NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

„Dėlionės 7000-10000 detalių“ – kategorija, kurioje patalpinome vienas didžiausių dėlionių. 10000 detalių įveiks tik tikri šio smagaus užsiėmimo entuziastai. Ar pasiruošę?

Rasta: 2

Dėlionė (puzzle) 8000 „ARACHNE“ VERPĖJAI Diego 12-99 metų |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
81,07 €
Kaina su kodu: 72,96 €
Turime sandėlyje
Dėlionė (puzzle) 9000 ŽEMIŠKŲ MALONUMŲ SODAS |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
96,65 €
Kaina su kodu: 86,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2

10000 detalių dėlionė gali tapti puikia dovana tiems, kurie mėgsta rinkti puzzle, tačiau jas sudėlioja itin greitai ir nespėja pirkti naujų. Dešimt tūkstančių detalių taps iššūkiu net ir jiems. Tokia puzzle yra didesnės apimties, dalys smulkesnės, tad jai prireiks ir daugiau vietos, ir laiko.

Jei bijote, kad 10000 detalių jums per daug, įsigykite mažesnę 9000, 8000 ar 7000 dalių dydžio dėlionę.

Ar žinote, kad dėlionių rinkimas yra labai naudingas? Šiame greitame pasaulyje, kuriame nuolat skubame ir neturime laiko sau, šis užsiėmimas priverčia stabtelėti. Dėlionės įtraukia į spalvų pasaulį, o ieškodami reikalingos detalės pamiršite kasdieninius rūpesčius.

Vaikams dėlionės padeda nurimti, o taip pat lavina smulkiuosius motorikos judesius. Suaugusiems pravers ir tai, kad ši veikla didina gebėjimą susikoncentruoti į tikslą, priimti iššūkius. Taip pat dėliojant puzzle gerėja pastabumas ir atmintis. Greitai pastebėsite, kad iš pradžių dėliones rinkdavote labai lėtai, o su kiekviena naujai sudėta puzzle šis procesas vis greitėja. Galiausiai jums prireiks produktų iš kategorijos „Dėlionės 7000-10000 detalių“.

Dėlionių siužetai pasižymi didele įvairove. Sau mielą paveikslą ras tiek garsių menininkų, tiek gamtos vaizdų mylėtojai. Keliautojai džiaugsis atostogas primenančiomis nuotraukomis iš Paryžiaus, Barselonos ar Romos. Istorijos gerbėjai galės dėlioti mūšius, karius, vėliavas ar kitus paveikslus. Rinkdamiesi dėlionę nepamirškite, kad kuo piešinys smulkesnis ir kuo mažiau jame didelių vienos spalvos plotų, tuo lengviau bus dėlioti.

Įsigijote ar dovanų gavote dėlionę ir nežinote, nuo ko pradėti? Rekomenduojame išsirinkti patogią ir ramią namų vietą, kur puzzle netrukdys. Greičiausiai ją dėliosite ne vieną dieną. Tada suraskite ir atskirkite rėmelio detales. Jos išsiskiria tuo, kad turi vieną lygų kraštą. Kampučiai turi du lygius šonus. Sudėliokite rėmelį ir tai taps jūsų atskaitos tašku.

Dėlionių gerbėjai pataria surūšiuoti detales. Pavyzdžiui, jei dėliojate Eifelio bokštą, fono dalis atskirkite nuo pastato. Dėliokite aiškiausius objektus, jie nebūtinai turi glaustis prie rėmelio – į vieną visumą paveikslą sujungsite eigoje.

Primename, kad įvairaus dydžio naujų ir įdomių dėlionių visada galite įsigyti internetu. Čia pat papildykite savo lentynas ir populiariomis knygomis, kurias įvairūs autoriai parengė tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams ar suaugusiems. Dažnai rengiame akcijas bei išpardavimus, tad turiningo laisvalaikio prekių galėsite įsigyti pigiau.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Dėlionės 7000-10000 detalių?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Dėlionės 7000-10000 detalių?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Dėlionės 7000-10000 detalių?