pedagogams, auklėtojams, tėvams bei įvairiems specialistams, dirbantiems su vaikais.

Perkamiausių knygų viršūnėje karaliauja George Orwell knygos. Tokia klasika, kaip „1984-tieji“ bei „Gyvulių ūkis“, dėl savo temų aktualumo, svarbios ir skaitomos išliks dar labai ilgai. Pasinaudokite geromis kainomis ir įsigykite internetu!

Vos tik atnaujinamas tiražas, tarp lyderių šauna Sun Tzu „Karo menas“. Tai viena garsiausių visų laikų knygų apie taktiką ir strategiją, todėl rekomenduojama vyrams ir moterims, kurie užima vadovaujančias pareigas ar siekia lyderio pozicijos. Žymus karvedys įkvepia ir pataria, kaip pasiekti tikslą įvairiose konkurencinėse situacijose.

Yra tokių rašytojų, kurių knygos sulaukia milžiniško susidomėjimo. Viena tokių – menotyros mokslų daktarė Kristina Sabaliauskaitė. Tą patį galima pasakyti ir apie kunigą Algirdą Toliatą. Vos išgirsite, kad pasirodė naujas kūrinys, patikrinkite šią kategoriją, nes visi lietuvių autorių bestseleriai bus čia.

Šioje skiltyje galima sekti ir dietų madas. Turbūt pastebėjote, kad kas kelis metus jos kinta. Nors tikslas numesti svorio nepavaldus sezonams, būdai keičiasi, o perkamiausios dietų knygos atspindi naujausias tendencijas.

Knygas suaugusiems ir vaikams patogu pirkti online. Čia lengvai rasite visas skelbiamas akcijas bei išpardavimus, o tarp jų – naujų, gerų, populiarių ir įdomių leidinių, kurie praturtins žiniomis ar praskaidrins laisvalaikį. O pasauliniai bestseleriai – knygos, kurios patiks kiekvienam!