NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

BeyBlade žaislas – tai iš plastiko ir metalo pagamintas suktukas, kurį reikia paleisti naudojant specialų įrankį. Kartu su suktuku komplekte visada yra paleidiklis, o kartais ir arena, kuri vadinasi Beystadium.

Arenos būna įvairios. Jos gali skirtis dizainu, papildomais elementais ir forma: gali būti apvalios, kvadratinės, stačiakampės, su skylėmis arba su kišenėmis.

Beyblade žaislai

Rasta: 4

BEYBLADE Burst pradinis rinkinys QUAD STRIKE |
-20% su kodu: PATOGU
24,99 €
Kaina su kodu: 19,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Visi BeyBlade modeliai labai panašūs, skiriasi tik jų spalva ir paveikslėlis. Gaminami ir papildomi BeyBlade priedai - lipdukai, kuriais galima papuošti savo suktuką, kad jis išsiskirtų iš kitų ir atrodytų dar šauniau.

Kaip žaisti BeyBlade? Tuo pačiu metu ant grindų arba arenoje paleidžiami keli suktukai. Milžinišku greičiu besisukantys galingi ir greiti suktukai susiduria ir gali net subyrėti. Žaidimą laimi tas, kieno suktukas sukasi ilgiausiai, yra nepažeistas ir išstumia varžovų suktukus iš arenos. Suktuko kryptį galima keisti (pvz. stumtelint tušinuku).

Suktuvai sukurti pagal populiarų tradicinį japonų žaidimą Bei-Goma. Pirmuosius Beyblade suktukus 1999 m. pagamino ir išleido japonų kompanija Takara Tomy. Vėliau šias žaislais pradėjo prekiauti Hasbro. Jie žaislo reklamai pasitelkė į pagalbą manga komiksų kūrėjus. Šie sukūrė 14 manga komiksų seriją „Bakuten Shoot: Beyblade“. Jos atorius Takao Aoki. Manga komiksuose pasakojama apie berniuką, kuris su draugais arenoje kovoja naudodamas kišeninius monstrus - BeyBlade. 2016 m. Takao Aoki išleido manga tęsinį „Beyblade Rising“.

Vėliau pagal manga komiksus buvo sukurti keli animaciniai filmukai su originaliais personažais - „geriečiais“ ir „blogiečiais“. Tai išgarsino BeyBlade žaidimą dar labiau.

Šį žaidimą galima žaisti ir vienam, tačiau su draugais - žymiai smagiau. Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų, tačiau dažniausiai juo žaidžia vaikai nuo 6-7 metų amžiaus.