⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dėlionės (puzzle)– puiki laisvalaikio pramoga, per karantiną vėl išgyvenusi atgimimą. Šiam užsiėmimui galite skirti tiek laiko, kiek jo turite, be to puzzle ne tik džiugina, bet ir ramina. Siūlome internetu įsigyti dėlionių vaikams ir suaugusiems.

Rasta: 794
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Trys paršiukai. Dėlionių knyga |
4,99 €
Turime sandėlyje
Princesės (8 dėlionės) |
6,19 €
Turime sandėlyje
Dėlionė mažiausiems ABĖCĖLĖ |
4,99 €
Turime sandėlyje
Dėlionė „Kiškutis Mikutis“ |
3,39 €
Turime sandėlyje
Dėlionė „Kutis“ | Arno Surminski
3,39 €
Turime sandėlyje
Dėlionė "Koliziejus" (1000 detalių) |
7,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 794
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Parduodame labai įvairias dėliones (puzzle). Nuo mažyliams skirtų dėlionių iš vos kelių detalių, iki tokių, kurias sudaro tūkstančiai paveikslėlio gabalėlių.

Dėlionės vaikams ir dėlionės suaugusiems dažniausiai skiriasi savo dydžiu bei smulkumu, o visa kita esmė panaši – reikia iš detalių sudėlioti piešinį. Kaip išsirinkti tinkamą dydį? Suaugusiems rekomenduojama įvertinti savo patyrimą. Jei niekada nebandėte šio užsiėmimo, pradėkite nuo 500 detalių ir paprastesnių piešinių. Vėliau rinkitės vis smulkesnes puzzle dėliones ir įmantresnius paveikslus.

Nebijokite itin smulkių piešinių, nes juos sudėlioti lengviau nei tuos, kuriuose vyrauja dideli, vienos spalvos plotai. Rinkdamiesi puzzle taip pat įvertinkite, kiek turite vietos jai dėlioti, nes sudėtingesni paveikslai gali pareikalauti net kelių savaičių! Puzzlę rekomenduojama pradėti dėlioti nuo rėmelio. Sudėtas rėmas padės įsivaizduoti galutinio paveikslo dydį ir mastelį.

Patyrę dėlionių entuziastai turi ir daugiau patarimų. Jie rekomenduoja išrūšiuoti detales pagal spalvas arba piešinyje vaizduojamus objektus, pradėti dėlioti aiškiausiai išsiskiriančias vietas.

Online knygyne galite nusipirkti dėlionių suaugusiems iš 500, 1000, 1500,  2000 ar net 3000 detalių. Dėliokite gamtos vaizdus, miestų panoramas, garsių menininkų paveikslus, kosmoso objektus ar gyvūnų nuotraukas! Vėliau puzzle galėsite suklijuoti, įsirėminti ir papuošti namus. Mūsų knygyne taip pat rasite 3D dėliones, medines dėliones.

Dėlionės vaikams – paprastesnės. Priklausomai nuo amžiaus, jos sudarytos iš 4, 8, 15, 30, 100, 500 bei kitų kombinacijų detalių. Vaikiškų puzzle detalės dažnai yra storesnės, tvirtesnės ir didesnės. Kartais jas sudėlioti reikia jau į leidėjų parengtą rėmelį. Mažiems vaikučiams skirtos dėlionės gali turėti ir vos vieną detalę, kurią reikia įdėti į jai tinkančią išpjovą.

Lipdyti paveikslėlius iš detalių ne tik smagu, bet ir labai naudinga. Dėlionės skatina loginį ir erdvinį mąstymą, taip pat moko koncentracijos ir atkaklumo pabaigti pradėtą darbą. Šis užsiėmimas padeda susikaupti ir nusiraminti. Teigiama, kad vaikai, kurie reguliariai dėlioja puzzle, vėliau geba operatyviau rinkti ir apdoroti įvairią informaciją bei priimti sprendimus.

Patiems mažiausiems dėlionės naudingos dar ir tuo, kad ugdo smulkiąją motoriką bei judesių koordinaciją. Taigi, šis užsiėmimas patinka ir vaikams, ir jaunimui, ir suaugusiems, tad nelaukite ir naujų dėlionių įsigykite jau dabar. Jos gali tapti puikia dovana, o jei pasinaudosite akcijomis bei išpardavimais, rinkinių įsigysite pigiau!