Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Aš ir nevykėliai“ – knygų serija vaikams. Jos autorė Vanessa Walder yra scenarijų autorė iš Austrijos. Rašytoja studijavo teisę, o tuo pačiu dirbo laisvai samdoma žurnaliste. 2001-ais metais ji išleido pirmąjį romaną. Šiandien autorės bibliografijoje jau daugiau nei devyniasdešimt knygų vaikams ir jaunimui, kurios verčiamos į įvairias pasaulio kalbas.

Aš ir nevykėliai knygos

Rasta: 4

Aš ir nevykėliai 3. Netikėtos staigmenos | Vanessa Walder
-22% su kodu: PATOGU
11,49 €
Kaina su kodu: 8,96 €
Turime sandėlyje
Aš ir nevykėliai 2. Draugystė veža | Vanessa Walder
-22% su kodu: PATOGU
9,39 €
Kaina su kodu: 7,32 €
Turime sandėlyje
Aš ir nevykėliai 1. Gyvenimas – skaičiavimo klaida | Vanessa Walder
-25% su kodu: PATOGU
9,49 €
Kaina su kodu: 7,12 €
Turime sandėlyje
KNYGŲ RINKINYS. Aš ir NEVYKĖLIAI (1, 2 ir 3 knygos) | Vanessa Walder
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
33,59 €
Kaina su kodu: 30,23 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Taip pat Vanessa Walder dirba vertėja ir verčia įvairius kūrinius į vokiečių kalbą. Kelios rašytojos knygos buvo ekranizuotos.

Atkreipiame lietuvių skaitytojų dėmesį bei internetu siūlome įsigyti nuotaikingą knygų seriją vaikams „Aš ir nevykėliai“.

Pirmoji knyga – „Aš ir nevykėliai. Skaičiavimo klaida“. Pagrindinė istorijos veikėja yra Einė. Jai vienuolika metų ir mergaitė gyvena globos namuose arba pas globėjus. Gyvenimas nėra rožėmis klotas, tačiau Einė moka išsisukti iš keblių padėčių. Taip pat ji turi keletą labai svarbių taisyklių: niekada nepasakoti apie save, teisybę geriau nutylėti, o maisto nevalia atsisakyti, nes nežinai, kada gausi valgyti.

Knygoje nagrinėjamos rimtos temos, tačiau pati istorija privers nusijuokti. Knyga parašyta taip, tarsi Eimė savo istoriją pasakoja psichologui. Kalba natūrali, paaugliams suprantama, o pasakojimas įtraukiantis.

Antroji knygų serijos dalis – „Aš ir nevykėliai 2. Draugystė veža“. Žavioji Einė sugrįžta! Ji gyvena nuošaliame internate, kuriame patiria daug nuotykių. Mergaitė iš pradžių ketino pabėgti iš šios vietos ir nukeliauti pas savo buvusių globėjų sūnų, kurį myli kaip brolį, tačiau randa draugų ir pasilieka. Antroje knygoje istorija pasakojama taip pat pačios Einės akimis.

Ši dalis turi detektyvo prieskonių. Kažkas internate nori pakenkti Einei. Jos draugai susivienija ir bando išsiaiškinti, kas tas piktadarys. Istorijos atomazga netikėta!

Knygų serija „Aš ir nevykėliai“ iliustruota menininkės Barbaros Korthues piešiniais. Puikus apipavidalinimas leidžia dar gieriau įsijausti į istoriją ir puikiai papildo tekstą.

Serija rekomenduojama jaunesnio amžiaus paaugliams. Tai vienas tų kūrinių, kurie gali paskatinti meilę ir norą skaityti.

Jei ieškote kokybiškų knygų jaunuoliams, kurios nagrinėja gilesnes temas, tačiau yra įtraukiančios bei juokingos, tai ši serija tikrai verta jūsų dėmesio.