-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Dėlionės 1-3 metų vaikams“ – mažyliams pritaikytos, saugios puzzle, kurios ugdo pastabumą bei smulkiuosius rankų judesius. Rinkitės spalvingus piešinukus su mylimais herojais ir smagiai praleiskite laiką.

Rasta: 190
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dėlionė „Kiškutis Mikutis“ |
3,39 €
Turime sandėlyje
Dėlionė „Kutis“ | Arno Surminski
3,39 €
Turime sandėlyje
Dėlionių knyga. Bembis |
4,99 €
Turime sandėlyje
Trys paršiukai. Dėlionių knyga |
4,99 €
Turime sandėlyje
Princesės (8 dėlionės) |
6,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 190
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dėlionės mažiems vaikams pagamintos taip, kad atitiktų jų gebėjimo lygį. Dėlionės vaikams nuo 1 metų yra pačios elementariausios ir paprasčiausios. Kartais jos yra padarytos vos iš vienos detalės, kurią reikia įstatyti į iškirptą formą.

Dėlionės vaikams nuo 2 metų jau turi truputį daugiau dalių, pavyzdžiui 4 ar 6. Detalės itin didelės, saugios ir patogios paimti mažomis rankelėmis. Dėlionės vaikams nuo 3 metų yra sudarytos iš kiek daugiau detalių, pavyzdžiui 24 ar 30. Nors visi žaidimai saugūs, rekomenduojame prižiūrėti vaikus bei padėti jiems įveikti šiuos loginius iššūkius.

Dėlionės mažiesiems yra labai įvairios. Pirkti online rasite puzzle su princesėmis, pasakų personažais, Kalėdų seneliu, super herojais, gyvūnėliais, mašinytėmis ir kitais paveikslėliais. Apjunkite dėliones su smagių istorijų pasakojimais ir paverskite šį užsiėmimą visapusiškai linksmu!

Dėlionės 1-3 metų vaikams yra ir maloni, ir naudinga ugdymo priemonė. Šios veiklos metu reikia paimti ir į vietą padėti mažas detales, jungti kibučius ar surasti tinkamą formą. Toks užsiėmimas ugdo vaikų smulkiąją motoriką, taip pat lavina dėmesingumą ir loginį mąstymą. Teigiama, kad daug dėlionių sudėlioję vaikai vėliau geba daug lengviau priimti sprendimus ir spręsti įvairias problemas.

Dėlionių rinkimas, palyginus su kitais žaidimais, yra gana rami veikla, tačiau ryškūs ir patrauklūs paveikslėliai vaikus sudomina ir ilgam įtraukia į pažįstamų veikėjų pasaulį. Puzzle naudingas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, nes dėliojimas, lygiai taip pat kaip ir mažyliams, padeda nusiraminti bei susikaupti. Reikiamos detalės paieška reikalauja viso dėmesio, todėl tai vienas iš būdų atsitraukti nuo rutinos.

Nesvarbu ar esate didelis, ar mažas, iki galo sudėliota dėlionė suteikia pasitenkinimą ir pergalės jausmą, tad ši veikla moko siekti užsibrėžtų tikslų ir iki galo atlikti užduotį.

Kviečiame internetu įsigyti dėlionių bet kokio amžiaus žmonėms. Jos suskirstytos pagal amžių arba pagal puzzle dydį. Dėlionės 1-3 metų vaikams vilioja vaikiškais personažais, o jų tėveliams siūlome rinktis iš įvairiausių menininkų darbų, egzotinių šalių fotografijų, gamtos vaizdų ar fantastinių pasaulių.

Nepamirškite pasinaudoti akcijomis ir išpardavimais. Jų dėka siūlome žemas kainas ir raginame apsipirkti pigiau. Per akcijas nukainuojame ir žaidimus, ir naujas bei populiarias, TOP  skaitomiausias knygas.