Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Aš mokausi“ – knygų serija ikimokyklinukams. Autorės Inaros Antinės parengtos „Aš mokausi“ pratybos padės pasirengti mokyklai.

Knygų seriją sudaro keturi pratybų leidiniai, parengti ir pritaikyti kiekvienam metų ketvirčiui.

Leidiniai sunumeruoti nuo pirmo iki ketvirto, tad lengvai suprasite, kuris jums yra reikalingas.

Aš mokausi knygos

Rasta: 5

Rasta: 5

Kiekviename jų pateikiama įvairių užduočių iš skirtingų dalykų, pavyzdžiui, matematikos ar rašymo įgūdžių lavinimo.

Atsivertę šias knygeles ikimokyklinukai patobulins įvairių disciplinų žinias. Matematikos temos padės susipažinti su skaičiais, suprasti, kas yra palyginimas ir kaip jis veikia, taip pat vaikai mokysis atlikti paprastus sudėties ar atimties veiksmus. Šios užduotys pritaikytos vaikų amžiui, todėl nesukels didelių keblumų, o jas įveikti bus smagu.

Kalbos temose pateikiamos paprastos užduotėlės mažylių skaitymo ir rašymo gebėjimų ugdymui. Šiose pratybų pamokėlėse jie miklins pirščiukus ir geriau pažins raides.

Knygų serijoje „Aš mokausi“ taip pat įtrauktos ir įvairios socialinės temos. Pasaulio pažinimas yra labai svarbus ir jį ugdyti reikia nuo mažų dienų, tad pratybų dėka vaikai lengviau supras, kas vyksta gamtoje, gyvūnų pasaulyje ar kasdieniniame žmonių gyvenime.

Pratybų sąsiuviniai sudaryti taip, kad kiekvienai savaitei yra skirta viena socialinė tema, kuria tėvai ar mokytojai kviečiami diskutuoti su vaikais, taip pat spręsti susijusias užduotis, o taip pat po du lapus autorė Inara Antinė skyrė matematikos bei kalbų užduotims.

Knygų serijai „Aš mokausi“ priklauso knygelė „Aš mokausi. Žaidimų knyga“. Tai leidinys, kuriame parengta įvairių žaidimų su aprašymais, kortelių, aktyvių užduočių. Atsivertę šią knygą vaikai smagiai praleis laiką, tačiau tuo pačiu ir lavinsis.

Ikimokyklinukai žaisdami susipažins su skaičiais, išmoks lyginimo veiksmų, sudėties ir atimties, taip pat lavins kalbinius įgūdžius. Žaidimų užduotys puikiai papildo pagrindinės knygų serijos „Aš mokausi“ temas. Įvairios socialinės temos, pateiktos žaidimų forma, padės suprasti įvairius gamtos ir žmonių gyvenimo reiškinius, pažinti metų laikus, suvokti kaip veikia parduotuvės, supažindins su mįslėmis ir kita tautosaka.

Šios serijos knygos yra puikus pagalbininkas tiek tėvams, tiek pedagogams. Paprastos, profesionaliai sudarytos užduotys leidžia įvairiapusiškai lavinti vaikus. Kviečiame jas įsigyti internetu.